Skocz do zawartości

Mudder !!!!! - Dlaczego Evo ????


toolmetal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

No co... Tolowi nie podobają się sportowe ryże i już .

 

W sumie ja mam podobne podejście. A będąc praktycznym to powiem tyle, że taki evo teraz wart jest 150 tyś zł a za 6 lat będzie wart połowe tego. A taki Mustang '69 nie straci. No ale rozumiem Muddera, chlopak lubi ostrą sportową jazdę i doskonalenie umięjętności, więc co miał kupić?? Przecież nie Hitlerwagena jakiegoś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż czemu nie muscel car, bo ja potrzebuje auta z napędem na 4-ry koła to po pierwsze, po drugie zawsze chciałem mieć taki samochód (znaczy subaru ale że subaru zrobiło lanosa to podziękowałem) trzy jak bym teraz nie kupił takiego auta to nigdy już bym tego nie zrobił, cztery jak pisał bull ja lubię szybką i ostrą jazdę jako że ostatnimi czasy śmigałem dużymi 4x4 moje umiejętności kiedyś naprawdę spore poszły do lamusa, chcę sobie przypomnieć jak to jest śmigać na krawędzi przyczepności...bla bla bla zdjęć nie mam bo auta jeszcze nie odebrałem jutro odbieram papiery we wtorek rejestruje i jak wszystko dobrze pójdzie w środę się pochwalę co i jak...

p.s.

Pewne znaki na ziemi i niebie wskazują na to że będzie to ostatnie evo(ralliart zawiesza działalność) więc bull może aż tak z tą utratą wartości źle nie będzie :mrgreen: może

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo to dżapan plastik, gdybym miał wolną kasę to brałbym nissana gt-r, ale to już większa kasa, ale najbardziej podoba się nowe camaro ss, ostatnio w tvn turbo koleś latał takim i przynajmniej z wyglądu/designu powala konkurencję.

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się że evo jest prasowanym ryżem, nissan gt-r to zupełnie inna klasa, to już nie jest auto na co dzień, a na pewno nie na nasze drogi, natomiast evo w specyfikacji fq300 to w sumie zupełnie normalne auto ale jak go pociśniesz zmienia się w wyścigowy samochód, camaro nie daje tyle możliwości i frajdy z jazdy zwłaszcza zimą a w lecie też dostanie baty od evo na każdej drodze :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo to przeciętnie wyglądający prasowany ryż..., ale mudderowi chyba najbardziej zależy na tym żeby ten prasowany ryż dobrze smakował, a nie wyglądał.

oo dokładnie to,nie zamierzam jeździć tym autem całe życie, to takie małe spełnienie gówniarskich marzeń i chęć doskonalenia własnych umiejętności jako kierowcy

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten prasowany ryż to jeden z lepiej zrobionych samochód zrobionych na świecie. Którą generację zrobiłeś?? Ja miałem zaszczyt jeździć IX, z 430 km. To było wyzwanie, muszę przyznać. Do tej pory nigdy nie jeździłem tak szybki samochodem.

 

No dobra, raz jeździłem Suprą z Intercarsu tą co miała 1000 km. ale to było dawno temu... I jechaliśmy tylko 200 km/h bo nie miał dachu :D

 

Więc mudder przybliż nam trochę więcej co masz za piękność. Drug tego prasowanego ryżu byś nawet nie zobaczył tylnej rejestracji jest tak szybki.

Cobra, Nowy jestem nie bić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug tego prasowanego ryżu byś nawet nie zobaczył tylnej rejestracji jest tak szybki.

Eeee, Cobra z całym szacunkiem ale chyba zbyt często Szybkich i Wściekłych oglądałeś ;-)

.

Mudder - gratulacje z okazji zakupu! Niech się dobrze prowadzi :up:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Drug tego prasowanego ryżu byś nawet nie zobaczył tylnej rejestracji jest tak szybki.

Może na winklach i miejskim ruchu ale na prostej to już nie tak łatwo:

http://www.youtube.com/watch?v=WPZGxZXmmsE

 

Mnie osobiście jakoś nie podniecają tego typu samochody jak EVO czy Imprezka. Jakoś wolę wielkie i ciężkie pojazdy a jeśli już sportowe, to zdecydowanie bardziej wolałbym Corvettę. Nie przywiązuję wagi do super trakcji i super technicznej jazdy więc taka kategoria mnie nie kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mudder wie dlaczego piszę o prasowanym ryżu... Evo to naprawde bardzo dobre seryjnie produkowane auto o charakterystyce ściśle sportowej i zdaje sobie sprawe z jego możliwości, niemniej jednak wygląda jak prasowany ryż, mimo, że jest to najbardziej sportowy fabryczny prasowany ryż. Jego możliwości mnie powalają na kolana, ale wygląd ... no cóż, tutaj założę kurtynę milczenia... o gustach się nie dyskutuje.

Wiele większą frajdę sprawiło by mi odstawianie wózków sportowych Ramem ze świateł niż robienie tego samego Evolucją. Ramem raczej na torze by sie po żadnych przeróbkach nie utrzymał długo za Evo, ale Ram to jest Ram, coś ma w sobie, a Evo po roku by mi się napewno znudził... i szukał bym czegoś nowego.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie nie spinajcie, mnie evo też się nie za bardzo podoba :mrgreen:

jak dobrze pójdzie jutro rejestracja a pojutrze odbiór, jak będę miał evo na podwórku to się pochwalę co i jak...na razie auto seria będzie tylko jakiś turbo timer i blowoff na początek tak dla lansu, poza tym grubsze modyfikacje gwarancja blokuje...

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szukasz auta na co dzień, żeby latał to audi rs6, ma 4x4 i ma v8 i jest lepiej wykończone/wyposażone.

co do evo i camaro to chyba na suchym i ciepłym nurburgringu evo dostanie zadyszki.

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pit373, Ale Evo to już wyższa klasa ekstremalnej jazdy, RS6 jest znacznie cięższe, samo V8 mówi za siebie ile to auto może ważyć, a naprawdę wg. opinii dziennikarzy auto jest niesamowicie wyważone lecz to mało istotne, ale i tak nie będzie to to samo co EVO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szukasz auta na co dzień, żeby latał to audi rs6, ma 4x4 i ma v8 i jest lepiej wykończone/wyposażone.

co do evo i camaro to chyba na suchym i ciepłym nurburgringu evo dostanie zadyszki.

dokładnie rs6 jest duże i ciężkie i nie daje tyle możliwości co evo a pozatym to audi a u mnie audi jest tuż przed dżipem :mrgreen:

tak tak camaro jest świetne na suchej i ciepłej nawierzchni aha i na prostej a gdzie indziej dostaje baty :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
jak szukasz auta na co dzień, żeby latał to audi rs6, ma 4x4 i ma v8 i jest lepiej wykończone/wyposażone

Ale to auto nie ma kompletnie charakteru, jest takie bez jaj :-/ . Dla mnie po prostu nie ma tego czegoś. No i nie ma żadnych szans z EVO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam, takie auto se wybrałem i już może jest prasowanym ryżem może nie wygląda zbyt gustownie ale pozwoli doskonalić moje umiejętność co jest dla mnie priorytetem a przy tym da sporo frajdy z jazdy

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mudder, koniecznie w środę dodawaj zdjęcia, ciekawi mnie jak ta maszynka wygląda ;-)

poza tym dodam jeszcze na temat camaro, generalnie muscle cars cierpią na podsterowność i nadsterowność, Camaro z tego co widać na filmach i wg testów jest (chyba) najlepszym z pośród czołówki w krętych popisach, niby zawieszenie jego było modyfikowane na torze w Nurburingu , a co najważniejsze daje urok jazdy prawdziwym amerykańskim muscle cars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
na torze w Nurburingu

Z tego co pamiętam to tam Viper zdeklasował całe towarzystwo i wywołał ogólne poruszenie , że amerykańskie samochody ne tylko dobrze przyspieszają.

 

BTW Nowe Camaro czy Mustangi to już nie to samo co klasyki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.