Skocz do zawartości

Nowe logo Dodża


toolmetal

Rekomendowane odpowiedzi

Don't stress :mrgreen: Dobra wiadomość jest taka, że muflon zostaje jako logo marki Ram Truck Division. Gorsza, że w przyszłości do nowych Ramów i Dakot mają dołączyć specjalnie przygotowane na rynek amerykański modele Fiata i Iveco. Tylko patrzeć zatem, jak będzie Ram Ducato... :mrgreen:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja już od dawna noszę się z pomysłem, że jak przemaluję w końcu swojego RAMa i będę go upiększał to ma nasce pojawi się klasyczne logo:

sign0004.jpg

 

Tylko patrzeć zatem, jak będzie Ram Ducato...
Fiat Viper brzmi dumnie :mrgreen:

 

BTW. Tool, nareszcie fajna fotka w avatarze. 3500 najfajniej wygląda z tyłu :up:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiat Viper brzmi dumnie :mrgreen:

Niestety (albo na szczęście), Viper przechodzi do historii... :-(

Tool, nareszcie fajna fotka w avatarze. 3500 najfajniej wygląda z tyłu :up:

Hihihi, Jennifer Lopez też najfajniej wygląda z tyłu :mrgreen: Oczywiście, jak ktoś lubi... :mrgreen:

Sorki ale takie było moje pierwsze skojarzenie jak zobaczyłem nowy avatar Toola... :kasztan:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihihi, Jennifer Lopez też najfajniej wygląda z tyłu Oczywiście, jak ktoś lubi...

Sorki ale takie było moje pierwsze skojarzenie jak zobaczyłem nowy avatar Toola...

Skojarzenie jak najbardziej słuszne... :-D :-D :-D

 

Faktycznie ma mocno opięte nadkola :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już od dawna noszę się z pomysłem, że jak przemaluję w końcu swojego RAMa i będę go upiększał to ma nasce pojawi się klasyczne logo:

Obrazek

 

Tylko patrzeć zatem, jak będzie Ram Ducato...
Fiat Viper brzmi dumnie :mrgreen:

 

BTW. Tool, nareszcie fajna fotka w avatarze. 3500 najfajniej wygląda z tyłu :up:

O ja pierdziele!

To stare logo jak dla mnie źle się kojarzy. ;-) Najlepiej jak zostaną przy tym co było do niedawna.

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

O ja pierdziele!

To stare logo jak dla mnie źle się kojarzy. ;-) .

I właśnie dla tego pojawi się na mojej masce :twisted: . Jest kontrowersyjne , przyciąga uwagę .

Ja antysemitą nie jestem :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki będziecie jeździć fiatami, już wam zazdroszczę :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale RAM nie jest Fiata :-P

Niestety jest. Co prawda na razie tylko w 20% ale docelowo ma być 35, a w przyszłości - who knows... :-|

Ojej :-x to mnie dobiłeś.

Panowie trochę więcej optymizmu!

A skąd wy jesteście tacy pewni, że to wstrętne makaroniarskie badziewie będzie tak dobrze stać? Fiuty to gówniane auta do entej, a gówniane bo robione tanio dla tzw kapeluszników. Kiedyś dawno to miało jeszcze w komunistycznej Polsce jakieś znaczenie, ale teraz? Taki fiut to jak chińskie klapki. Kiedyś przynajmniej na słowo Mirafiori faceci podnosili swoje oblicze...

Nie wierzę, że to długo pociągnie w kondycji chęci do kupowania takich legend jak Dodge.

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No ale jak by nie patrzeć to Fiat już nie raz zdobywał prestiżowe nagrody w stylu samochód roku itp. Na pewno jako marka dla mas się sprawdza i ma dzięki tej filozofi taki kapitał. Idealnie wpasowywuje się w nową erę powszechnej tandetyzacji. Niestety amerykańska motoryzacja zmuszona jest gonić europejską i moim zdaniem bardziej dostała po doopie ze względy na wzrost cen paliw. O ile przed 2000 rokiem amerykanie robili doskonałe samochody o tyle obecnie z paroma wyjątkami robią straszną tandetę, pomimo że podnieśli jakoś wnętrz. Na szczęście jako tako trzymają się pickupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.