Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zainwestuj w jakąś lepszą cyfrówkę, te zdjęcia tragedia.

 

Co do samych lampek, dla mnie fajnie zrobione. Dają światło, jednocześnie są schowane i nie wystają poza obrys pojazdu.

 

Ja w swoim kombinowałem podobnie ale nie mam miejsca żeby schować lampy za grillem. Jedyne wyjście to założenie LEDów w szpare w zderzaku.

Opublikowano
Zainwestuj w jakąś lepszą cyfrówkę, te zdjęcia tragedia.

 

Co do samych lampek, dla mnie fajnie zrobione. Dają światło, jednocześnie są schowane i nie wystają poza obrys pojazdu.

 

Ja w swoim kombinowałem podobnie ale nie mam miejsca żeby schować lampy za grillem. Jedyne wyjście to założenie LEDów w szpare w zderzaku.

Otwórz te zdjęcia, wtedy są lepsze. Kiepska jakość bo z telefonu który mam już 4 lata i się nie chce popsuć :mrgreen: zreszta, dlatego go jeszcze trzymam, bo jest niezawodny.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Opublikowano
Dobrze to wygląda.

drug co Ty masz za rejestrację? WPI to Piaseczno

Rejestracja jest podgięta bo wpadała w wibracje i sie odkrecała i hałasowała.

Tak, WPI to powiat piaseczynski i Piaseczno, a Tarczyn to miasteczko należące do tego powiatu. W Tarczynie, który jest małym miasteczkiem, są cztery Ramy, w tym jeden II gen. i trzy takie jak mój, III gen srebrne. Dwa z nich to HEMI (w tym mój) i jeden 4,7. Mój 4X4, a drugi HEMI to 2x4 lecz po wymianie silnika na Hemi z 300C i po odchudzeniu do driftu. Mam sporadyczny kontakt z kolegami, ale zawsze słówko zamienimy "na mieście" jak się spotkamy. I to jest fajne, że zaRamieni potrafią ze sobą rozmawiać od razu bez skrępowania, jakbyśmy się już znali pare lat...

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ja polecam Hella Comet 200 Xenon. Mam takie w Ravce i po załączeniu robi sie widno jak w dzień.

2008 Ford Ranger Wildtrak 3.0TDCi 4x4

2002 Toyota Rav4 2.0 D4d 4x4

2000 Toyota Rav4 2.0 VVTi 4x4

1989 Porsche 928 S4 5.0 V8 + manual :)

Opublikowano
1989 Porsche 928 S4 5.0 V8 + manual :)

ptk86, uwielbiam to auto. To dla mnie najbardziej odjechany model Porsche. Zazdraszczam po całości ;-) Mam nadzieję na posiadanie kiedyś takowego :-D

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Opublikowano

Dzięki, też uważam że to odpowiedni model :) Ostatnio zacząłem się zastanawiać czy go nie sprzedać, mam go już 8 lat i prawie nim nie jeżdzę. Wkurza troche to że w Niemczech takie auta osiągają ceny 100tys zł a u nas nawet nie polowę tego. Jak chcesz to Ci sprzedam :)

2008 Ford Ranger Wildtrak 3.0TDCi 4x4

2002 Toyota Rav4 2.0 D4d 4x4

2000 Toyota Rav4 2.0 VVTi 4x4

1989 Porsche 928 S4 5.0 V8 + manual :)

Opublikowano

Kupiłbym z chęcia S4, ale teraz mam inną zabawkę, która wymaga dopieszczenia, a czasy ciężkie nastały. Nie porzucam jednak tej pozycji w przyszłości w moim garażu. ;-) Pochwal się i podeślij mi parę fotek. :-D

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
O kurr... przeniosłem , a nie zajrzałem do linka :kasztan:

Niech już zostanie ... ;-)

hehe Przepraszam admina, że wpuściłem w maliny :-P

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Opublikowano
O kurr... przeniosłem , a nie zajrzałem do linka :kasztan:

Niech już zostanie ... ;-)

hehe Przepraszam admina, że wpuściłem w maliny :-P

Nooo i to nieźle, aż się cały podrapałem hehe :kasztan:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.