Jump to content

Parady na ślubach i innych okolicznościowych imprezach.

drug
 Share

Recommended Posts

Dziś zapytał się mnie kumpel, czy nie mam znajomych z takimi pickupami, żeby mu zrobić trochę hałasu przed i po ślubie w drodze na wesele :kasztan: Pomyślałem oczywiście od razu, że założę taki temat i zapoznam się z waszą opinią. Co wy na to, żeby ten temat potraktować jako swoistego rodzaju sposób na krótkie spotkania, a przy tym zrobilibyśmy komuś przyjemność. Tego typu rozwiązania funkcjonują na forach motocyklowych, czy innych osobliwych aut.

Ślub kumpla jest dopiero w przyszłym roku, więc temat rozpatrujemy ogólnie.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

do mnie na slub przyjechalo kilku przyjaciol ze swoimi fbody plus moje i bylo bardzo klimatycznie i oryginalnie...ta wiec ja tylko czas pozwoli to ja z checia sie pojawie :)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Dzięki chłopaki za deklaracje. Mam nadzieję, że w tym temacie będziemy zgłaszać takie zapotrzebowanie i wtedy na mnie też możecie liczyć. Ja tam kilometrów się nie boję, jeśli tylko okoliczności mi pozwolą to nie ważne gdzie, polecam się.

drug, również siebie polecam, jak tylko wesele będzie w odpowiednim terminie, pod Walsiawkę chętnie dojadę, wpuścimy trochę dymnej otoczki, i wiem do czego już mi posłużą zużyte opony w garażu :kasztan:

Na razie o tym nie myślę, bo ślub kumpla jest w czerwcu dopiero, jeszcze może zmądrzeje... :kasztan:.Zarzuciłem temat jako możliwość dla innych zorganizowania podobnych parad. Dzięki za odzew. Mam nadzieję, że wszyscy będą mogli liczyć na resztę w podobnych sytuacjach. Miło byłoby się spotkać w takich okolicznościach. :-D

Niestety obawiam się że i ja wkrótce wkroczę na drogę bez powrotu :mrgreen: :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Niestety obawiam się że i ja wkrótce wkroczę na drogę bez powrotu :mrgreen: :mrgreen:

W tym tunelu białe swiatełko będzie coraz dalej... :kasztan:

Jakby coś to Ci zrobimy ostatnie pożegnanie :kasztan: