Jump to content

Roblukas76

Members
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Roblukas76

 1. Teraz się wyjaśniło. Znalazłem kogoś kto dorabia kluczyki w pełnym zakresie. Jak się dorobi nowy kluczyk to ma on rangę administracyjnego i przy jego pomocy można zresetować ten, który ma wbite ustawienia my_key.
 2. Niestety ale ta strona chyba jest niedostępna. Coś się pojawia ale nie ma żadnego kontaktu. A może przy okazji wiesz jak dorobić klucz do auta? Przypuszczam, że takimi rzeczami też się zajmują ci sami magicy, którzy ewentualnie potrafią zresetować ustawienia kluczyka.
 3. czy ktoś może wie jak zresetować ustawienie MyKey w fordzie f-250. Oczywiście jak sprowadziłem auto był tylko jeden klucz. Nie klucza głównego. Zgodnie z instrukcją trzeba mieć "klucz matkę". Ale może jest jakiś trik jak zrobić taki reset?
 4. Dzięki, rzeczywiście ta metoda wydaje się być skuteczna. Muszę się tylko dowiedzieć od znajomego jakiego dokładnie kupił F-150. On kupił 3 sztuki w tym jeden mocno rozbity jako dawcę części. Jeśli będzie zgodność kodu DNA 😀 czyli linki będą takie same to może uda mi się go przekonać by mi je sprzedał. Jeszcze raz dzięki.
 5. Witam Szukam linek do hamulca ręcznego/parkingowego f-250 z 2016r. Mam dostęp do takich linek z F-150 (podobny rocznik) ale nie wiem czy będą pasowały. Chodzi o te dwie tylne linki, które rozdzielają się na lewe i prawe koło. Może wiecie czy to jest ta sama długość? Sposób mocowania jest chyba taki sam.
 6. Teraz kupiłem f-250 z 2016 a dotychczas jeździłem Ram'em 2500 z 2006r.
 7. Witam wszystkich ponownie. Byłem forumowiczem na PICKUP KLUB całe lata temu - chyba minęła już dekada. Teraz kolejne auto i chciałbym skorzystać z szerokiej wiedzy pozostałych użytkowników. Może będę mógł też w czymś pomóc.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.