Skocz do zawartości

Ogrzewanie postojowe, nie webasto


Miko

Rekomendowane odpowiedzi

Reklamy, billboard`y, banery, plakaty, konstrukcje, oświetlenia, kompleksowa obsługa klienta, wynajem podnośników koszowych, stawianie bezobsługowych oświetleń led`owych z baterią słoneczną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cummins w Ramidle ma to od urodzenia :kasztan:

W końcu noblesse oblige, no nie :mrgreen:

 

No nie mogłem się powstrzymać :lol:

Jakie "noblesse"? Toż to wieśnia... znaczy farmer jest :mrgreen: Nie ma się czym podniecać, brat ma w Zetorze to samo :kasztan:

 

Też się nie mogłem powstrzymać :mrgreen:

 

A wracając do meritum - w Skandynawii bardzo popularna rzecz. Tyle, że tam na bardzo wielu parkingach są po prostu gniazdka. W naszych warunkach chyba jedynie gdzieś pod domem, bo np. gdzieś na osiedlu to primo - może przedłużacza braknąć, secundo - nawet jak nie braknie to zaraz się okaże, że pół osiedla jedzie na naszym przedłużaczu...

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie coś w Gumisiu, używane zimną porą regularnie. Zegar uruchamia mi prąd o 3 rano i jak odpalam o 6 auto jest cieplutkie. Widać to do tego stopnia że przy nadmuchach na przednią szybę nie zbiera się śnieg, ani nie tworzy się lód.

Super rzecz.

Zresztą pisałem o tym rok temu. :-P

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegar uruchamia mi prąd o 3 rano i jak odpalam o 6 auto jest cieplutkie

U mnie podobnie tylko że...

Mi zegar zimą uruchamia budzenie o pół godziny wcześniej, schodzę odpalam samochód i chodzi sobie spokojnie tak do 7.00 :mrgreen:

Gdy deszcz pada a wiatr wieje. Słychać Hiluxa jak rdzewieje. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cumminsach grzałka jest w bloku silnika i grzeje płyn chłodzący razem z silnikiem. Ma ok.500 watów i nie widzę możliwości, żeby "wodę wygotowała". Co do olejowych to może być, że zbyt długie grzanie coś namiesza, ale przy występowaniu takiego niebezpieczeństwa to coś w postaci termostatu być powinno. Co do wcześniejszego odpalania żeby nam ciepło było jak wsiądziemy-można, ale grzałka ułatwia odpalenie, przyśpiesza przez rozgrzanie oleju jego dotarcie do węzłów tarcia, grzałka w bloku zmniejsza efekt przyspieszonego zużycia części "pracującego na zimno" silnika.

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Delikatny szmer Cumminsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wcześniejszego odpalania żeby nam ciepło było jak wsiądziemy-można,
Tak to nie działa. Za to po odpaleniu samochód dużo szybciej się rozgrzewa i dużo szybciej robi się ciepło w kabinie.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.