Skocz do zawartości

RAM 3500 Szamotuły


toolmetal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

prawdopodobnie będę musiał zakupić Pickupa jeszcze w tym roku - zna ktoś z Was ten samochód z Szamotuł?:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10924715

 

Kupiony w Niemczech, prawdopodobnie ściągnięty z Kanady, bezwypadkowy. Dobra cena, no i model z ładnym przodem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

prawdopodobnie będę musiał zakupić Pickupa jeszcze w tym roku - zna ktoś z Was ten samochód z Szamotuł?:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10924715

 

Kupiony w Niemczech, prawdopodobnie ściągnięty z Kanady, bezwypadkowy. Dobra cena, no i model z ładnym przodem ;-)

a ford już be ? Poszukaj na allegro jest parę ładnych efek :)

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

prawdopodobnie będę musiał zakupić Pickupa jeszcze w tym roku - zna ktoś z Was ten samochód z Szamotuł?:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10924715

 

Kupiony w Niemczech, prawdopodobnie ściągnięty z Kanady, bezwypadkowy. Dobra cena, no i model z ładnym przodem ;-)

a ford już be ? Poszukaj na allegro jest parę ładnych efek :)

 

Są fajne - ale nie zdążę zorganizować funduszy... ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

prawdopodobnie będę musiał zakupić Pickupa jeszcze w tym roku - zna ktoś z Was ten samochód z Szamotuł?:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10924715

 

Kupiony w Niemczech, prawdopodobnie ściągnięty z Kanady, bezwypadkowy. Dobra cena, no i model z ładnym przodem ;-)

Koniecznie sprawdź VIN, trwa to 5 minut, kosztuje na allegro 85 zł z tłumaczeniem w Carfaxie i Autocheck. Warto wydac tak małe pieniądze, żeby potem wydawac mniej...

Swoją drogą jest zajebisty, ale cena zastanawia...

Carfax i Autocheck może czasem nic Ci nie powiedziec, bo sporo w Niemczech jest sprowadzonych z Kanady jako nowe i potem slad w Carfaxie i Autochecku zanika.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj vin to sprawdze co sie dzialo z tym autem...

 

Już sprawdziłem:

 

2005 DODGE RAM 3500 QUAD ST/SLT

VIN: 3D7MS48C95G774905

CREW PICKUP

5.9L L6 DIR

4 WHEEL DRIVE

 

- wersja Ram 3500 4-Door Quad Cab 160.5" WB DRW 4WD SLT 4x4

- pierwsza rejestracja 18.02.2005

- jeden zanotowany incydent (damage) 06.09.2005

- pozostała historia (Title i Additional History) OK

- ostatni wpis 27.04.2009 - STEERING LINKAGE

- nigdzie nie ma zanotowanego przebiegu ;-(

 

Jutro jadę go obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no nie rób jaj sprzedaj nerkę albo coś ford musi być :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem ......

 

Na początek zalety:

- Ram z Kanady - na liczniku ma 138 tys km (wszystko wyskalowane w km - wersja na Kanadę) potwierdzony przebieg przez przeglądy Dekry

- kawał żelaza ;-))

- silniczek odpalił od "pierwszego" - było -3 st

- nic nie dymi, nie puka, nie stuka

- napędy włączane pokrętłem - działają

- silnik, mosty, skrzynia suchutkie

- wyposażenie Laramie - wszystko działa, ładne skóry

- oświetlenie i wydech zgodny z UE

Faktycznie bezwypadkowy - nie jest nic świeżego (lakier, części, antykorozja), rama nie zachlapana żadnym bitexem - oryginał.

 

Wady;

- do wymiany tylne opony (bieżnik jest ale są popękane)

- odpalaliśmy od innego akumulatora - ponoć długo stał - ale liczę się z ich wymianą

- czasami przycina się linka gazu (skokowo schodzi z obrotów)

- nalot korozji na prowadnicach i mocowaniach foteli

- brak dwóch tylnych obrysówek (są dziury)

 

Ogólnie auto do dopieszczenia (to dobrze, bo to lubię robić).

 

Tak więc moja decyzja na 80% na tak - jest naprawdę dobra cena.

Na porównywalną eFkę 350 z 2005 z takim wyposażeniem trzeba zapłacić dwa razy tyle.

 

Ehhhhhhhhhh

:)22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bardzo dobrze. Zatem to żadne wady. Mam nadzieję, że to faktycznie taka okazja jak wygląda bo cena niska i to wyjątkowo. Nic tylko zazdrościć, że wynalazłeś taki egzemplarz. Kupuj!! Nie będziesz żałował!! Ramy są bardzo fajne.

 

Jeździłeś nim?

 

Na porównywalną eFkę 350 z 2005 z takim wyposażeniem trzeba zapłacić dwa razy tyle.
w Stanach za takiego Cumminsa z takim przebiegiem musiałbyś dać najmarniej 20tyś $ a pewnie bardziej coś koło 23tyś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toolmetal - chyba masz dość duże szczęście. Cean dobra, Usterek nie widać za dużo, piękny model. Nie zastanawiaj się, i nie słuchaj namawiania tych od FORDow ;). Oczywiscie nie mam nic do Efek ale za te pieniążki - może być cięzko

Z wad które wymieniłeś każda wygląda na problem do załatwienia "od ręki"

A co do szczegółów to się nie wypowiem - nie widziałem samochodu.

P.s.....no i te bliźniaki..ehh - piękna sprawa

Aha. zauważyłem, że na ogłoszeniu jest wzmianka o statusie względem Urzędu Celnego "Nieopłacony"

Nie raz miałem tak, że jechałem kawał oglądać auto i na miejscu się okazywało, że koszta dużo większe.

Gratulacje wyboru i dawaj znać jak już kupisz ! pozdrawiam

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieje, że dobrze go sprawdziłeś, że pojeździłeś nim trochę i zrobiłeś wszystko, żeby zlustrować tą okazję. Ja niestety należe do osób które nie wierzą w okazje, ale nie wykluczam, że mogę się mylić. Tak czy inaczej życzę udanego zakupu... tego, czy innego auta.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - 47 tys PLN wychodzi z opłatami do rejestracji.

Niestety fakturę wystawiają na Vat marża - ale i tak jakby to było bez vatu to cena dobra.

 

Przymierzałem się do Forda F350 - 1/2 gotówka i 1/2 leasing - naprawdę ten sam rocznik z podobnym wyposażeniem kosztuje 2 x tyle.

 

Liczę się z pakietem startowym (opony, akumulatory, wymiany eksploatacyjne itp) i dalej jest dobra cena.

 

Człowiek z komisu jest rzeczowy - auto stoi u nich od 5 m-cy, wg. ich opinii jakby było w benzynie i bez bliźniaków poszło by szybciej.

 

Dla mnie też to wygląda dziwnie - ale naprawdę nie było się do czego doczepić - no może trochę do do tej korozji (przejrzałem zdjęcia i spód tez ma trochę rudej - na szczeście bez dziur ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Cena jest wprost zajeb.sta > Zobacz na ceny w USA TU

Powinien u nas po sprowadzeniu kosztować minimum 80tyś PLN

 

Sprawdź go dokładnie!!! Jeśli faktycznie nic mu nie dolega to trafiłeś doskonale!!!

 

Ceny Fordów i Ramów z dieslami są bardzo podobne w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bądź bardzo ostrożny i ochłoń zanim go kupisz(choć myślę że decyzja zapadła przy oglądaniu zdjęć :mrgreen: ) bo łatwo w się w minę wpakować, a jak mina to zawsze wybucha prędzej czy później siek:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. Zatem to żadne wady. Mam nadzieję, że to faktycznie taka okazja jak wygląda bo cena niska i to wyjątkowo. Nic tylko zazdrościć, że wynalazłeś taki egzemplarz. Kupuj!! Nie będziesz żałował!! Ramy są bardzo fajne.

 

Jeździłeś nim?

 

Na porównywalną eFkę 350 z 2005 z takim wyposażeniem trzeba zapłacić dwa razy tyle.
w Stanach za takiego Cumminsa z takim przebiegiem musiałbyś dać najmarniej 20tyś $ a pewnie bardziej coś koło 23tyś.

bez przesady

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Ford-F-350-05-F350-POWRSTROK-CREW-4X4-DRW-3M-3K-ServContr-BIN-90PX_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3ca8bce06eQQitemZ260528988270QQptZUSQ5fCarsQ5fTrucks

 

znalazło by się nawet taniej tylko trzeba by pogrzebać

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Racja, a mina z amerykańskiem dieslem jest bardzo bolesna dla portfela i własnego systemu nerwowego. To nie beznyniak którego naprawi prawie każdy warsztat od amerykańców. Ja przychylam się do kolegów. Bądź bardzo ostrożny bo jak dla mnie sprawa jest trochę podejżana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, a mina z amerykańskiem dieslem jest bardzo bolesna dla portfela i własnego systemu nerwowego. To nie beznyniak którego naprawi prawie każdy warsztat od amerykańców. Ja przychylam się do kolegów. Bądź bardzo ostrożny bo jak dla mnie sprawa jest trochę podejżana.

 

Też jestem ostrożny - ale żeby być pewnym w 100% to trzeba by rozebrać Rama na części pierwsze.

Jeżeli przebieg jest realny - to silnik jest dopiero dotarty. Jeżeli ma nakręcone 3 razy tyle - to też jeszcze pochodzi.

Z drugiej strony to auto 4-ro letnie, miałem starsze i jeździły.

 

Chyba się podpaliłem ....... :pala: :pala:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, a mina z amerykańskiem dieslem jest bardzo bolesna dla portfela i własnego systemu nerwowego. To nie beznyniak którego naprawi prawie każdy warsztat od amerykańców. Ja przychylam się do kolegów. Bądź bardzo ostrożny bo jak dla mnie sprawa jest trochę podejżana.

mina, miną jest czy benzyna czy diesel jak zrobi konkretne buum to nikt nic nie poradzi :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było się do czego doczepić - no może trochę do do tej korozji (przejrzałem zdjęcia i spód tez ma trochę rudej - na szczeście bez dziur ;-))

no właśnie a zdajesz sobie sprawę że porządne zabezpieczenie antykorozyjne ramy która jest już z rudą to koszt kilku tyś pln. Chyba że planujesz nie długo nim jeździć to można byle jak

 

dżizas ale cena :roll:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10333036

 

tyle co mnie mój wyszedł :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.