Skocz do zawartości

III OGÓLNOPOLSKI ZLOT PICKUPÓW


ronin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich, zgodnie z obietnicą złożoną w trakcie spotkania proponuje kolejne spotkanie u mnie w Świętochowie na terenie żwirowni, teren jest dość spory, ciekawy pod względem jazdy terenowej, położony z dala od cywilizacji mogącej nie lubić głośnych zabaw.

 

Spotkanie może się odbyć jako impreza zorganizowana, tzn szereg imprez oraz konkursów, oczywiście nagrody raczej symboliczne :). Tym razem proponuje zjazd rodzinny, matki żony i kochanki oraz dzieci hehe, biorę na siebie zorganizowanie noclegu w cywilizowanych warunkach, łazienka z prysznicem. Na terenie żwirowni może zostać przygotowany tor off roadowy , tu prośba o pomoc w wytyczeniu :). W bardzo bliskiej okolicy, 2 min spacerkiem jest stadnina konna, więc możliwość rozrywki dla znudzonych żon, niestety stadnina jest tylko zaprzyjaźniona więc może się to liczyć z jakąś symboliczną opłatą, kwestia zrobienia listy zainteresowanych. Na terenie żwirowni jest duży zbiornik wodny dość głęboki , ok 4 m. Jeżeli ktoś posiada quada to jak najbardziej może go tu przywieźć.

 

Termin spotkania . Proponuje w maju , będzie cieplej i przyjemniej. Dodaje kilka zdjęć poglądowych oraz lokalizację na mapie. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do dyskusji heheheheh

 

 

zdjęcdia:

http://michalronin.fotosik.pl/slideshow.php?id=747534&type=album&add1=michalronin

 

mapa:

http://maps.google.pl/maps/ms?hl=pl&ie=UTF8&t=h&msa=0&msid=106292447957101267114.00047bde01e469e18faa6&ll=51.968438,20.777764&spn=0.009822,0.027874&z=16

www.edbud.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uważam, że należy korzystać z takich propozycji, bo tylko w ten sposób mamy możliwość lepszego poznawania się. Poza tym forum będzie bardziej atrakcyjne dla potencjalnych nowych użytkowników jeśli będziemy robić imprezy. Zlot rodzinny to coś czego jeszcze nie było. Trzeba by się wspiąć na wyżyny organizacyjne, ale myślę, że damy radę. Z racji bliskości lokalizacji tego terenu w stosunku do mojego miejsca zamieszkania oferuję pełną pomoc w organizacji. Dwoma słowami JESTEM ZA!!! :-D

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Podstawowa sprawa to proponuję imprezę od piątku do niedzieli. Jednak musi być pełen dzień do dobrej zabawy!!! Kolejna propozycja do wyznaczenie jakiejś dłuższej trasy dla pickupów (tak ok 100km) Oczywiście tylko polne drogi , szutry i błota.

 

Aha, ja na razie nie wpisuję się do ankiety. Poczekam aż więcej ludzi się wpiszę bo w sumie na maj nie mam planów na razie i w sumie mogę się dopasować 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUper, najpierw zobaczmy ilu zainteresowanych będzie a potem deszcz pomysłów hehehe, a co do tych 100 km po lesie to nie wiem czy to nie przesada :), na samej żwirowni można ustawić kilka konfiguracji torów po ok 1 km , jeżeli zrobimy trudne to będzie zabawa w wyciąganie i to potrwa dłuuuuuuuuuuuuugo :)

 

a już się zainteresowałem przygotowaniem mojego kastrata do wspólnej zabawy, zobaczymy co dadzą prawdziwe opony terenowe w stylu MT na sam tył hehehe, oczywiście w jakimś słusznym rozmiarze w stylu 305/50/20 :evil:

www.edbud.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że ostatni termin byłby najlepszy ze względu na czas do organizacji tego przedsięwzięcia. Pamiętajmy, że żwirownię trzeba przygotować koparkami do użytkowania nieprzygotowanymi w większości pickupami do ciezkiego terenu. Poza tym trzeba zastanowić się nad wyznaczeniem fajnego przejazdu krajoznawczego po okolicach. Konkursy, zabawy dla dzieciaków itp. też wymagają czasu. W przypadku tego zlotu będziemy chyba zmuszeni założyć fundusz zlotolwy i pobrac składki, a na to też trzeba czasu.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.amcar.com.pl/viewtopic.php?t=5041

 

Tak tylko nadmienię że może chętni by tu wpadli . Tylko właśnie to koliduje z ostatnim zaproponowanym terminem.

 

Aczkolwiek ekipa mastodontów jak by się pojawiła na Oleśnie było by mega miodnie .

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, dzięki Jaber za czujność. Ja szykowałem się na ten zlocik z amcar.com.pl, ale byłem przekonany, że będzie w czerwcu. Myślę, a nawet wiem, że sporo pickupowców wybiera się na zlot amcarów i w związku z tym i w porozumieniu z organizatorem naszego zlotu, Roninem, postanowiliśmy wycofać z ankiety ostatni weekend maja, ale rozszerzamy ankietę na czerwiec. GŁOSUJCIE OD NOWA!!!Mam nadzieję, że ta decyzja ucieszy wielu, bo dodatkowo możemy sie spotkać na zlocie innego forum do czego zachęcam.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czerwcu mogę mieć już lipę z czasem :roll: ale wszystko się okaże w trakcie więc na razie co do terminu się nie wypowiadam

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł. Niestety 27-30.05 mam zajęty ale jeszcze przez coś innego www.tlc-camp.pl :-x.

Ogólnie w takim przedziale terminów na pewno się dostosuję i stawię. Zwłaszcza rodzinnie.

 

A co powiecie na organizację podobnie do TLC (link wyżej)? Mam na myśli możliwość pozyskaniaa sponsorów dla nagród dla uczestników (kubeczki, koszulki i ew. coś większego dla wybranych) w zamian za mozliwość wystawienia sie z gratami do pickupów lub terenówek ogólnie.

 

Ja juz mogę się zadeklarować z nagrodą w postaci powłoki ochronnej SPEEDLINER dla zwycięzcy jakiegoś konkursu lub losowania.

 

Może w ten sposób uda się powiekszyć grono uczestników. W razie dojrzewania tematu pisze się na pomoc w organizacji, na ile czas pozwoli.

 

Jeżeli termin wypadnie w czerwcu, to na TLC-CAMP moge rozreklamować impreze, bo pickupklub rekalmuję zawsze i wszędzie bezwarunkowo :-P

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł super , ale teren przewiduje przyjęcie max 80 osób, potem zaczyna się problem z noclegiem łazienkami, w okolicy nie ma zbyt wielu hoteli, to raczej zlot spotkanie przyjaciół lub potencjalnych przyjaciół :) To jest po prostu moja żwirownia obok domu i raczej nie chciałbym mieć tu kilku set lub nawet ponad tysiąca ludzi hehehe, po za tym to spowodowałoby konieczność wnoszenia opłat za wstęp ( organizacja, kontrola, zapewnienie lekarza, ochrona, sprzątanie po ) no i ja nie chciałbym być kojarzony z kimś kto robi to dla zysku raz a dwa nie mam ochoty rozliczać się po wszystkim na co poszły pieniądze więc bardzo chętnie zapraszam ale ograniczam to zaproszenie do grona PickUpKlub.pl

 

Do osób zainteresowanych pomocą przy organizacji terenu, generalnie lepiej poczekać na tydzień przed imprezą, to jest czynna żwirownia i teren zmienia się z dnia na dzień, do codziennych prac operatorów dodałem kolejne, czyli przy okazji wykonywanie podjazdów przejazdów zjazdów i innych *.azdów :)

dzisiaj powstał bardzo ciekawy wąwóz , ściany ok 7 m wysokości, podłoże glina, mały kąt natarcia drogi ale będzie naprawdę trudno :) :raca:

www.edbud.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na pewnie nie będzie tylu osób. Jak będzie 30 to maks!

Ja będę mógł pomóc ponieważ blisko mam do Was.

 

 

Na razie wstrzymuję się z głosem. Zasilę swoim najlepszy termin. Wszystkie terminy w sumie mi pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł z rodzinami to może być więcej. Rodzina to minimum dwie osoby, a przeważnie trzy lub cztery. Jeśli byłoby nas 20 aut, a jest to możliwe, a może nawet więcej to już będzie koło 50-60 osób.

Nasze zloty mają narazie charakter niekomercyjny, więc gadżety owszem są wskazane, ale raczej w ramach naszej prywatnej inicjatywy. Zależy nam przecież na stworzeniu wspierającej się społeczności, a bez takich spotkań integracyjnych to się nie uda. Jak już nasza społeczność pikapowa rozrośnie się do grona kilkuset osób chętnych do spotkania na własnym zlocie to wtedy będziemy zmuszeni do profesjonalnej i komercyjnej organizacji takich imprez. Teraz jeśli są chętni na stworzenie jakichkolwiek nagród to jak najbardziej do tego zachęcam. Sam mogę zaoferować jakieś gadżety dla dzieci. Jak już będzie wiadomo ile się dzieci pojawi na zlocie to mogę podjechać do hurtowni zabawek w której bywam czesto i mam upusty i zakupic np. miniaturki pickupów dla chłopców i jakies zestawy kredek lub jeszcze cos innego dla dziewczynek.

 

Ronin, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy ode mnie to wal śmiało, jestem blisko i Ci pomogę.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za zlotem rodzinnym i może faktycznie na razie zróbmy coś w kierunku integracji a nie komercjalizacji tego grona.

 

Mimo to podtrzymuje ofertę ufundowania powłoki na 1 pickupa wyłonionego w jakiś sposób.

 

Jeżeli chodzi o mnie to zgłaszam 3 osoby (2+1).

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie się wpisuję ale jak już wcześniej napisałem jestem na wojnie... wojnie z wydziałem komuny, która mam nadzieję lada moment się skończy i będę mógł się zjawić moim czerwonym bydlakiem z rodziną.

1. Abok (2+1)

2. Drug (2+1córka 4latka)

3. Ronin + 15 nagich blondynek hehe

4 AdAm 2+2(żona i dwie córeczki 12lat i 6lat)

 

5...

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.