Skocz do zawartości

Nieoficjalny spot RAMów - RAMOWISKO - Janki 2009


Seba78

Rekomendowane odpowiedzi

No i wreszcie spotkaliśmy się. Miejsce - parking przed Centrum Janki. Czas - 7 listopad 2009. Na miejscu pojawiłem się pierwszy razem z Drugiem. Za chwilę dojechał Bodano, potem Prawy. Następnie kolejny czarny 1500 (przepraszam zapomniałem ksywy). Potem Tritrans. Stoimy, rozmawiamy, oglądamy silniki, paki. Dojeżdża Bullterier. Przestawiamy całą kolumnę na inną część parkingu. Za chwilę dojeżdża Johny. Kiedy już myśleliśmy że to wszyscy pojawia się biały RAM. Jest nas w sumie 9. Stajemy się lokalną atrakcją, powodując korek na wyjeździe z parkingu. Czas na jazdy. Zaczyna Drug. Robi kilka boków, potem przelatuje na sporej prędkości przez cały parking. Potem Bullterier robi kilka kółek. Ja niestety muszę już uciekać. Chłopaki jeszcze zostają. Fotki wrzucę później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wszyscy pojechali to zostałem tylko ja i Johny z Maćkiem. Poszliśmy do centrum handlowego na wyrzerkę i poczekaliśmy aż wróci Drug. Ok godziny 1700 wyruszyliśmy ciekawym skrótem zabierając po drodze Tritransa i kolumną 4 Ramów pojechaliśmy dalej zadupiastym skrótem aż do Ursusa i dalej zajechaliśmy pod salon Harleya "Liberator" do knajpy. Dojechał jeszcze Michał CTD i Prawy. Posiedzieliśmy ... walnęliśmy parę piw bezalkoholowych i rozjechaliśmy się przed 20stą tak mniej więcej. Wyjechaliśmy w 4 ramy i na skrzyżowaniu stojąc jeden za drugim na czerownym świetle uskutecznliśmy pożegnalne palenie kapcia :-D . Troche białego dymu nikomu nie zaszkodzi :-P .

 

Była na prawdę bardzo fajowo :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki było suuuuuupeer myślę ze niebawem sie spotkamy moze troszkę więcej pojeździmy żeby ludziska nacieszyli oczy taki pieknymi "stateczkami" w ruchu.

Pozdrawiam

Tritrans

Krzysztof Jurczyk

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia , ale możesz go nie stracić !!!

 

Ford kuga 2,0 '15

Opel vivaro 2,0 '11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na minispot to był nawet całkiem pokaźny. Dzięki wszystkim z daleka za poświęcenie. Następnym razem proponuje oszczędzić drogi komuś innemu :-) Poza tym, teraz jak już maszyny dokładnie obejrzeliśmy, więcej czasu można spędzić przy bronku i wcale nie mam na myśli Forda Bronco hehe...

Aha, bezalkoholowe piwo strasznie łupie po głowie, proponuje nastepnym razem tak to zrobić, żeby napić się tradycyjnego dobrego lokalnego browaru.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.bardzo sie ciesze,ze uczestniczylem w zlociku.bylo swietnie,duzo wrażen no i nowe znajomosci :-D najbardziej podobał mi sie bulgot HEMI u druga oraz nasze palenie gumy w cztery auta na swiatłach.ludzie w autach obok byli w szoku :-Dmam nadzieje,ze zloty beda czesciej

Dodge RAM 1500 5.9l 4WD EXT CAB Laramie Slt 2001 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę tylko, że spotkaliśmy kolegę Klosa - admina forum amcar.com.pl .

Wklejam co napisał Klos na amcarach:

 

No i szkoda, że nie poznaliśmy się osobiście. Ale na pewno będzie jeszcze ku temu okazja, bo na zloty amerykańskie na pewno będę wpadał.

 

I tak trzymać, ciągnij to stado byków do nas na zloty i dawaj info jak wy coś kombinujecie, a poza tym to co mi tam parę kropel deszczyku na masce :wink:

 

DSC_0468.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

no Panowie, tyle Ramików w jednym miejscu to jest coś :-D

Prawie jak u Amerykańskiego dilera :twisted:

mam nadzieje że nastepnym razem zawitam na spotknie ;-)

 

szkoda że pogoda słaba była i fotki mizernej jakości :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że pogoda słaba była i fotki mizernej jakości
po spakowaniu i wrzucie w net takie się zrobiły, a chciałem jak najszybciej je zamieścić. Jedyne co zrobiłem to zamazałem rejestracje. Jak ktoś chce to są też w jakości dużo lepszej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że pogoda słaba była i fotki mizernej jakości
po spakowaniu i wrzucie w net takie się zrobiły, a chciałem jak najszybciej je zamieścić. Jedyne co zrobiłem to zamazałem rejestracje. Jak ktoś chce to są też w jakości dużo lepszej.

Ja poproszę na maila...

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było.dobrze że sie poznaliśmy.

Jako następne miejsce proponuję żwirownie w miejscowości Marynino niedaleko Serocka (30km od Warszawy) naprawdę zajebiste miejsce, allegro organizowało tam piknik motoryzacyjny 4X4.

 

Link z relacji ,warto zobaczyc filmik.

 

http://blog.allegro.pl/index.php/2008/11/18/i-piknik-motoryzacyjny-4x4-otomotoplmotoallegropl/

 

Panowie a moze na takie spotkania w terenie zainwestowac parę zł i kupic taki namiocik :-P

 

http://allegro.pl/item811726375_ns_namiot_wojskowy_n_s_stan_bdb.html

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z namiotem zastanowimy się za jakiś czas, ale na Marynino to ja się piszę na pewno!!! No tylko pytanie kiedy?

 

Na razie ustawiamy się na piwko, chyba na ten Weekend. Bodano i Drug już wiedzą, ktoś jeszcze jest chętny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.