Skocz do zawartości

Ram 2014


tritrans

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć

 

Dzisiaj już oglądałem swoje autko i jest super czekamy jeszcze z tydzień na dokumenty i można będzie jeździć :) fajnie wygląda nowe autko jeszcze zapakowane i ofoliowane w środku.

 

Mam do Was pytanka

 

Jak przeciągnąć przewód od anteny CB do środka bez wiercenia ?

Gdzie zrobić/ kupić orurowanie jakieś niskie do przodu i taki rolbar z tyłu ale tak żeby chodziła oryginalna roleta na pakę ?

 

dzięki

 

Paweł

2014 DODGE RAM 1500 Sport 5,7 HEMI BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć

 

W końcu w piątek odebrałem swojego ramika :) zrobiłem 600 km w tym 300 po autostradzie i jestem zaskoczony pozytywnie komfortem jazdy spodziewałem się że będzie gorzej co prawda nie jest to A8 ale jak na ciężarówkę to szacunek naprawdę nie źle.

Autko ma super dynamikę fajnie się zbiera jednak in minus zaskoczyło mnie ze ma blokadę na ok 170 km /h :(

Super działa 8 biegowy automat właściwie to prawie wcale nie wiadomo kiedy zmienia biegi w A8 też mam 8 biegowy automat i działają porównywalnie a przecież to ciężarówka !

Spalanie na autostradzie przy prędkościach 160-170 21 litrów. tak patrzyłem ze przy 130 ma niecałe 3 tys obrotów i pali 15 lirów /100, wiec nie jest źle jak na taki klocek :)

 

Mam dwa pytania:

 

1. czy można zdjąć ta blokadę Vmax ? jeżeli tak to jak

2. audio nie czyta plików mp3 :( a same audio 8 głosików alpine gra sympatycznie :)

 

Paweł

2014 DODGE RAM 1500 Sport 5,7 HEMI BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Gratulacje :-D , ale bez ładnych zdjęć ci się nie upiecze

Ten programer powinien poradzić sobie z blokada prędkości, ma tez dużo innych funkcji, miałem taki i podpowiem ze wyświetlacz jest tylko troszkę większy od paczki zapałek , a fabryczne mocowanie jest do d. http://www.ebay.com/itm/Bully-Dog-Triple-Dog-GT-Gas-Tuner-Hemi-Plus-2011-2013-Dodge-Ram-5-7L-V8-40430-/141193127358?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item20dfc425be&vxp=mtr

 

Są tez inne , wszystko na ebay.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

We wrześniu powinienem dołączyć do Szanownego Grona użytkowników RAMa ;) Samochód w drodze do produkcji :-D

Pozdrawiam Piotr

512776789

 

HONDA CIVIC VI (3D) SWAP na 1,8 mod na 240HP - zabawka weekendowa

RENAULT ESPACE IV 2,0T 171HP bez modów silnikowych - auto żony

2014 DODGE RAM 1500 Sport 5,7 HEMI - lekkie poprawianie fabryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

 

Mam do Was pytanka

 

Jak przeciągnąć przewód od anteny CB do środka bez wiercenia ?

 

 

dzięki

 

Paweł

 

Witaj,

 

Ja przeciągnąłem kabel od CB przez światło stop z tyłu kabiny.

Antena President Virginia.

RAM 1500 4x4 5.7 laramie 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Mam kilka pytań odnośnie nowego rama gdyż przymierzam się do zakupu.

- Z wygladu bardziej podoba mi się wersja sport. Czy oprócz braków chromów są jakieś znaczące zmiany? braki w wyposażeniu czy coś podobnego?

- Czy w Polsce można gdzieś zamówić nowego rama do produkcji czy pozostaję prywatny impor zza wielkiej wody?

 

Pozdrawiam

Arti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport nie ma grzanych stolkow z tylu i pamieci foteli z przodu. Do tego dochodzi brak chromow na nadwoziu i lakierowane obrecze na srebrno (w laramie felgi sa chromowane). Do tego sport moze miec tylko czarne wnetrze, a laramie 2 lub 3 kolorystyki - nie pamietam, bo chromowane akcenty nadwozia do mnie nie przemawiaja.

 

W Polsce zamowisz wersje do produkcji - sam takowa zamawialem, ma byc do odbioru w polowie wrzesnia. Ale praktycznie wybor sprowadza sie do koloru nadwozia, wyboru wersji krotkiej quad lub crew. Z tym ze w przypadku crew nie ma mowy o skrzyni ladunkowej szesciostopowej. Wylacznie skrzynia krotka.

Mozesz jeszcze wybrac zawieszenie powietrzne lub nie, szyberdach lub nie, powloke fabryczna (natrysk) skrzyni lub plastikowa wkladke bed linera.

 

Dla mnie pamiec ustawienia foteli nie stanowi problemu (i tak 1 kierowca), a grzanie stolkow z tylu sobie dorobie, to nie wyzwanie. Brakuje chromowanych felg, ale juz prawie zamowilem zestaw 24" w chromie z oponami.

 

Mozna dokupic gwarancje ubezpieczeniowa na auto i dolozyc do niego lpg bez utraty praw gwarancyjnych (pakiet premium ubezpieczenia).

 

Ja korzystalem z oferty Nikar z Sulejowka. Wczesniej juz tu na forum przewijaly sie pozytywne opinie na temat tej firmy i mam nadzieje, ze sie nie zawiode.

Pozdrawiam Piotr

512776789

 

HONDA CIVIC VI (3D) SWAP na 1,8 mod na 240HP - zabawka weekendowa

RENAULT ESPACE IV 2,0T 171HP bez modów silnikowych - auto żony

2014 DODGE RAM 1500 Sport 5,7 HEMI - lekkie poprawianie fabryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.