Skocz do zawartości

Zna ktos tego Dodge'a?


Banan

Rekomendowane odpowiedzi

No H3 to w większości chyba z plastiku wszystko mają jak się takim kiedyś karnąłem to się załamałem . No i klaustrofobicznie małe są w środku .

to po jaką cholerę H3 kupiłeś :shock:

 

 

Że jak ja kupiłem w zyciu bym nie kupił :):)

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja cię proszę H3 i doposażenie terenowe

terenowo H3 nie bije na głowę nawet pandy 4x4, ciekaw jestem co rozumiesz pod pojęciem inny reduktor

H3 to nawet hummer nie jest...ale każdy lubi co innego miłego użytkowania tego czegoś

 

Doposazenie to opony 285/75/16 a reduktor ma przelozenie 4:1 noramlnie ma chyba 2,7:1 i dodatkowa blokada tylnego mostu

 

H3 to zupełnie inne auto od Hummera.

 

Tylko H1 to rasowy Hummer H2 to podzespoly Escalade , H3 to GM Colorado

 

Co do terenu i Ram'a chcialem kupowac 3500 na blizniakach ze zwzgledu na uciag i ladownosc a tam gdzie my mamy dom w gorach jest raczej wasko i Ram jest za dlogi na to i sie nie pomiesci.

Co do wlasciwosci terenowych to pewnie temat rzeka. Nie chce mi sie ani dyskutowac ani klucic ani wywolywac jakis sprzeczek. kazdy jezdzi tym czym lubi . A to co napisalem to sa moje wlasne spostrzezenia i doswiadczenia jesli ktos sie poczul urazony moja wypowiedzia to przepraszam.

A i jeszcze kwestia rejestracji na kat B , troche strach jezdzic tak po Holandi troche popytalem i oni nie biora danych z dowodu rejestracyjnego tylko z bazy danych po nr VIN wiec przy kontroli mozne wdepnac w niezle problemy.

Wiec wybor padl na cos mniejszego i juz.

Pozdrawiam

Pozdr

Banan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No H3 to w większości chyba z plastiku wszystko mają jak się takim kiedyś karnąłem to się załamałem . No i klaustrofobicznie małe są w środku .

to po jaką cholerę H3 kupiłeś :shock:

 

 

Że jak ja kupiłem w zyciu bym nie kupił :):)

 

ee za dużo forum dziś, coś się mnie pomyliło sorry jaber

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do terenu i Ram'a chcialem kupowac 3500 na blizniakach ze zwzgledu na uciag i ladownosc a tam gdzie my mamy dom w gorach jest raczej wasko i Ram jest za dlogi na to i sie nie pomiesci.

Co do wlasciwosci terenowych to pewnie temat rzeka. Nie chce mi sie ani dyskutowac ani klucic ani wywolywac jakis sprzeczek. kazdy jezdzi tym czym lubi . A to co napisalem to sa moje wlasne spostrzezenia i doswiadczenia jesli ktos sie poczul urazony moja wypowiedzia to przepraszam.

A i jeszcze kwestia rejestracji na kat B , troche strach jezdzic tak po Holandi troche popytalem i oni nie biora danych z dowodu rejestracyjnego tylko z bazy danych po nr VIN wiec przy kontroli mozne wdepnac w niezle problemy.

Wiec wybor padl na cos mniejszego i juz.

Pozdrawiam

no ok ale ram to nie tylko 3500, jest też 1500 który mieści się w kategorii a jest o niebo lepszy od h3, zresztą każdy pikap który przyjdzie mi na myśl jest lepszy od h3, wszystko jest lepsze od h3 poza golfem i bmw serii 3 :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak ja sie kiedys na to napaliłem do chwili kiedy sie tym przejechałem. Kumpel w Wawie pracuje w takiej korporacji ze odprowadza samochody pijanych gosci na bankietach, dostał telefon, pojechałem z nim własnie h3 odprowadzic,nie znałem auta i podjarany byłem, kumpel mówił mi po drodze ze nie raz juz go odprowadzałi ze to kaszanka, nie wierzyłem,ale jak sie przejechałem i zobaczyłem co to potrafi szybko zmieniłem zdanie. W życiu bym swojego mułowatego Rama na to nie zamienił :-P

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A co chcesz kupić , czy dla kogoś?

Kolejny kretyn wstawia ogłoszenie ze zwykłym Ramem CTD conajmniej jakby to był SRT10 z pakietem Venom 800KM. Wstydził się nawet zrobić fotki samych foteli, na djęciu wnętrza widać kawałęk....baaaardzo już są zmęczone, więc podejżewam , że ma sporo więcej niż 180tyś km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o opis a o samochód :mrgreen:

kolega sie zastanawia nad tym egzemplarzem więc pytam

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był malowany z tyłu, podobno gość przez telefon brzmi konkrtetnie, zobaczymy może wybiorę się na podróż do łodzi :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był malowany z tyłu, podobno gość przez telefon brzmi konkrtetnie
... podobno lakier ma oryginalny na całym aucie, tylko co z tymi emblematami? Cena jest bardzo niska. Za Hemika się więcej płaci.

no właśnie nam mówił że był robiony z tyłu

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był malowany z tyłu, podobno gość przez telefon brzmi konkrtetnie
... podobno lakier ma oryginalny na całym aucie, tylko co z tymi emblematami? Cena jest bardzo niska. Za Hemika się więcej płaci.

no właśnie nam mówił że był robiony z tyłu

 

OK, a na drzwiach też nie ma emblematów, no i na błotnikach te dziwne kierunkowskazy.

Druga sprawa, dlaczego był cały polerowany? To akurat widac na tych zdjeciach. Polerkę przeważnie robi się po lakierowaniu, albo jak jest skarany lakier.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z ogłoszenia:

"Zdjęcia nie oddają ogromu i potęgi tego auta"

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Ogromny z krótką paką ??

 

Jak dla mnie to był cały malowany - brak oznaczeń, co oczywiście nie neguje jego zakupu.

Cena dobra.

 

Daj znać w przyszłym tygodniu - chętnie go obejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to był cały malowany - brak oznaczeń, co oczywiście nie neguje jego zakupu.

Cena dobra.

Ma tylko emblemat Cumminsa, ale wg mnie były malowane wszystkie drzwi, paka, i tył, a może cały był malowany, ale tylko emblematy Cumminsa nadawały się do przyklejenia...hehe

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzanie wygląda, moim zdaniem malowany cały, ale gosc zadał by sobie troche trudu i poprzyklejał emblematy, czyba ze sie boi ze odpadna z lakierem :-P

 

A co to znaczy :" Unikalna orginalna wersja na rynek Europejski" i " podwyszany" ?

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzanie wygląda, moim zdaniem malowany cały, ale gosc zadał by sobie troche trudu i poprzyklejał emblematy, czyba ze sie boi ze odpadna z lakierem :-P

 

A co to znaczy :" Unikalna orginalna wersja na rynek Europejski" i " podwyszany" ?

Jeżeli był przeszlifowany z dwóch stron i walnięty w tyłek to emblematy mogły ulec zniszczeniu i ich dlatego nie ma. Jeśli chodzi o unikalną wersję europejską to chyba chodzi o te gejowskie kierunkowskazy w błotnikach :-P . Jak dla mnie to na maksa podejrzany egzemplarz. Toolmetal jest blisko, niech go obejrzy i po kłpocie. Mudder jakbyś jechał to mogę podjechać do Łodzi to pooglądamy razem, ale raczej niewarto.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się zobaczy czy kolega wyrazi zainteresowanie :mrgreen: jak coś dam znać i dzięki za opinie

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.