Skocz do zawartości

Spot Janki 2009


drug

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja nie jestem pewien czy do środy wyrobię się z przyjazdem do Wawy. Wolałbym na piątek. Jesli jesteście chętni na piątek to spoko. Tyle, że będą korki jak cholera. Moja propozycja to sobota rano/ południe lub coś koło tego. Nie ma korków i można pooglądać fury w świetle dziennym. Co Wy na to??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpada z jednego prostego powodu (przynajmniej u mnie). Niedziela za tydzień to 1 Listopad. CZyli rano na cmentarze pozanosić wiązanki, koło 12 na cmentarz na galowo - konkurs mody. Piątek wieczór - kurs po zamówione wiązanki. Sobota cały dzień - kosze żniwo.

 

Dalej jestem za środą, bądź spotkanie sobota po 1 listopada za dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bull - kombinuj tak żeby wyrobić się na środę - to pierwsza opcja

Gdyby jednak nie wyszło to sobota po 1 listopada.

No postaram się. Szansa jest 50/50. W poniedziałek wieczorem będę wiedział na czym stoję. Proponuję i tak spotkanie już ustawić na środę. Jak będę to dobrze a jak nie i też dobrze bo spot się odbędzie ;-) . A następne spotkanie na następny tydzień po świętach. Powiadomi się więcej ludzi i może nawet wyjdzie minizlocik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dodatkowe foteczki... słabej jakosci, ale zazwyczaj w garazu nie mam aparatu...

Koniecznie trzeba je otworzyc w nowym oknie, no chyba, że nasi moderatorzy znowu je zaczarują i beda sie wyswietlac poprawnie...

 

Przy dodawaniu zdjęć "usuń miniaturke" i bedzie ok.

Teraz wejdz w edycje swojego posta i "usuń miniaturke" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też raczej nie

tym bardziej że mam do waas 130 km, także myślałem że spotkamy się raczej w jakiś wekend

pogadamy i wieczorem spotkamy się przy jakimś piwku :-D

życie jest za krótkie żeby jeżdzić samochodem z silnikiem rzędowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były szkody w sprzęcie albo w ludziach ?

Hehe, naszczescie nie. Jechalismy za sobą w korku, aż wreszcie znalazł się koło mnie, więc bez owijania w bawełne zapytałem się czy jest członkiem naszego forum i jak okazało się, że tak to się sobie przedstawiliśmy, więc w krótkiej korkowej pogawędce mieliśmy okazje wymienić pare zdań. Prawy również jest zainteresowany spotem warszawskim, wiec nie ma wyjscia trzeba gnieść temat, aż się go ugniecie...

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdrowienia Drug..!

Naprawdę miło było się spotkać w tym korku.. :-D

W końcu co dwa Ramy to nie jeden...!!

 

extra jak będzie nas kilku może kiedyś kilkunastu..

co do spotkania będę w wyznaczonym przez Was terminie..

 

Pozdrawiam Wszystkich..!

www.tmtwentylacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że nie. Będzie to nasze pierwsze spotkanie, więc niech ono będzie jak najbardziej neutralne. W publicznym miejscu, w godzinach takich żeby nie kolidowało z planami rannymi (praca, dom, zakupy) lub wieczornymi (imprezy okolicznościowe)

 

Po drugie to ja mam możliwość widywania się ze swoją dziewczyną tylko co 3 weekend i właśnie wypada on w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.