Skocz do zawartości

2004 Dodge Ram 1500 Tomasz WL


tomaszwl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od prawie roku ujezdzam Ram'a 1500 Quad Cab Short Bed 4x4, oczywiscie Hemi i juz nie tak oczywiscie w kolorze czarnym. Zagazowalem go jakies 7kkm temu i jak dotad spisuje sie doskonale. Mam juz pewne doswiadczenia z nim, moge podpowiedziec male co nieco.

Pozdrawiam wszystkich,

Tomasz WL

Spalanie Ram'a = wydajność pompy paliwa X średnica węży paliwowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak trzymać, im więcej "ramowców" na tym forum lepiej :-P a Ramik to prawie kopia mojego :) Zresztą chyba znam ten samochód- parkujesz pod dąbrowskim realem? Jeśli tak to mam pytanie - co masz robione przy zawieszeniu, bo coś nisko furka siedzi, zwlaszcza kipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasmucacie mnie na powitanie.

Na moje oko jest normalnie, moze kolega bywajacy w realu sprobuje ocenic na zywo (tak, to ten moj spod reala).

Co prawda zdarzylo mi sie nim przewiezc 1,2t piasku, ale to raczej nie ma wplywu, bo nie siadl nawet na ograniczniki, wiec byl zapas.

Co do wysokosci - nie ma mozliwosci podniesienia calej budy, ze wzgledu na reduktor NV244 czy jakos tak - ze sterowaniem elektronicznym, wszyscy producenci zestawow do liftu wykluczaja ten model reduktora.

Zaniedlugo bede sie bral za renowacje lakieru, bo jest nieciekawie w kilku miejscach, jak nie zapomne, to wrzuce foty sprzed i po operacji.

Aktualnie jestem na etapie walki z pozycyjnymi, ale znalazlem juz rozwiazanie, tylko czasu brak na ograniecie tego.

Jezeli sie nie obrazicie, to podam link do forum Ram'a - w zasadzie forum jest ruskie, ale pracuje nad spolszczeniem, i wtedy bedzie miejsce dla wlascicieli Ram'ow. Sa tam tez namiary na mnie w razie potrzeby.

Pytajcie o co jeszcze chcecie, ze wzgledu na przejscia jakie mialem po zakupie znam budowe reduktora miedzy innymi :D

Pozdro,

Tom

ps o swiatlach w Ram'ie moge napisac ksiazke

Spalanie Ram'a = wydajność pompy paliwa X średnica węży paliwowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak czarne RAMy są ładne :-D .

Witamy i zapraszamy do dyskusji :)

Przepraszam, wypraszam sobie, że srebrne nie ładne... :-P

Czarny jest piękny, bo można uwidocznić chromy, ale czarny wyszczupla ... hehe

Srebrny może pięknie wyglądać w połączeniu z małą symboliczną ilością chromu i z czernią. Ja będe np. chciał zmienić lampy na clear'y soczewkowe z zestawem xenon, ale żadnych nakładek na klamki, lusterka itp. Zdążam natomiast do czarnych 22' felg w macie... ale na razie tylko zdążam hehe

 

Witam nowego forumowicza rzecz jasna... :lol:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.