Skocz do zawartości

Ram 1500 02r Siedlce


pit373

Rekomendowane odpowiedzi

Wart obejrzenia, tylko szkoda, że wczoraj go nie zauważyłeś, bo dziś byłem w Siedlcach. 5.9 przyjemny silnik. Ceny nie komentuje, bo jej nie kalkulowałem. Klapa z tyłu do roboty, przedni zderzak jakoś ma zbyt wielką szparę od świateł, i mam wrazenie, że prawy tylny błotnik ma jakąś skazę na lakierze po kiepskim lakierowaniu, ale to może być refleks świetlny. Jeśli silnik i cena Ci odpowiada to bym pokusił się o obejrzenie. Zajefajny ma środek, mój ulubiony, niestety takiego nie mam. Zwróć uwagę na elementy po maską instalacji gazowej, bo chyba jest dopiero założona, bo jest czysta w porównaniu do reszty elementów silnika.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sie nad nim zastanawialem, ale jakis taki składany mi wygląda, właściciel pisze ze tutaj blacha , tam elektryka i jeszcze jakies drobiazgi - strasznie zaniedbany.

Ale właściciel bardzo uprzejmy, bez problemów podaje wszystkie dane.

 

Jakby ktoś chciał sprawdzić to mam VIN od niego: D7HU18Z82J231795

Auto przywiezione z Kanady w 2004 z przebiegiem 80tys. Zakupiony z komisu autoauto.pl na Krakowskie 178 (chyba)

 

Instalacja LGP zmieniana 6mies temu (reduktor, wtryski, przewody) bo podobno poprzednia padła.

Moze na bezwypadkowe.net mógł ktoś sprawdzić, jak to wyglądało przed importem.

Na chwile obecną potrzebna wizyta w serwisie - zwarcie w instalacji prawdopodobnie - swiecą ciągle tylne światła .

Własciciel sie wybiera do serwisu w Wawie - więc można sie umówić na obejrzenie tutaj.

Tyle sie dowiedziałem przed chwilką.

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Dodge jest jednego z nas, może sam by coś o nim powiedział, bo forum odwiedza. Rzetelne przedstawienie sprawy spowoduje wieksze prawdopodobienstwo sprzedaży. Zachęcam użytkownika do otworzenia się dla kolegi Pit373 i szanowanie jego czasu, bo z Poznania do Siedlec daleka droga i nie warto narażać nikogo na takie koszty czasu i paliwa. Pisze o kosztach, bo wczoraj byłem i to akurat w Siedlcach ( co akurat nie ma znaczenia) obejrzeć autoo w idealnym stanie dla żony i nawet nie chciałem go odpalać, ani nim jeździć, paździerz taki jakich mało, a gościowi myślałem, że łeb rozwale. Takie zachowanie jest nieodpowiedzialne i mające głęboko w d... innych. Życzę tamtemu Panu samych tego typu sprzedających do końca jego życia. Wkurzony na maksa wróciłem. Tylko, że ja do Siedlec mam 100 km, a PIT bedzie miał ponad 400.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Dodge jest jednego z nas, może sam by coś o nim powiedział, bo forum odwiedza. Rzetelne przedstawienie sprawy spowoduje wieksze prawdopodobienstwo sprzedaży. Zachęcam użytkownika do otworzenia się dla kolegi Pit373 i szanowanie jego czasu, bo z Poznania do Siedlec daleka droga i nie warto narażać nikogo na takie koszty czasu i paliwa. Pisze o kosztach, bo wczoraj byłem i to akurat w Siedlcach ( co akurat nie ma znaczenia) obejrzeć autoo w idealnym stanie dla żony i nawet nie chciałem go odpalać, ani nim jeździć, paździerz taki jakich mało, a gościowi myślałem, że łeb rozwale. Takie zachowanie jest nieodpowiedzialne i mające głęboko w d... innych. Życzę tamtemu Panu samych tego typu sprzedających do końca jego życia. Wkurzony na maksa wróciłem. Tylko, że ja do Siedlec mam 100 km, a PIT bedzie miał ponad 400.

a żonie disco się nie podoba :mrgreen: :?:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób przełącza podczas jazdy 2x2 na 4x4 ?

Chyba nigdy tego nie robił - żeby przerzucić na 4H lub 4L trzeba wrzucić na Neutral w skrzyni - inaczej nie zapnie napędu.

Oby nie robił tego wszystkiego podczas jazdy z poślizgiem :mrgreen: :mrgreen:

 

Ja sie zatrzymuję i zmieniam. Ala ja się nie znam ... :pala:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób przełącza podczas jazdy 2x2 na 4x4 ?

Chyba nigdy tego nie robił - żeby przerzucić na 4H lub 4L trzeba wrzucić na Neutral w skrzyni - inaczej nie zapnie napędu.

 

 

masz pokrętło na desce rozdzielczej i przełączasz "shift on fly".

 

 

ARO - sprawdzałeś vin w carfax?

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób przełącza podczas jazdy 2x2 na 4x4 ?

Chyba nigdy tego nie robił - żeby przerzucić na 4H lub 4L trzeba wrzucić na Neutral w skrzyni - inaczej nie zapnie napędu.

 

 

masz pokrętło na desce rozdzielczej i przełączasz "shift on fly".

 

Mam pokrętło - takie jak na zdjęciu z ogłoszenia powyżej. U mnie jest na dole kontrolka z symbolem "N" - jak nie wrzucę na Neutral - nie załącza napędu na 4 koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Instalacja LGP zmieniana 6mies temu (reduktor, wtryski, przewody) bo podobno poprzednia padła.

 

Jak padła instalka to duże prawodopobieństwo, że była fatalnie położona/zestrojona i mogła pracować nie tak jak trzeba co w konsekwencji mogło doprowadzić do lokalych przegrzań w silniku.... :-/ . Pytanie jak długo na niej śmigał :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Nie zawracaj sobie głowy zakupem, jeśli nie masz zamiaru kupić, bo od samego oglądania tylko w głowie Ci się pomiesza. Ja tak kiedyś kupowałem motocykl i tylko nerwicy dostałem na tym punkcie. :-/ Jak już będziesz zdecydowany to będzie łatwiej, bo nie będziesz się szczypał na sprawdzenie auta i zrobisz to solidnie, poza tym nie napsujesz krwi ludziom którzy sprzedają te auta. ;-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witajcie Koledzy!

Najmocniej Was przepraszam, ale przez jakiś czas w ogóle nie zaglądałem na forum i stąd nie zauważyłem tego tematu. RAM'ik jest mój. Był wtedy i jest nadal. Jest w leasingu i okazało się że odsprzedanie go wcale nie jest takie proste. Zdecydowałem się więc na podnajem. Wziął go facet i miał wszystko ponaprawiać i jeździć do końca leasingu. Ale niestety trafiłem na strasznego kombinatora i miałem z nim tylko problemy, więc 1-go października auto odebrałem mu i jest znowu u mnie. Niestety, kolęś nie dość że go nie naprawił to jeszcze doprowadził do stanu prawie śmierci klinicznej. Na ten moment poszły do wymiany: chłodnice, głowica silnika, naprawia się tylny most, uszkodzona była pompa wspomagania, zasyfił mi środek i zapieprzył tamte opony. Krew mi się gotuje, już lepiej jakby przestał te pół roku w krzakach, na pewno byłby w lepszym stanie :(

 

Dureń jeździł z dwiema wypalonymi świecami i w efekcie podwiesiły się najpierw zawory a potem popękały ich gniazda, dlatego cała głowica do wymiany. Nie wiem jeszcze co zrobił z tym mostem, bo dopiero będzie rozbierany. Ale źle to wygląda bo już przez "okienko" zostało wyjęte sporo metalowych zjechanych elementów, więc na pewno środek ciekawie nie wygląda :( Dodatkowo poobijał mi zderzak i zbił lusterko. A środek auta tak zasyfił że dwukrotne pranie nie załatwi jeszcze sprawy.

Dodatkowo pogmerał coś w instalacji gazowej. Normalnie słów mi brakuje...

W tym tygodniu zaczną składać silnik do kupy i wezmą się za most. Niedługo doprowadzę brysia do stanu używalności i dopieszczę. Nikomu już go nie oddam! :)

 

[ Dodano: 2011-01-11, 13:25 ]

WItam. Jednak zapadła decyzja o sprzedaży, szczegóły w dziale ogłoszeń.

RAM 1500 QuadCab '02 5,9L Benz+LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.