Skocz do zawartości

lek


AdAm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mocne tabletki nasenne... i przespać sukinkota. A poza tym duuuuzo płynów, im więcej tym lepiej; mało jedzenia(jedzenia by nie obciążać wątroby która i tak ma sporo pracy) , i absolutnie nie raczyć organizmu niczym o odczynie kwaśnym (woda z ogórków itp) , no i jak wspomniał pit , nie przestawać pić .

 

A ja nie mam kca bo nic prwie nie wypiłem. Siedziałem w domu i jakoś mi się nie chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam zupke chińską ostrą (czerwona paczka) VIFON

 

sex

 

barszczyk z paczaki

 

pepsi

 

herbata z cytryną

 

i coś zjeść - mi to zawsze pomaga, a po zupce chińskiej jak ręką odjął ;)

 

dla mnie zaden KAC nie jest mi straszny ;)

PATRZ W LUSTERKA . SPRAWDŹ DWA RAZY

 

MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja mam zawsze kaca jak cholera i zdycham po tym jak wypiję tylko trochę za dużo. Dla tego nie znoszę pić w dużych ilościach. I nic mi nie pomaga! Kiedyś mogłem wypić baaardzo dużo i mieszać wszystko w dowolnych ilościach i nigdy się nie zrzygałem. A dziś.... niestety, nie te lata. Nie pijam wogóle mocnych alkoholi , a jedyne co znoszę w miarę dobrze to wino wytrawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jako że mam jakieś tam doświadczenie z strasznym kacem, którego miewałem zawsze po wypiciu duuuużej ilości podzielę się swoim doświadczeniem. Temat założony bo myślałem, że ktoś mnie oświeci, zaskoczy nową metodą w walce z tą francą. Dodam tylko tyle, że mojego kaca w większości leczyłem łóżkiem z częstymi przerwami na wc, w którym to nie wiedziałem czy poleci dołem czy górą, czy dwiema rurami na raz :lol: Wiadomo, że można walczyć za pomocą farmakologi podawanej przez specjalistę do odtruwania ale wiadomo że to ostateczność i to już znamionuje akcje "po bandzie" Naprawdę stosowałem wiele sposobów i w tej chwili mogę doradzić co zrobić, aby zminimalizować efekty zajebistego kaca. Ale do rzeczy, walka z kacem trzeba zaczynać zanim się pojawi. Sposób jest bardzo prosty a bardzo skuteczny. Jedyny warunek to trzeba być "tomny" :lol: . Głównymi objawami strasznego kaca jest ODWODNIENIE organizmu o czym mało kto wie. Po suto zakrapianej imprezie, przed snem wypijamy około 1 litra wody mineralnej niegazowanej. Wiem, że jest bardzo ciężko, ale trzeba próbować nawet jeśli pojawią się zwroty :-) czekamy chwilkę i znowu ładujemy małymi łyczkami wodę. Nie jest powiedziane, że trzeba wypić dokładnie litr, ale minimum to 0,5 litra wody. Po wpompowaniu w siebie h2o kładziemy się spać. Gdy tylko się obudzimy natychmiast ładujemy dawkę 1/2 szklanki wody i 2 tabletki alka seltzer na raz i powrót do wyrka. Następna pobudka i następna dawka tyle, że 1 tabletka na 1 szklankę wody. Obiecuję, że dolegliwości kaca będą zminimalizowane znacznie aczkolwiek nie całkowicie. Tak jak nie da się wytrzeźwieć w pół godziny tak kaca nie pozbędziemy się od razu całkowicie. Metoda jest tak prosta, że nawet można by rzec banalna, ale działa!

Nie koniecznie musi być alka seltzer, może być coś podobnego.

Metodę niech wypróbują ci co zdychają jak diabli po piciu.

PS

Można też mniej oryginalnie, jak mawiał mój wujek:

Seta i pod pierzynę.

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem dość sporym żarłokiem to przy piciu czegoś wysokooktanowego podwajam swoje możliwości obżarstwa :-) nigdy nie siadam do picia z pustym żołądkiem wręcz przeciwnie jest mocno wypełniony tłustym żarłem. Podczas picia też muszę jeść :-) Sen jest znośny (nie lubię spać obżarty jak świnia) a rano jest pełna kultura :-)

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.