Skocz do zawartości

Ram 2006-2008? Akcja serwisowa


prawy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Byłem dzis w salonie Dodga w Warszawie na Modlińskiej Viggen Auto poprosiłem o sprawdzenie po numerze vin oznaczenia symbolu lakieru miły Pan zapisał mi symbol i poinformował że mój Ram jest wzywany przez Serwis Dodga do darmowej wymiany jakiś dwóch elementów.

Usłyszałem że owszem w Europie gwarancja go nie obowiązuje ale tego typu wezwania jak najbardziej.

Po głębszej analizie doszliśmy że chyba chodzi o pas bezpieczeństwa i jakąś listwę.

Części zostały zamówione a ja umówiony na darmową wymianę 18.06.

Pan z serwisu poinformował mnie że dzwoniąc do nich i podając ostatnie osiem cyfr vinu może poinformować właściciela Rama czy akcja obejmuje jego auto.

Dla zainteresowanych podaje numer w Warszawie.

Serwis .... : +48 22 814 39 94 wew. 120

Jeżeli nie możesz się dodzwonić

do Serwisu ................. : +48 501 143 385 lub +48 783 985 778

Pozdrawiam Prawy

www.tmtwentylacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Czołem , odświeżę temat sprawdziłem sobię mój vin na   https://www.mopar.com/en-us/my-vehicle/recalls/search.html

I okazało się że mam nie wykonaną akcję serwisową z 2008 r. ☺ odezwałem się do serwisu na Śląsku http://ramtrucks.pl i co ciekawe w dniu dzisiejszym mi ją wykonali po 12 latach.

 

Sprawdźcie sobie może też Wam się coś należy za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi takie coś wyskoczyło po wpisaniu VIN

 

Status Incomplete
Recall Date May 24, 2016
FCA Recall #
NHTSA Recall #
16V-352

Safety Defect/Non Compliance Description and Safety Risk

THE FRONT PASSENGER AIRBAG INFLATOR MAY RUPTURE, DUE TO EXCESSIVE INTERNAL PRESSURE, DURING NORMAL AIRBAG DEPLOYMENT EVENTS. THIS CONDITION IS MORE LIKELY TO OCCUR IF YOUR VEHICLE HAS BEEN EXPOSED TO HIGH LEVELS OF ABSOLUTE HUMIDITY FOR EXTENDED PERIODS OF TIME. AN INFLATOR RUPTURE, DURING AIRBAG DEPLOYMENT EVENTS, COULD RESULT IN METAL FRAGMENT(S) STRIKING THE VEHICLE OCCUPANT(S) RESULTING IN SERIOUS INJURY OR DEATH.

Repair Description

THE PASSENGER AIRBAG INFLATOR MUST BE REPLACED.

Recall Status

Incomplete but repair parts are available
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 akcje z 2016 roku, obie na poduszki powietrzne z przodu - słynna japońska TAKATA, tyle że nie mam gdzie blisko tego ogarnąć

 

moja stajnia - uzbierało się ponad 1000KM 🙂 : Dodge RAM 1500 [EVA], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Saab 9-3SS [B207E], Astra Bertone [Z22SE], Skoda Favorit 136 (babcia)

https://mubi.pl/id-5EGVDL 150zł taniej ubezpieczenie przy zakupie z MUBI.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, wiewioor.fm napisał:

Ja mam 2 akcje z 2016 roku, obie na poduszki powietrzne z przodu - słynna japońska TAKATA, tyle że nie mam gdzie blisko tego ogarnąć

Ciekawe mam ten sam rocznik i silnik, a nie mam żadnej po 2008 r, musieli coś zmienić w międzyczasie a z jakiego miesiąca jest Twój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

data produkcji 2004-04-29

 

 

 

Status
 Incomplete
Recall Date
May 26, 2015
FCA Recall #
NHTSA Recall #
15V-313

Safety Defect/Non Compliance Description and Safety Risk

THE DRIVER AIRBAG INFLATOR HOUSING MAY RUPTURE, DUE TO EXCESSIVE INTERNAL PRESSURE, DURING NORMAL AIRBAG DEPLOYMENT EVENTS. THIS CONDITION IS MORE LIKELY TO OCCUR IF THE VEHICLE HAS BEEN EXPOSED TO HIGH LEVELS OF ABSOLUTE HUMIDITY FOR EXTENDED PERIODS OF TIME. AN INFLATOR RUPTURE, DURING AIRBAG DEPLOYMENT EVENTS, COULD RESULT IN METAL FRAGMENTS STRIKING AND POTENTIALLY SERIOUSLY INJURING THE VEHICLE OCCUPANT(S).

Repair Description

THE DRIVER AIRBAG INFLATOR MUST BE REPLACED.

Recall Status

OPEN
 
Status
 Incomplete
Recall Date
May 24, 2016
FCA Recall #
NHTSA Recall #
16V-352

Safety Defect/Non Compliance Description and Safety Risk

THE FRONT PASSENGER AIRBAG INFLATOR MAY RUPTURE, DUE TO EXCESSIVE INTERNAL PRESSURE, DURING NORMAL AIRBAG DEPLOYMENT EVENTS. THIS CONDITION IS MORE LIKELY TO OCCUR IF YOUR VEHICLE HAS BEEN EXPOSED TO HIGH LEVELS OF ABSOLUTE HUMIDITY FOR EXTENDED PERIODS OF TIME. AN INFLATOR RUPTURE, DURING AIRBAG DEPLOYMENT EVENTS, COULD RESULT IN METAL FRAGMENT(S) STRIKING THE VEHICLE OCCUPANT(S) RESULTING IN SERIOUS INJURY OR DEATH.

Repair Description

THE PASSENGER AIRBAG INFLATOR MUST BE REPLACED.

Recall Status

OPEN
Edytowane przez wiewioor.fm

 

moja stajnia - uzbierało się ponad 1000KM 🙂 : Dodge RAM 1500 [EVA], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Saab 9-3SS [B207E], Astra Bertone [Z22SE], Skoda Favorit 136 (babcia)

https://mubi.pl/id-5EGVDL 150zł taniej ubezpieczenie przy zakupie z MUBI.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 29.01.2020 o 15:52, Kuba M. napisał:

Kiedyś każdy serwis Jeepa ogarniał też Dodge. Jak jest teraz nie wiem, spróbuj.

 

Panowie, kilka lat temu miałem robioną akcję serwisową na dwóch poduszkach powietrznych - gdzie ???

 

W ASO FIAT - FCA - wszystkie aso ogarniaja temat może troche nie chętnie bo na początku są zdziwieni ale późnej

okazuje się że maja dokumentację części i nawet procedur jak to zrobić .

 

Mój Dodge jest z 2004 r.

 

Nie zapomnę miny i zdziwienia że po tylu latach jeszcze to mieli zrobić.

 

PS. A gdzie zamawiacie części do swoich taczek ???

Proponuję spytać w aso fiata - zdziwicie się niemiłosiernie.

Dużo części jest dostępnych w ciągu kilu dni może tygodnia - przyjeżdżają z centralnego magazynu we Włoszech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.