Skocz do zawartości

Spot Janki 2009


drug

Rekomendowane odpowiedzi

Może by tak zrobić wkoncu kolejny zjazd Pickup klubu, bo cos ta sprawa ostatnio umarła w przedbiegach...

Można by zrobić zwykłe spotkanie parkingowe, myśle, że nawet ta najprostsza forma spotkania była by atrakcyjna wobec braku jakiejkolwiek, a przy okazji tego spotkania można by przedyskutowac organizacje bardziej złożonej imprezy.

Na razie można by się spotkac gdzies przy jakims fastfoodzie, zastawic im cały parking, zamówic zarcie i pogadac.... :?: :idea: :?:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Można by zrobić zwykłe spotkanie parkingowe, myśle, że nawet ta najprostsza forma spotkania była by atrakcyjna wobec braku jakiejkolwiek, a przy okazji tego spotkania można by przedyskutowac organizacje bardziej złożonej imprezy.

Na razie można by się spotkac gdzies przy jakims fastfoodzie, zastawic im cały parking, zamówic zarcie i pogadac.... :?: :idea: :?:

 

Jestem jak najbardziej na tak :-D Fajnie by było.

W Jankach jestem co 2 dzien w Ikei, dzis tez będę.

 

Trzeba cos zorganizowac :idea:

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w następnym tygodniu to ja też się piszę :)

 

BTW. Seba78 , Moja żona ma rodzinę w Grójcu. Często wpadamy na niedzielne obiady do nich. Jak kiedyś się będę wybierał to dam znać, można się na chwilę spotkać, albo poupalać RAMy na okolicznych dziurach ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł!!! Ale ja obstawiam 4 szt. Może w zestawie 2 dalekosiężne i 2 przeciwmgłowe (z rozpraszaczem)

 

Myslałem o tym ale zasłoniłbym chłodnice i mogłoby sie to przełozyc na chłodzenie. Poza tym halogeny przeciwmgłowe są juz fabryczne, a choinki nie chce robic...ale moze by to nie wyglądało tak zle...

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku zasilanie i sygnał halogenów były ze świateł drogowych przez przekaznik, ale moduł świateł (chyba bo pewnosci nie mam) odbierał zbyt duzy pobór prądu i wyłączał zasilanie lewej lampy do ktorej były podłączone halogeny. Teraz zasilane są poprzez przekaznik bezposrednio z akumulatora, a sygnał do zapalenia nadal pociągnięty jest ze świateł drogowych i teraz wszystko się pali jak należy. Ringi są podpięte bezpośrednio do pozycyjnych.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie to Ciebie Bullterrier często widuję na Grójcu. Myślałem że to Bodano. Jeśli to Ciebie widywałem to jeździsz gdzieś tam w kierunku Pekinu, Krobowa, kolejki wąskotorowej.

Teraz w samym Grójcu rzadko bywamy, bo babcia mojej żony już nie żyje , a to właśnie ona mieszkał w samym centrum. Natomiast reszta rodziny mieszka w Gródzkowoli, i faktycznie obok kolejki wąskotorowej. Parę razy byliśmy tam RAMem. Poza tym ja jeżdżę ramem 2 generacji więc raczej nie pomylisz mnie z Bodanowozem.

 

Myslałem o tym ale zasłoniłbym chłodnice i mogłoby sie to przełozyc na chłodzenie. Poza tym halogeny przeciwmgłowe są juz fabryczne, a choinki nie chce robic...ale moze by to nie wyglądało tak zle...

Z chłodzeniem to wydaję mi się, że wydajność chyba nie powinna spaść,a co do choinki masz rację. Zakładam, że ewentualny drugi komplet nie miałby ringów podpiętych pod postojowe, ale świeciłby tylko pełnym snopem.

Ja mam taką koncepcje, że jak w końcu pozbędę się doopy finansowej i zabiorę się do przebudowy swojego rama to chcę zrobić przedni zderzak z rur i pod pierwszą poziomą rurę zapodać jakieś płaskie przeciwmgielne (na wysokości reflektorów głównych), 2 lub 4 sztuki w zależności jakie znajdę. A nad rurą w okolicach grilla 2 ogromne halogeny dalekosiężne. Oczywiście wszystko na 2 optimach. Ogólna zasada jest iście amerykańska i zainspirowany jestem troche potworem Jabera... Ma być bardzo jasno i bardzo głośno (klakson) !!! :twisted: :twisted: ... a że wysoko to już nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo jasno i bardzo głośno (klakson) !!!

Ja klakson już mam w garażu, miałem już kompresor do instalacji ciśnieniowej, ale musiałem go oddac, bo nie wytrzymywał 3 minut pracy. Niestety połaszczyłem się na chinszczyzne. Teraz zbieram na zestaw z butlą 9.5l Viair'a. Fanfara ma 60 cm długości i 18cm srednicy wylotu i napewno kiedys bedzie sie odzywac spod maski... :twisted: :twisted: :twisted:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszą nać widzieć i słyszeć

 

To skoro mają nas widzieć to proponuję spotkanie w przyszłym tygodniu, godziny wieczorne czyli koło 20 - 21. Lokalizacja Janki MCDonald, druga opcja Burger King okolice Szyszkowej. Wszystkie dni mi pasują. Na parkingu stajemy wszyscy bok w bok, ryjami w jedną stronę i tak szeroko żeby drzwi swobodnie pootwierać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszą nać widzieć i słyszeć

 

To skoro mają nas widzieć to proponuję spotkanie w przyszłym tygodniu, godziny wieczorne czyli koło 20 - 21. Lokalizacja Janki MCDonald, druga opcja Burger King okolice Szyszkowej. Wszystkie dni mi pasują. Na parkingu stajemy wszyscy bok w bok, ryjami w jedną stronę i tak szeroko żeby drzwi swobodnie pootwierać :mrgreen:

 

Jestem ZA!!!

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę. Dograjcie tylko termin bo ja do wtorku nie dysponuję netem w sposób permanentny, ale spokojnie mogę się dostosować doi Was. No i co do miejsca to najlepiej na jakimś odludziu żeby można było swobodnie sobie pojeżdzić po parkingu bez przeciskania się międzi plackami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek, środa lub piątek. Te dni mi najbardziej odpowiadają, ale pozostałe tez moga byc, najwyzej sie nie wyspie nastepnego dnia, bo wstaje w te nastepne dni o 4.00.

Miejsce obojetne, ja i tak pewnie bede jechał razem z Seba... wkoncu z Grójca do Wawy przez Tarczyn... :-D

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.