Skocz do zawartości

Witam!


Sławek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jako świeży posiadacz pickupa.

Moje autko to Dodge RAM 1500 quad cab 4.7 z 2004roku. Oczywiście 4x4

 

Nie jest to HEMI ale i tak jestem wniebowzięty. Przesiadka z Jeepa GC WJ sprawiła że do pipa wsiadać mi się już nie chce :mrgreen:

 

Jeśli chciałby ktoś wspomóc "świeżaka" jakimś manualem do mojego modelu to byłbym bardzo zobowiązany. W przeciwnym wypadku będę zadawał tysiące pytań :pala:

 

 

Pozdrawiam

Sławek

Dodge RAM 1500 4x4 4.7 Quad Cab 2004 + 3"

był:

Jeep Cherokee XJ 4.0

Jeep Grand Cherokee WJ 4.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwnym wypadku będę zadawał tysiące pytań :pala:

 

Trzeci przycisk od lewej na górze strony trzeba kliknąć i na większość rzeczy można znalezć odpowiedzi samemu. Czy to takie trudne?

 

http://pickupklub.pl/viewtopic.php?t=71&highlight=manual

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Szukasz serwisówki czy zwykłej instrukcji obsługi? Instrukcję obsługi do 2004 5.7 mam w pdf

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quarter - czy wszyscy poJeepani kończą na pickupie? :-D Taką tendencję zauważyłem ostatnio i w sumie się nie dziwię :mrgreen:

 

Instrukcję obsługi mam, a serwisówkę właśnie ściągam. Dzięki stokrotne :-D

 

Co do opcji szukaj: po latach na rajdach4x4 i jeep.org.pl wiem co to jest i nawet sobie radzę ale nie chciałem bezczelnie zasysać plików bez zasygnalizowania o tym. Myślę że to kwestia kultury. :roll:

Dodge RAM 1500 4x4 4.7 Quad Cab 2004 + 3"

był:

Jeep Cherokee XJ 4.0

Jeep Grand Cherokee WJ 4.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quarter - czy wszyscy poJeepani kończą na pickupie? :-D Taką tendencję zauważyłem ostatnio i w sumie się nie dziwię :mrgreen:

 

 

Bo każdy pojeepany kombinuje, że jak już zrobi ten swój finalny pomnik, tę ultra-hard-madafaka-ultimate-jaciępie... zmotę na bazie Wronga albo poobcinanego XJa to trzeba to będzie wsadzać na lawetę i czymś na rajdy wozić :-D :-D :-D Kupuje więc full size'a i .....tak się zakochuje, że przestaje budować pomnik, a zaczyna liftować i zbroić full size'a :raca:

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.