Skocz do zawartości

HILUX Smoczycy ;)


smoczyca aga

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 lata później...
  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hahahaha :-P no nie wiem czy aż tak do końca znam różnicę między czerwonym i bordowym ale zacząłem studiować ten temat gdy natrafiłem w sieci na Navarkę w takim kolorze :lol:

Obrazek

Hmm... ale chyba mam za mało odwagi by się n a taki kolor zdecydować i jednak myślę o srebrnej... Choć trafiłem jeszcze na kolor złoty

Obrazek

:-D :-D Ale najbardziej zachodzę ostatnio w głowę co to za kolor... Ten... ŁOSOSIOWY...

 

PS. Na rogi bedę uważał bo skoro to nie bordowy to jak widać czerwony byk... znaczy się smok :kasztan: :kasztan: i raczej nie chcialbym by mnie taki na rogi wziął :kasztan: :kasztan:

Zloty to chyba jest moj ? Czy moze moj to lososiowy ? ;-)

Rok produkcji 2006

Silnik Diesel 3 literki

Automatyczna skrzynia biegow

Nie ma skor :-(

Ale poza tym machyba wszystko, co trzeba ;-)

Przebieg dosc duzy 140 tys km, ale kupilem od wysokiego ranga policjanta z Bangkoku i auto bylo super serwisowane... a poza tym zaplacilem bardzo dobra cene (jak na Tajlandie) bo tylko 9 tys funtow :-D

 

Pozdrawiam

post-952-15323756129916_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma skor

I się ciesz. W Hilux'ie skóra to pomyłka nie dość, że nie jest prawdziwa to w dodatku wyciera się już po 30 tyś. km (wiem po sobie).

 

To jest 4x4 czy 2x4 bo jakiś niski.

 

Kotlet dekady

Już nie przesadzaj. Fakt, że do amerykańców mu daleko ale nie jest najgorzej.

Gdy deszcz pada a wiatr wieje. Słychać Hiluxa jak rdzewieje. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzaj. Fakt, że do amerykańców mu daleko ale nie jest najgorzej.

 

Zwróć uwagę na datę posta, przed postem Kulariusa. I o to właśnie chodzi w tym kotlecie. Czteroletnim, odgrzanym :lol:

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzaj. Fakt, że do amerykańców mu daleko ale nie jest najgorzej.

 

Zwróć uwagę na datę posta, przed postem Kulariusa. I o to właśnie chodzi w tym kotlecie. Czteroletnim, odgrzanym :lol:

Dobry kotlet nigdy nie jest zly... nawet odgrzewany :-P

Pewnie, ze wolalbym jakiegos RAM'a, ale na dzien dzisiejszy stac mnie bylo tylko na Hiluxa, a poza tym moja kobieta (Tajka) jest zadania, ze nie ma jak Toyotaaaaaaaaaa :-)... poza tym kupilem ten wozek zeby moc ciuchy z Kambodzy do Bangkoku wozic, bo jezdzic nim w miescie, to nieporozumienie... do tego mam Honde Jazz :-P

Jak ktos mysli, ze jakies miasto w Europie jest zakorkowane, to zapraszam do Bangkoku na 2,5 godz jazde na przestrzeni 9 km (dane z dnia dzisiejszego)...

 

Pozdro

 

[ Dodano: 2012-08-15, 17:32 ]

 

To jest 4x4 czy 2x4 bo jakiś niski.

4x2 :(

Automat bez zadnych bajerow :(

Ale jezdzi fajnie... i musze powiedziec, ze nie muli tak jak sie spodziewalem po tak duzym aucie...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jezdzic nim w miescie, to nieporozumienie...

Ja jeżdżę nim po mieście na co dzień i jest git, lecz większa przyjemność z jazdy jest po za drogą.

 

Mój to 4x4 i także z automatem bo jestem leniwy i lubię jeść podczas jazdy :-P

Nie wiem jaki tam u ciebie jest klimat ale jak nie ma śniegu i nie jeździsz w teren to 2x4 myślę, że starczy.

Gdy deszcz pada a wiatr wieje. Słychać Hiluxa jak rdzewieje. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jezdzic nim w miescie, to nieporozumienie...

Ja jeżdżę nim po mieście na co dzień i jest git, lecz większa przyjemność z jazdy jest po za drogą.

 

Mój to 4x4 i także z automatem bo jestem leniwy i lubię jeść podczas jazdy :-P

Nie wiem jaki tam u ciebie jest klimat ale jak nie ma śniegu i nie jeździsz w teren to 2x4 myślę, że starczy.

Klimat jak to w Tajlandii - cieplo jak diabli :-)

Co do jazdy po miescie, to uwierz mi stary, ze w Bangkoku szlag mnie trafia jak jezdze tak malym autem jak Jazz, a co dopiero takim smokiem jak Hilux... I nie mysl, ze cos pomoze, ze jestes wiekszy na drodze... tutaj maja to w nosie i nikt sie nie zawacha przywalic w ciebie, jak sie chcesz wcisnac, a wiec jedyna opcja, to zwinne i male autko i taki jest wlasnie Jazz z silnikiem 1,5... oczywiscie tez w automacie, bo rowniez jestem leniwy i lubie robic rozne rzeczy podczas jazdy... poza tym nie wyobrazam sobie siebie stojacego w takim korku jak sa tutaj (czasem musze sie Toyota na miasto wybrac jak moja pani Honde wezmie) i wajcha mieszac... odciskow mozna dostac :-P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurde to w Tajlandii takie fajne i tanie zestawy liftowe po 7" mozna kupić a Ty 2x2 kupiłeś?

Byłem w Bankoku w zeszłym roku, super klimat ale na max 3doby, później wybyliśmy na wyspe Ko Ja JoJ czy jakoś tak :)

 

Spaliśmy w hotelu Lebua co kręcili Kac Vegas 2 chyba.

I te naleśniki na ulicy.. zajebioza :)

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.