bober666 Opublikowano 4 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 4 Stycznia 2021 Jestem posiadaczem Dodge ram 1500 4.7 2002 od 2018 r Cytuj
wiewioor.fm Opublikowano 4 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 4 Stycznia 2021 witamy Cytuj moja stajnia 🙂 :Dodge Durango Citadel [EZH],Dodge Charger SXT [ERB], Dodge Charger GT [ERB], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Skoda Favorit [136]
Administrator Mecenas Opublikowano 4 Stycznia 2021 Administrator Zgłoś Opublikowano 4 Stycznia 2021 Witamy na forum 😉 Cytuj Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.