Jump to content

[zlot] jastrzebia gora - kiedy i kto chetny....

Recommended Posts

• Replies 29
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 4 weeks later...

hej hej co do zlotu to gadałam z właścicielem byłej żwirowni gdzie odbywaja się mistrzostwa Polski quadów i....będziemy mogli sobie tam pojeździć, oczywiście jesli ustalimy już termin bo trzeba zarezerwować wcześniej . ja byłam tam ostatnio podczas zlotu militarnych i naprawdę warto potaplać się w błotku i zmierzyć z górkami.

myślę że fajnie byłoby zrobić spotkanie po Mistrzostwach Polski qadów bo będą trasy przygotowane ;->

OK. :-D

A kiedy są te mistrzostwa? Bo ja nie w temacie :-P

A co do terminu zlotu to napewno weekend.Podajcie jakąś datę i lecimy :-D :-D :-D

TOYOTA HILUX 2,5 D4D SR5 4X4 2006

Cześć [you] ;)

własnie sprawdziłam i niestety mistrzostwa są 12-13 lipiec więc srodek sezonu to zlot odpada bo Mario będzie tu miał urwanie głowy, ale nic straconego odtworzymy trasy we wrześniu na przykład :-)

Szkooooda :cry:

No ale nic to ;-) :-D Co sie odwlecze to nie uciecze ;-) Czekam z niecierpliwością na jakieś info :-D :-D :-D

Cześć [you] ;)

dla mnie to nie mam problemu z wieczornym wyrwaniem sie do piaskownicy nawet w sezonie - byle bym tylko wiedzial wczesniej ile chetnych zeby pokoje byly dostepne dla przyjezdnych - dla mnie to nawet przed sezonem mozemy sie spotkac ;)

Mi termin pasi ;-) Tylko żeby zebrać jakąś ekipę do tej piaskownicy i grila :-D A coś wiecej na temat :?: Tzn co gdzie i za ile :-P

Cześć [you] ;)

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
taaa no to szykuje nam się malutkie spotkanie towarzyskie a nie zlot, jakoś wszyscy ucichli nawet GregMar zamilkł a tak liczyłam na oesik w wykonaniu jego audicy ;->

to może chociaż propozycje innych terminów?

Ja się już kilka razy udzielałem w tym temacie i co?... :-/ cisza :-P Rozumiem że rozpoczął się sezon urlopów ale jak tylko będzie więcej chętnych do spotkania to ja dalej jestem za :git:

Pozdro4All :-D

Cześć [you] ;)

Ja mysle że skoro moge się przyczłapać do Jastrzębiej aż z Dolnego Śląska :kon: to znajdzie sie jeszcze paru smiałków na zlot z bliższych okolic... hehe ;-)

Co wy na to panowie i panie?

Cześć [you] ;)

z górnego śląska to chyba nie problem, jak ładnie poprosisz to Jacoblack weźmie Cię na pake ;-)

Spoko ;-) hehe.Lesowiwi jak będzie już znany termin zlotu to możemy się dogadać.Nie ma problemu :git: .

Ale moim zdaniem fajnie by było żebyś przyjechał swoją furką bo zawsze to coś innego i jedna bryczka więcej na zlocie.

Cześć [you] ;)

• 2 weeks later...

Hejo.

bede w czwartek wieczorem w Wejherowie.

Jezeli sa chetni na jakies spotkanie np. w pt. w okolicach (gdynia/sopot/gdansk/wladyslawowo/jastrzebia/bialogora...itp itd) to prosze o info.

Moze jakis sponton wyjdzie i bedzie fajnie.

pozdrawiam.

g