Skocz do zawartości

kluczyk f-250


Roblukas76

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś może wie jak zresetować ustawienie MyKey w fordzie f-250. Oczywiście jak sprowadziłem auto był tylko jeden klucz. Nie klucza głównego. Zgodnie z instrukcją trzeba mieć "klucz matkę". Ale może jest jakiś trik jak zrobić taki reset?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale ta strona chyba jest niedostępna. Coś się pojawia ale nie ma żadnego kontaktu. A może przy okazji wiesz jak dorobić klucz do auta? Przypuszczam, że takimi rzeczami też się zajmują ci sami magicy, którzy ewentualnie potrafią zresetować ustawienia kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie strona działa bez logowania na facebooku. Co do klucza to pojęcia nie mam, skojarzyłem tylko, że jakiś gość dość regularnie ogłasza się ze swoimi usługami, jeździ nawet po kraju. Tematu nie zgłębiałem, bo nie miałem potrzeby.

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

 

GRUPA SPEED CAR

Multiagencja Ubezpieczeniowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.