Jump to content
Sign in to follow this  
prawy

Ram 2006-2008? Akcja serwisowa

Recommended Posts

Hej

Byłem dzis w salonie Dodga w Warszawie na Modlińskiej Viggen Auto poprosiłem o sprawdzenie po numerze vin oznaczenia symbolu lakieru miły Pan zapisał mi symbol i poinformował że mój Ram jest wzywany przez Serwis Dodga do darmowej wymiany jakiś dwóch elementów.

Usłyszałem że owszem w Europie gwarancja go nie obowiązuje ale tego typu wezwania jak najbardziej.

Po głębszej analizie doszliśmy że chyba chodzi o pas bezpieczeństwa i jakąś listwę.

Części zostały zamówione a ja umówiony na darmową wymianę 18.06.

Pan z serwisu poinformował mnie że dzwoniąc do nich i podając ostatnie osiem cyfr vinu może poinformować właściciela Rama czy akcja obejmuje jego auto.

Dla zainteresowanych podaje numer w Warszawie.

Serwis .... : +48 22 814 39 94 wew. 120

Jeżeli nie możesz się dodzwonić

do Serwisu ................. : +48 501 143 385 lub +48 783 985 778

Pozdrawiam Prawy

akcje w Chryslerze i

na stronach Chryslera jest wyszukiwajka akcji serwisowych

Recall Search, można samemu sprawdzić czy coś się dzieje po wpisaniu VIN

za starych czasów działo dobrze

link

Recall Search

Czołem , odświeżę temat sprawdziłem sobię mój vin na   https://www.mopar.com/en-us/my-vehicle/recalls/search.html

I okazało się że mam nie wykonaną akcję serwisową z 2008 r. ☺ odezwałem się do serwisu na Śląsku http://ramtrucks.pl i co ciekawe w dniu dzisiejszym mi ją wykonali po 12 latach.

Sprawdźcie sobie może też Wam się coś należy za free.

A mi takie coś wyskoczyło po wpisaniu VIN

Status Incomplete
Recall Date May 24, 2016
FCA Recall #
NHTSA Recall #
16V-352

Safety Defect/Non Compliance Description and Safety Risk

THE FRONT PASSENGER AIRBAG INFLATOR MAY RUPTURE, DUE TO EXCESSIVE INTERNAL PRESSURE, DURING NORMAL AIRBAG DEPLOYMENT EVENTS. THIS CONDITION IS MORE LIKELY TO OCCUR IF YOUR VEHICLE HAS BEEN EXPOSED TO HIGH LEVELS OF ABSOLUTE HUMIDITY FOR EXTENDED PERIODS OF TIME. AN INFLATOR RUPTURE, DURING AIRBAG DEPLOYMENT EVENTS, COULD RESULT IN METAL FRAGMENT(S) STRIKING THE VEHICLE OCCUPANT(S) RESULTING IN SERIOUS INJURY OR DEATH.

Repair Description

THE PASSENGER AIRBAG INFLATOR MUST BE REPLACED.

Recall Status

Incomplete but repair parts are available

Jest jakaś lista autoryzowanych serwisów Dodge?

Ma ktoś jakieś namiary? Najlepiej woj. świętokrzyskie 🙂

59 minut temu, wiewioor.fm napisał:

Ja mam 2 akcje z 2016 roku, obie na poduszki powietrzne z przodu - słynna japońska TAKATA, tyle że nie mam gdzie blisko tego ogarnąć

Ciekawe mam ten sam rocznik i silnik, a nie mam żadnej po 2008 r, musieli coś zmienić w międzyczasie a z jakiego miesiąca jest Twój?

data produkcji 2004-04-29

Status
 Incomplete
Recall Date
May 26, 2015
FCA Recall #
NHTSA Recall #
15V-313

THE DRIVER AIRBAG INFLATOR HOUSING MAY RUPTURE, DUE TO EXCESSIVE INTERNAL PRESSURE, DURING NORMAL AIRBAG DEPLOYMENT EVENTS. THIS CONDITION IS MORE LIKELY TO OCCUR IF THE VEHICLE HAS BEEN EXPOSED TO HIGH LEVELS OF ABSOLUTE HUMIDITY FOR EXTENDED PERIODS OF TIME. AN INFLATOR RUPTURE, DURING AIRBAG DEPLOYMENT EVENTS, COULD RESULT IN METAL FRAGMENTS STRIKING AND POTENTIALLY SERIOUSLY INJURING THE VEHICLE OCCUPANT(S).

Repair Description

THE DRIVER AIRBAG INFLATOR MUST BE REPLACED.

Recall Status

OPEN

Status
 Incomplete
Recall Date
May 24, 2016
FCA Recall #
NHTSA Recall #
16V-352

THE FRONT PASSENGER AIRBAG INFLATOR MAY RUPTURE, DUE TO EXCESSIVE INTERNAL PRESSURE, DURING NORMAL AIRBAG DEPLOYMENT EVENTS. THIS CONDITION IS MORE LIKELY TO OCCUR IF YOUR VEHICLE HAS BEEN EXPOSED TO HIGH LEVELS OF ABSOLUTE HUMIDITY FOR EXTENDED PERIODS OF TIME. AN INFLATOR RUPTURE, DURING AIRBAG DEPLOYMENT EVENTS, COULD RESULT IN METAL FRAGMENT(S) STRIKING THE VEHICLE OCCUPANT(S) RESULTING IN SERIOUS INJURY OR DEATH.

Repair Description

THE PASSENGER AIRBAG INFLATOR MUST BE REPLACED.

Recall Status

OPEN
Edited by wiewioor.fm