Skocz do zawartości

Witam


didli25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem wlascicielem Forda F 350 super duty Xl v10 triton 6,8 benzynka z 2000r , lecz niestety jestem zmuszony do sprzedania mojego skarbu .Spowodowane jest to z byt duza iloscia posiadanych Amerykancow .

Harley-Davidson mt 350 1994

WFM M06 1957

Cadillac Seville 4.9 1992

Ford Capri 1,7 gt V4 1971

Ford F350 super Duty v10 6,8 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Kolega Bullterrier będzie wniebowzięty, że wreszcie ktoś ma tyle cylindrów co on :-) I zasmucony, że musisz sprzedać :-(

A co jeszcze ciekawego "made with pride in USA" masz w garażu?

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie trzymam autka w garazu poniewaz syn mnie wypedzil z niego i trzyma tam swojego Forda capri i wfm . autko stoi kolo reszty mojej kolekcji

Harley-Davidson mt 350 1994

WFM M06 1957

Cadillac Seville 4.9 1992

Ford Capri 1,7 gt V4 1971

Ford F350 super Duty v10 6,8 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co znaczy że jest przerobiony na europe :?: ma lampy z homologacją :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co znaczy że jest przerobiony na europe ma lampy z homologacją

Mudder jak zwykle z przekąsem... :-P

Witamy serdecznie,

Bullterrier będzie wniebowzięty, że wreszcie ktoś ma tyle cylindrów co on

Do pełni szczęścia brakuje marki Dodge Ram V10 dla bullteriera, ale i tak pewnie gęba mu się cieszy... :luz:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Maja na kloszu certyfikat EURO costam? Jesli samochód nie był nigdy produkowany na rynek europejski to raczej nie znajdziesz homologowanych lamp do niego. Mogą conaj wyżej być przerobione na europejskie, lub mogą to być chińczyki w wersji euro... ale wciąż bez homologacji zgodnej z normami europejskimi. Na ebayu jest cała masa headlight i tail light w wersji euro i faktycznie świecą i wyglądają jak lampy eropejskie i teoretycznie przgląd by przeszły .... ale jest jedno małe ale - Nie mają certyfikatu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja na kloszu certyfikat EURO costam? Jesli samochód nie był nigdy produkowany na rynek europejski to raczej nie znajdziesz homologowanych lamp do niego. Mogą conaj wyżej być przerobione na europejskie, lub mogą to być chińczyki w wersji euro... ale wciąż bez homologacji zgodnej z normami europejskimi. Na ebayu jest cała masa headlight i tail light w wersji euro i faktycznie świecą i wyglądają jak lampy eropejskie i teoretycznie przgląd by przeszły .... ale jest jedno małe ale - Nie mają certyfikatu!

Hehehe, Bull - przerabiałem temat tych ebay'owych lamp w wersji euro. A właściwie eurolook. Dowcip polega na tym, że to TEŻ SĄ LAMPY SYMETRYCZNE! Dla Amerykanów euro oznacza, że reflektor ma płaską, przeźroczystą szybę, zaś strumieniem światła kieruje odpowiednio wyprofilowany odbłyśnik (lustro). Takie lampy są dla nich "euro", bo wszystkie nowe wózki w Europie takie mają :-D Ale na 100% to dalej jest symetria.

Co do tych lamp w F-350 to już napisałem tam, gdzie są jego zdjęcia. Mimo, iż są to reflektory z jeepa, to być może to jedyna szansa, by mieć efa z europejskimi światłami, bo takie małe lampy występowały fabrycznie w prostych roboczych wersjach.

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.