Skocz do zawartości

Powitać


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba o jeeeeeeezzzzzzzzzzzuuuuuuuu kolejny ram :roll: :mrgreen:

Witam kolegę...i nie przejmuj się bullterrierem on tak naprawdę głęboko w środku też pokochał forda :mrgreen: a dodga chwali bo nie może się przyznać że odkąd ujrzał mojego SD zmienił się jego pogląd na świat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj się bullterrierem on tak naprawdę głęboko w środku też pokochał forda

Bullterier już tak długo obstaje za Dodgem, że teraz głupio się wycofać...hehe, a tak poważnie to zdziwiłbym się gdyby po ujrzeniu Twojego Forda nie był pod jego wrażeniem. To wkońcu najmocniejszy chyba pickup na naszym forum.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ogólnie to najbardzie lubie Ramy 2 generacji (za cenę V10 mogłem kupić 1500 hemi 2004), ale Fordy też mnie kręcą, tyle , że w kwestii pickupa heavy duty to raczej tylko Cummins mnie interesuje (jest de best), bo w kwestii wyglądu Fordziki są na prawdę fajne. Jeśli kupowałbym nowe auto do pracy to inna sprawa, teraz z tym dieslami wszystko się pozmieniało i Cummins juz nie rządzi tak jak kiedyś. Z resztą na nowe auto mnie nie stać, więc sie nie zastanawiam nawet nad tym co lepsze. Przyznaję jednak, że spodobał mi się SD muddera. Na zdjęciach jakoś nie przemawiał do mnie zbytnio, ale na żywo i po przejechaniu się nabrałem respeku :-P .

 

Bull nawet mnie na rama namawia ale ja jestem starym zagorzalcem starych chevy i się nie dam :):) .
Ale przyznaj, że miałeś chwile wahania i zacząłeś coś napominać o V10 :-P . Jaber, tylko nie pakuj się w jakiegoś złoma ... pickup musi jeździć . Ja na Twoim miejscu celowałbym w benzyniaka z mechniczna skrzynią. Prostota to podstawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panie przeca ja wiem .

 

Czemu miałem blazera w Benzynie i w Manualu wiem co robię .

 

 

Ten od mojego kumpla co to ja go che odkupić od niego na jesień jest w benzynie i manualu .

A jak nie on to tylko manual i benzyna wejdzie w grę.

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.