Jump to content

VW Touareg Pickup

ramanowycz
 Share

Recommended Posts

VW Touareg Pickup

No powiem, pełen szacun jeżeli uda Ci się kupić auto, które nie występowało nawet w postaci jeżdżącego prototypu :lol: Bo to, co kiedyś VW pokazywał, to były chyba tylko zwykłe makiety :lol:

Chyba, że to jakieś dzieło blacharza artysty od bezwypadkowych "niemców" pokrywanych betoniarkami szpachli :-|

[ Dodano: 2016-03-23, 16:31 ]

A na poważnie, to w ciągu kilku tygodni prawdopodobnie będę miał możliwość zapoznania się z najnowszą Navarą.

Podobno wygodą jazdy, rozmiarami wnętrza i osiągami mocno goni Amaroka, ale cały czas Japończycy nie potrafią zamontować w skrzyni rozdzielczej mechanizmu różnicowego.

F150 302 V8 4x4 - sprzedany :-(

cały czas Japończycy nie potrafią zamontować w skrzyni rozdzielczej mechanizmu różnicowego.

A to w sumie nie jest jakieś specjalnie przydatne utensylium, co stwierdziłem po kilkunastu latach obywanie się bez 8-)

"Ptaki i zwierzaki pod drzewami stały,

jak do nich strzelano - umierały..."

"zrobiłem" != "zleciłem"

--

http://i190.photobucket.com/albums/z155/Madcatw/WhereIHideMostofMyMoney3.jpg

No widzisz, a ja po kilkunastu latach jazdy autami z różnymi skrzyniami rozdzielczymi doszedłem do wniosku, że zdecydowanie lepiej jest go mieć :-P

Ale zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdemu to rozwiązanie będzie potrzebne.

F150 302 V8 4x4 - sprzedany :-(

Potrafią, potrafią i nawet się im czasem chce ale politykę w Nissanie mają faktycznie dziwną... Już w poprzedniej wersji D40 istniał przecież bliźniaczy Pathfinder, który miał system zapinania przodu po wykryciu poślizgu - pozycja AUTO na pokrętle. Wiem, że to nie do końca mechanizm różnicowy jak Mitsu L200 ale system bardzo podobny do tego z Chevych, Fordów czy Dodge i dość sprawnie działający. Mało tego, na niektórych rynkach taki układ napędowy był oferowany w D40 (LINK)

Dlaczego nie zdecydowano (albo raczej jeszcze nie zdecydowano - bo jednak myślę, że to kwestia czasu) użyć go globalnie w nowej NP300 bladego pojęcia nie mam. Zwłaszcza, że auto - skąd inąd całkiem ładne - znów trochę technicznie "zmiękło" (tylny zawias na wahaczach w wersji Double Cab, "downsizingowy" silnik, więcej elektroniki, wnętrze bardziej "ekskluziw", itd) ale to akurat znak czasów i, niestety, ogólnoświatowa tendencja...

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...