Skocz do zawartości
Stebel

Nowa dziara

Rekomendowane odpowiedzi

Kozystajac z okoazji ze kumpel ma salon tatuazu(Sauron Tattoo w Rudzie Slaskiej www.sauron-tattoo.pl i jest dobry w swoim fachu przywiozlem sobie z Polski pamiatke...dwa tradycyjne swiateczne karpie

W trakcie prac:

photo1lr.jpg

i skonczony...calosc za jednym zamachem.

photo2ta.jpg

photo3kr.jpg

Moja zona natomiast zafundowala sobie tatuaz polityczno patriotyczny...pikujaca kaczke :phi:...nastepnym razem dodana bedzie zlamana brzoza

photo4uep.jpg

photo5cm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po zdjęciu widzę, że proces tworzenia pamiątki najprzyjemniejszy nie był ale myślę, że warty bólu bo wygląda ciekawie, tatuaż żony także fajny na tobie pewnie wyglądał by dziwnie ale dla kobiety w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No fajne ;-)

Na ramieniu da się przeżyć, mam podobnej wielkości, ale jak mi robili na przedramieniu po wewnetrznej stronie gdzie cienka skóra i sam mięsień to dopiero był hardkor :-P

Z tatoo jest tak że ciężko jest skończyć na jednym, praktycznie jest to nie możliwe :twisted: Masz jeden chcesz więcej. Mam motyw na plecy ale narazie cały czas odwlekam :-P

Najpierw drugie przedramię :-P

347ivxs.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też chciał bym mieć jakiś tatuaż ale taki który by coś upamiętniał tylko także obawiam się bólu zwłaszcza, że jestem baaardzo szczupły a ponoć to nie pomaga.

Kolega kiedyś powiedział, że jestem jak te nowe cienkie podpaski, jak stanę bokiem to mnie nie widać.

No nic muszę zacząć się objadać i przytyć a wtedy wytatuuję sobie logo PickUpKlubu np. na plecach :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najpierw drugie przedramię
to na zdjeciu to w planach? czy juz masz? - tak czy siak - PETARDA!!!

W planach, trzeba znalezć dobre studio które sie podejmie(to jednak 3d) a dziara bardzo mi się podoba :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tusza człowieka nie ma wpływu na ból przy dziaraniu...

Kwestia w którym miejscu, ja mam prawie całą wierzchnią stronę prawej ręki, łącznie ze zgięciem (druga strona niż wystający łokieć :D) i bolało jak cholera! A nie uważam się za chudego :P

Znajoma całkiem szczupła robiła na barku i mówiła że bez przesadyzmu, że dawała rade...

Chyba kwestia grubości skóry i miejsca...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli jeszcze się nie zdecydowałeś to nie wiem na co czekasz... Po 1 tatuażu albo nigdy więcej kolejnego nie zrobisz... Albo wciąż będzie Ci mało :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi