Jump to content

filtr paliwa hemi 2004

mercg
 Share

Recommended Posts

A właśnie, że nie do końca...

W moim 2003, filtr paliwa znajduje się w pompce zamontowanej w zbiorniku. Ponoć nigdy się go nie wymienia. Kiedyś dowiadywałem się o koszt w serwisie. Wyszło coś koło 900zł :-D

Merc celuj bardziej w pompę paliwa niż w sam filtr.

http://shirehorsepoland.com/

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

mialem ta "przyjemnosc" wymontowania pompy paliwa z baku i co do filterkow paliwa, to w moim przypadku wystarczylo przedmuchac i przemyc czystym paliwem. A co do przyczyny tego zdarzenia, no coz trafilo m sie bardzo kiepskie paliwo do tego stopnia ze samochod zaraz po zatankowaniu zgasl. Wymontowanie pelnego baku jest troche klopotliwe ale na szczescie dostep w dodzi jest tak dobry ze wymontowanie, oproznienie, wyczyszcenie i ponowne zamontowanie nie powinno zajac dluzej niz 3-4 godziny spokojnej pracy.

wiem , wiem , placi sie za wiedze..............

Tak Rysiu, płaci się za wiedzę, ale jak byś miał taki sam problem w starym kadecie zardzewiałym to ta sama wiedza była by dziwnie tańsza. :lol:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

mercg, proszę cie... No wiadomo, że jest. Spotkałeś się kiedyś z autem które by go nie miało, bo ja nie.

filtra do klimatyzacji tez nie mam ;-)

[ Dodano: 2013-04-16, 18:17 ]

wiem , wiem , placi sie za wiedze..............

Tak Rysiu, płaci się za wiedzę, ale jak byś miał taki sam problem w starym kadecie zardzewiałym to ta sama wiedza była by dziwnie tańsza. :lol:

nima wyjscia trza placic , moj fachman nalezy do delikatnych w krojemiu :mrgreen: , w mojej branzy marże ustala niestety panstwo :-|

dodge"caravan" :-) 1500/Hemi 04

wspolczuje Twojemu portfelowi, powiedz sobie ze wydales w slusznym celu. Pewnie bardziej sie oplaci niz np. 6 stow oddane polowicy, humory zon sa zmienne, a twoja taczka bedzie cie zawsze kochac i wyjdzie jej ta operacja tylko na dobre...

Napisz chociaz, gdzie ten kabel rozwalilo - moze to jakies standardowe miejsce jest i latwiej bedzie nastepnym je odszukac. No chyba ze to wiedza ekskluzywna jest - w koncu tanio nie bylo ;-)

5.7L ECONOMY PACK

..................

Napisz chociaz, gdzie ten kabel rozwalilo - moze to jakies standardowe miejsce jest i latwiej bedzie nastepnym je odszukac. No chyba ze to wiedza ekskluzywna jest - w koncu tanio nie bylo ;-)

oczywiscie ,ze zapytalem ,czy byla juz jakas wczesniejsza ingerencja w te kable , zbyl mnie enigmatycznie , ze powinienem do Czestochowy na kolanach gonic, za jakosc instalacji mojej Ramy , podobno sa takie amerykance , szczegolnie te po odbudowie , ze nie wiadomo za co sie złapac przy usterkach elektronicznych

mercg, proszę cie... No wiadomo, że jest. Spotkałeś się kiedyś z autem które by go nie miało, bo ja nie.

Oczywiscie, w nowych autach benzynowych to norma ze nie ma filtra paliwa, zreszta w mojej Sierrce tez

Był: XJ 96' 4.0 HO, NP 242, BFG AT, Mangels, 3"

Był: WJ Laredo 04' 4.0 2"

Jest: Jeep GrandCherokee ZG 97 4.0

Jest: GMC Sierra 04' 5.3 V8 Vortec 300KM Flowmaster 6" lift

• 2 weeks later...
................sprawdzić ....... przekaźniki - wtyki bezpieczników (przekaźników).........

:up:

2 dni temu , ponownie wystąpił problem z uruchomieniem ,( przypomnialem sobie o sugestii @blacksmoke j.w. ) znaleziony wytopiony styk przekaznika , wymieniony , ale przyczyna nieznana .. :-/ zamowie nowe przekazniki w intercarsie , na wszelki wypadek

acha , " usluga bezplatna w ramach gwarancji " :mrgreen: