Skocz do zawartości

III OGÓLNOPOLSKI ZLOT PICKUPÓW


ronin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety ja nie dam rady :-( . Nawet jeśli zlocik miałby być koło nas byłbym obecny tylko dniami i wieczorami. Z różnych powodów w nocy muszę być w robocie. Jeśli ten zlot ma być tak daleko, to sorry ale nie dam rady :-(. Drug, jeśli będziecie potrzebować grylla, daj znać. Pożyczę Ci, nie ma problemu.

Pozdrawiam serdecznie.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja nie dam rady :-( . Nawet jeśli zlocik miałby być koło nas byłbym obecny tylko dniami i wieczorami. Z różnych powodów w nocy muszę być w robocie. Jeśli ten zlot ma być tak daleko, to sorry ale nie dam rady :-(. Drug, jeśli będziecie potrzebować grylla, daj znać. Pożyczę Ci, nie ma problemu.

Pozdrawiam serdecznie.

Przykro mi, że nie dasz rady. Dzięki za propozycję, ale chyba damy radę na naszych tradycyjnych, boje się, że mógłbym się pogubić w tym Twoim cateringu :-P . Zastanów się jeszcze nad przyjazdem, bo może być ciekawie...

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Panowie. Teraz trzeba spiąć pośladki i wypisać kto będzie i ile osób miało by spać w domkach. I ustalić dogodny termin dla wszystkich, z tego co się orientuję to ten ostatni termin odpowiadał prawie wszystkim (czy go dalej podtrzymujemy?) czy zmieniamy na inny? muszę konkretnie wiedzieć bo już rozmawiałem z kilkoma właścicielami tych domków i jakoś da radę :-D

00' Chevrolet Silverado 5.3 V8 4x4 LT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie (dzięki mojemu koledze) załatwiłem już ogrodzony ośrodek WOPR razem z domkami. na termin 25-26-27. W poniedziałek jadę porobić zdjęcia jak to będzie wyglądało i dowiem się jakie koszta. Ośrodek mieści się przy samej wodzie. Mam już mniej więcej plany jak będzie wyglądał cały zlot, ale czekam również na sugestie. Proszę o wpisywanie się na listę abym wiedział mniej więcej ile osób będzie potrzebowało te noclegi.

Pozdrawiam. bS

00' Chevrolet Silverado 5.3 V8 4x4 LT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem już wszystko co i jak. Zarezerwowałem na 25-26-27 czerwca. Ośrodek szkoleniowy WOPR. Sam ośrodek jest trochę oldschool ale myślę, że to nikomu nie przeszkadza. Do dyspozycji kuchnia, łazienki, duża świetlica, duży grill na 30 osób i miejsce na ognisko itp. Cena myślę, że atrakcyjna bo 15zł / doba nocleg i 10zł/ doba za wjazd na ośrodek. Czyli czyniło by to 25zł za dobę razem z autem na ogrodzonym terenie zaraz przy samej wodzie.

6145532.th.jpg6145536.th.jpg6145537.th.jpg6145538.th.jpg6145540.th.jpg6145547.th.jpg6145548.th.jpg6145533.th.jpg

 

Niestety jaka pogoda takie zdjęcia :-P

00' Chevrolet Silverado 5.3 V8 4x4 LT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista:

1. Blacksmoke

2. Drug

3,Mercg

4. Tritrans z żoną i synkiem (jak można prosic to ja poprosze domek )

5. Ford F-150 / Michał - z ostatniego zlotu

6. Abok z żoną i synem 7 lat

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc jak jest z Wami? Tylu było chętnych, a teraz cisza? Mam nadzieję, że nawet jeśli będzie tylko 6 ekip, to impreza się odbędzie, bo ja mam chęć nawet w tak małym składzie na przyjazd.

 

NO właśnie co jest grane :-x

Ale spotykamy się i tak czy siak (nawet jak wybory wygra Lepper ) :twisted:

00' Chevrolet Silverado 5.3 V8 4x4 LT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja na 100% nie jestem w stanie powiedzieć. 1 lipca jadę na wakacje, a w zasadzie powinienem jechać, ale nie wiem czy nie będzie tak, że dojadę do rodziny później ze względu na pracę, którą muszę koniecznie przed wyjazdem skończyć. Może będę , a może nie. Nie jestem w stanie określić zaawnasowania moich prac. I tak jestem wściekły jak cholera przez tą pracę bo musiałem odpuścić Góraszkę a co gorsza airshow ILA Berlin, na który czekałem dwa lata :evil: .

 

Choć wiem, że muszę być, bo muszę przejachać się Ramem Blacksmoke'a :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak, coś mnie od kręgosłupa "pogieło", ale swój przyjazd potwierdzam, najwyżej moja małżonka poprowadzi auto, bo ja mam zaje...ste zawroty głowy. Biorę grilla węglowego okrągłego (80cm średnicy) i parę paczek kiełby, boczku i kachanki. Na fotkach widzę wodę więc wędki są wskazane. Pytanie brzmi, o której się zbieramy na miejscu 25-tego? Czy coś trzeba jeszcze zabrać?

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ja też się piszę ..( raczej bez noclegu ale będę )

Lista:

1. Blacksmoke

2. Drug

3,Mercg

4. Tritrans z żoną i synkiem (jak można prosic to ja poprosze domek )

5. Ford F-150 / Michał - z ostatniego zlotu

6. Abok z żoną i synem 7 lat

7. prawy

 

Pozdrawiam ..

www.tmtwentylacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie o której byście sie chcieli zjawić w piatek ja moge zostac tylko do soboty tak gdzieś do 15 dlatego juz zjawię sie w piatek i na Was poczekam.

Moja proponowana godzina to 16-18 oczywiście wiem że osoby z dalekich stron troszke pózniej dotrą ale jak jest woda to nudno nie będzie.

Pozdrawiam

Krzysiek

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia , ale możesz go nie stracić !!!

 

Ford kuga 2,0 '15

Opel vivaro 2,0 '11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety odpadam - wczoraj mój 11 miesieczny synek spadł ze schodów i wyladował w szpitalu z żonką. Ja musze sie zająć starszym.

 

Chciałbym być ale nie macie pojecia jak się wystraszyłem. A tym gorzej, ze to ja go wtedy pilnowałem :oops: :cry:

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.