drug Opublikowano 19 Października 2009 Zgłoś Opublikowano 19 Października 2009 Co o tym myślicie? Dobrze sobie to uknułem? Cytuj Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui
Seba78 Opublikowano 19 Października 2009 Zgłoś Opublikowano 19 Października 2009 Zainwestuj w jakąś lepszą cyfrówkę, te zdjęcia tragedia. Co do samych lampek, dla mnie fajnie zrobione. Dają światło, jednocześnie są schowane i nie wystają poza obrys pojazdu. Ja w swoim kombinowałem podobnie ale nie mam miejsca żeby schować lampy za grillem. Jedyne wyjście to założenie LEDów w szpare w zderzaku. Cytuj
drug Opublikowano 19 Października 2009 Autor Zgłoś Opublikowano 19 Października 2009 Zainwestuj w jakąś lepszą cyfrówkę, te zdjęcia tragedia. Co do samych lampek, dla mnie fajnie zrobione. Dają światło, jednocześnie są schowane i nie wystają poza obrys pojazdu. Ja w swoim kombinowałem podobnie ale nie mam miejsca żeby schować lampy za grillem. Jedyne wyjście to założenie LEDów w szpare w zderzaku. Otwórz te zdjęcia, wtedy są lepsze. Kiepska jakość bo z telefonu który mam już 4 lata i się nie chce popsuć :mrgreen: zreszta, dlatego go jeszcze trzymam, bo jest niezawodny. Cytuj Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui
bodano Opublikowano 19 Października 2009 Zgłoś Opublikowano 19 Października 2009 Dobrze to wygląda. drug co Ty masz za rejestrację? WPI to Piaseczno Cytuj Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.
drug Opublikowano 20 Października 2009 Autor Zgłoś Opublikowano 20 Października 2009 Dobrze to wygląda.drug co Ty masz za rejestrację? WPI to Piaseczno Rejestracja jest podgięta bo wpadała w wibracje i sie odkrecała i hałasowała. Tak, WPI to powiat piaseczynski i Piaseczno, a Tarczyn to miasteczko należące do tego powiatu. W Tarczynie, który jest małym miasteczkiem, są cztery Ramy, w tym jeden II gen. i trzy takie jak mój, III gen srebrne. Dwa z nich to HEMI (w tym mój) i jeden 4,7. Mój 4X4, a drugi HEMI to 2x4 lecz po wymianie silnika na Hemi z 300C i po odchudzeniu do driftu. Mam sporadyczny kontakt z kolegami, ale zawsze słówko zamienimy "na mieście" jak się spotkamy. I to jest fajne, że zaRamieni potrafią ze sobą rozmawiać od razu bez skrępowania, jakbyśmy się już znali pare lat... Cytuj Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui
bodano Opublikowano 20 Października 2009 Zgłoś Opublikowano 20 Października 2009 Jakbyś był w Auchan,lub w Leroy Merlin w Piasecznie to daj znac, mieszkam rzut beretem:) Cytuj Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.
Jonko Opublikowano 28 Czerwca 2011 Zgłoś Opublikowano 28 Czerwca 2011 Testował ktoś http://allegro.pl/hella-700ff-halogeny-dalekosiezne-12v-24v-patrol-i1641962492.html A może doradzicie coś lepszego w podobnej kwocie ?[ Cytuj
grzenek Opublikowano 28 Czerwca 2011 Zgłoś Opublikowano 28 Czerwca 2011 Testował ktoś http://allegro.pl/hella-7...1641962492.html Generalnie bardzo dobre produkty, używam od ponad roku, wszystko OK. Dają całkiem dobre światło, jakość wykonania OK, w komplecie z przekaźnikiem. Tylko zapomnij o tych plastikowych nakładkach/ochraniaczach: nie trzymają kształtu, zmieniają kolor (żółkną) i rysują się bardzo szybko. Cytuj
ptk86 Opublikowano 1 Lipca 2011 Zgłoś Opublikowano 1 Lipca 2011 Ja polecam Hella Comet 200 Xenon. Mam takie w Ravce i po załączeniu robi sie widno jak w dzień. Cytuj 2008 Ford Ranger Wildtrak 3.0TDCi 4x4 2002 Toyota Rav4 2.0 D4d 4x4 2000 Toyota Rav4 2.0 VVTi 4x4 1989 Porsche 928 S4 5.0 V8 + manual :)
drug Opublikowano 2 Lipca 2011 Autor Zgłoś Opublikowano 2 Lipca 2011 1989 Porsche 928 S4 5.0 V8 + manual :) ptk86, uwielbiam to auto. To dla mnie najbardziej odjechany model Porsche. Zazdraszczam po całości ;-) Mam nadzieję na posiadanie kiedyś takowego :-D Cytuj Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui
ptk86 Opublikowano 2 Lipca 2011 Zgłoś Opublikowano 2 Lipca 2011 Dzięki, też uważam że to odpowiedni model :) Ostatnio zacząłem się zastanawiać czy go nie sprzedać, mam go już 8 lat i prawie nim nie jeżdzę. Wkurza troche to że w Niemczech takie auta osiągają ceny 100tys zł a u nas nawet nie polowę tego. Jak chcesz to Ci sprzedam :) Cytuj 2008 Ford Ranger Wildtrak 3.0TDCi 4x4 2002 Toyota Rav4 2.0 D4d 4x4 2000 Toyota Rav4 2.0 VVTi 4x4 1989 Porsche 928 S4 5.0 V8 + manual :)
drug Opublikowano 2 Lipca 2011 Autor Zgłoś Opublikowano 2 Lipca 2011 Kupiłbym z chęcia S4, ale teraz mam inną zabawkę, która wymaga dopieszczenia, a czasy ciężkie nastały. Nie porzucam jednak tej pozycji w przyszłości w moim garażu. ;-) Pochwal się i podeślij mi parę fotek. :-D Cytuj Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui
ptk86 Opublikowano 2 Lipca 2011 Zgłoś Opublikowano 2 Lipca 2011 mam tylko zdjecia zrobione zaraz po zakupie http://gallery.rennlist.com/gallery/albup26 Cytuj 2008 Ford Ranger Wildtrak 3.0TDCi 4x4 2002 Toyota Rav4 2.0 D4d 4x4 2000 Toyota Rav4 2.0 VVTi 4x4 1989 Porsche 928 S4 5.0 V8 + manual :)
AdAm Opublikowano 19 Lipca 2011 Zgłoś Opublikowano 19 Lipca 2011 Bardzo ciekawy montaż lamp dalekosiężnych. Nowatorska, bardzo droga i efektowna robota :-D http://patrz.pl/zdjecia/rajdowe-oswietlenie Cytuj DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4
drug Opublikowano 20 Lipca 2011 Autor Zgłoś Opublikowano 20 Lipca 2011 O kurr... przeniosłem , a nie zajrzałem do linka :kasztan: Niech już zostanie ... ;-) Cytuj Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui
AdAm Opublikowano 20 Lipca 2011 Zgłoś Opublikowano 20 Lipca 2011 O kurr... przeniosłem , a nie zajrzałem do linka :kasztan: Niech już zostanie ... ;-) hehe Przepraszam admina, że wpuściłem w maliny :-P Cytuj DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4
drug Opublikowano 21 Lipca 2011 Autor Zgłoś Opublikowano 21 Lipca 2011 O kurr... przeniosłem , a nie zajrzałem do linka :kasztan: Niech już zostanie ... ;-) hehe Przepraszam admina, że wpuściłem w maliny :-P Nooo i to nieźle, aż się cały podrapałem hehe :kasztan: Cytuj Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.