Skocz do zawartości

Chevrolet '55 monstrum!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

taa.. a drwno na opał przygotowuje pewni za pomocą tego cuda... :mrgreen:

Hehehe, jaki kraj takie zabawki :mrgreen: Ostatnio oglądałem na Discovery program o firmie przygotowującej w Hollywood efekty specjalne. Wentylatory do robienia wiatru były napędzane... widlastymi ósemkami Chevroleta :mrgreen:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Szkoda, że europejczycy nie czują tego klimatu...
Europejczycy może i nie , ale Angole tak

merlin-v12-beast.jpg

 

Na rzaze tylko to zdjęcie ... jakoś ine mogę znaleźć więcej info o tej furze.

Ale pod maską jest również RR Merlin. Wspaniały silnik... legenda. Kiedyś słyszałem, że to profanacja tak niszczyć starego chevroleta :mrgreen: . Hemmm... powiedziałym że to profanacja wsadzać ten silnik do samochodu. Taki silnik wart jest o wiele więcej niż ten samochód. Tyle, że to są silniki "nielotne". Natomiast by uzmysłowić wartoś silnika "lotnego" porzytoczę przykład. Remont generalny RR Mrerlin kosztuje ok 100.000$ :mrgreen: ... nie wspomnę o wartości silnika. Ale resurs (okres międzyromontowy) takiej jednostki to ok 500h :-P (tak na oko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Szkoda, że europejczycy nie czują tego klimatu... :-/
europejczycy nie placa malo za benzyne i za czesci :evil: :evil: a klimat czuja w klasach typu golf gti , passat , astra , omega . wiesz koncowki typu gti, gt , turbo , turbo gt , albo husqvarna tuning . to tez ma swoj urok np 4 litry na 100 km :lol:

Harley-Davidson mt 350 1994

WFM M06 1957

Cadillac Seville 4.9 1992

Ford Capri 1,7 gt V4 1971

Ford F350 super Duty v10 6,8 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klimat czuja w klasach typu golf gti , passat , astra , omega
Taki klimat to czują buraki, ale coraz więcej fajnych fur jest u nas na drogach. Nie mam nic przeciw fajnie zmoatanemu np Audi S6 4.2 pomimo że mnie to nie kręci jakoś..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie widzę nic złego w kręceniu Golfa do 300KM, ale jest jeden warunek, musi wyglądać fabrycznie. Cała jego siła musi tkwić w tym co nie widać. Nie oszukujmy się, Golf to Golf, kupa nad kupy, ale jeśli ta kupa będzie jeżdzić jak rasowe auto sportowe to ja nie mam nic przeciwko temu. Niestety u nas w większości przypadków 300KM próbuje się uzyskać poprzez dodawanie zewnętrznych elementów postrzeganych powrzechnie za bezużyteczne, ale w wielu kręgach za niezbędne i wyjątkowo piękne, a takiemu czemuś mówię stanowcze NIE. Nie róbmy z goowna perfumerii ;-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie widzę nic złego w kręceniu Golfa do 300KM, ale jest jeden warunek, musi wyglądać fabrycznie. Cała jego siła musi tkwić w tym co nie widać. Nie oszukujmy się, Golf to Golf, kupa nad kupy, ale jeśli ta kupa będzie jeżdzić jak rasowe auto sportowe to ja nie mam nic przeciwko temu. Niestety u nas w większości przypadków 300KM próbuje się uzyskać poprzez dodawanie zewnętrznych elementów postrzeganych powrzechnie za bezużyteczne, ale w wielu kręgach za niezbędne i wyjątkowo piękne, a takiemu czemuś mówię stanowcze NIE. Nie róbmy z goowna perfumerii ;-)

AMEN

 

no ale wiesz drug jest takie przyslowie w tej grupie " jak sie nie ma co sie lubi to jade do bricomarche i mam cos blyszczacego " . golf tez jest autem ale moim zdaniem dla studentki czy studenta , ale nie jako auto na codzien , bo poprostu sie do tego nie nadaje

Harley-Davidson mt 350 1994

WFM M06 1957

Cadillac Seville 4.9 1992

Ford Capri 1,7 gt V4 1971

Ford F350 super Duty v10 6,8 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo malo pali , jest tani i jest niemiecki
Właśnie tani to on nie jest. I tego kompletnie nie rozumiem, czemu ludzie kupują to gówno ? Nie jest wart tyle ile kosztuje.

Mało pali... a i owszem, bo silniki są małe.

No ale jest niemiecki !!!!! Jakież to żałosne. Polska motogermanofila :-/ . Wszystkie samochody na całym świcie dzielą się na lebsze i gorsze, bardziej udane i mniej. Nie ma znaczenia czy to francuz czy hitler czy japs. Poza tym w RFN nie od dziś panuje opinia że japońskie samochody są bardziej niezawodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.