Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam po raz drugi. Po 3.5 rocznej nieobecności na forum mam kolejnego Ramika. 5.7  Ram 1500 Longhorn 2011 rok. Witam starych wyjadaczy i nowych miłośników. Mecenas jest?

Nie bądź łosiem jeździj V8. Zdrófka

  • Administrator
Opublikowano

Witamy serdecznie 🙂 Co potrzeba?

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

  • Administrator
Opublikowano

Happy Hour Party GIF by Two Lane Brewing

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

  • Administrator
Opublikowano

Różnie zagladaja i inni, cieplej sie zrobiło i nie kazdy chyba ma juz czas 🙂 

ja zawsze doglądam porządku na forum 😄 

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Opublikowano

Witamy.

Mało dzieje się na forum, a to dziwne, bo pick'upów coraz więcej. Chyba FB i inne socjale przejęły role takich for.


moja stajnia 🙂 :Dodge Durango Citadel [EZH],Dodge Charger SXT [ERB],  Dodge Charger GT [ERB], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Skoda Favorit [136]

Opublikowano

Ja jeżdżę 3ką, mechanicznie mają dużo wspólnego, kabina i elektronika są inne. Ale razem coś wymyślimy :). Pisz temety o problemach to będziemy coś myśleć nad rozwiązaniem


moja stajnia 🙂 :Dodge Durango Citadel [EZH],Dodge Charger SXT [ERB],  Dodge Charger GT [ERB], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Skoda Favorit [136]

Opublikowano

Wiewioor potrzebuję trochę wiedzy zdobyć na temat Ramika 4 gen.

Ma to związek z hamulcem przyczepy, może z naciskiem na hak. Znajduje się po lewej stronie kierownicy, przy drzwiach, wyświetlacz i dwa przyciski plus i minus można zmieniac co pół jednostki. i drugie pytanie przejściówka do instalacji haka.

Nie bądź łosiem jeździj V8. Zdrófka

  • Administrator
Opublikowano
W dniu 3.05.2022 o 08:24, Tadeusz_B napisał:

Niezniennie od czterech lat. Możesz podesłać na priv swój numer tel jeeli jest dostępny publicznie ?

Czy niema priv ?

 

Dzwon najlepiej pod wieczór jak bede juz po pracy 450 072 172

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.