Jump to content

Raff1313

Members
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

204 profile views

Raff1313's Achievements

 1. Raff1313

  Szukam felgi

  Czy może mi ktoś pomóc, jeśli chodzi o oznaczenia ? Znalazłem coś takiego. Człowiek twierdzi że opony na jego felgach to 275 x 60 x 20. U mnie rozmiar opony w calach 35x12,50 R20. Nie chodzi mi o rozmiar opon, tylko felg. Są identyczne z moimi ? DODGE RAM KOŁO FELGA FELGI 20 x 9 J jak nowe SOKOŁÓW PODLASKI - Allegro.pl
 2. Raff1313

  Szukam felgi

  Albo taką o IDENTYCZNYCH parametrach. Zrobie sobie z niej tymczas i na spokojnie będę szukał mojej do kompletu. Ale muszą być identyczne, zresztą sami wiecie...
 3. Raff1313

  Szukam felgi

  Szanowni Państwo, czy ktoś miałby może taką felgę ? Potrzebuję taką jedną (słownie jedną) 🙂
 4. Jest taki zakład w Gliwicach - Art-Mag Niedokręcony wał napędowy - śruby odkręciły się po dwóch miesiącach. Niedokręcone klemy, Niedokręcone śruby koła. Dobrze że się nie zabiłem. Robili mi cały most, więc teraz nic tylko go rozebrać i sprawdzić czy OK...
 5. Wiewioor, może niech oni to najpierw poskładają. Może czytają i po co mi to. A druga sprawa, niech mi się skrzynia posypie, to gdzie ja pójdę ? Ciężko jest znaleźć jakiegokolwiek mechanika, bo albo się boją takiego auta, albo są kiepscy. Swoją drogą, to dziwne, że aglomeracja górnośląska i nie ma dobrych mechaników. Kilka milionów ludzi i powinno być OK.
 6. Ale kolega tutaj mi w dobrej wierze doradził. Pewnie nawet nie wie, że tak się sprawy mają. I widzę, że nie tylko ja mam taką opinię.
 7. No tutaj mi poradzono mechanika. Ale to jakaś porażka. Gość kompletnie zlewa klientów. Zaczynam być wkurzony. Całkiem możliwe, że też chodzi o mocowania, ale "niedasie". A używkę już znalazłem. Na Allegro.
 8. Może podzielę się swoimi wątpliwościami. Otóż jakiś czas temu robiłem tylni most. Również zmielony. O koszty nie pytajcie... Takie auto kupiłem i w takim ono jak się okazuje jest stanie. Skoro w takim stanie są oba mosty, to w jakim będzie skrzynia ? I silnik ? Warto takie auto trzymać ? Czy się go pozbyć ?
 9. Składają mi most, który był się rozjechał. Podobno jest całkowicie zmielony. Flaki i półoś już mam całkowicie nowe, ale teraz mi dali znać ,że potrzebna będzie obudowa. Bo ta stara jest tak rozjechana, że tam nic nie trzyma. Może wiecie skąd by wziąć jaką używkę ?
 10. Powiedzcie, jak to się nazywa po angielsku - obudowa, przedni most.
 11. Witajcie, Skąd wziąć taką obudowę ? Dodge RAM 1500, Ponoć przełożenie jest nieważne. Pozdrawiam,
 12. No tak, ale jeśli mam 3.92, to sam widzisz wiewioor, ten sklep co podałeś wyżej ma co najwyżej przełożenie 3.90. To jest najbliższe. Muszę szukać. Wątpię, aby "prawie" takie samo było OK. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
 13. Dzięki, wiewioor, ale potrafisz rozpoznać ratio z tych dokumentów, co oni mi przysłali (mechanicy)? Jeśli pozwolisz to prześlę na priv.
 14. Super, wiewioor, 500 USD to dla mnie jak znalazł. Ale które przełożenie jest dla mnie dobre ? Wtedy już kupuję i sprowadzam. I jak to sie odbywa ? Przychodzi paczka do Polski i cło gdzie ? Ile czasu to trwa ?
 15. Witajcie, Poszukuję czegoś takiego dla RAM 1500, 2008 Sadlik mi mówi sprowadzić i 7650zł. Nie da się taniej ? VIN: 1D7HU18288S540057 Pozdrowienia dla wszystkich,
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.