Jump to content

Jakiego wybrać?

jkuna
 Share

Recommended Posts

Witam koledzy!

Chcę się Was poradzić...mam zamiar kupić (najlepiej europejskiego) pickup'a do ciężkiej pracy terenowej...kabina musi być 2/3...ładowność ok 1300-1500 kg.

Budżet: 30-35 tyś. Czy możecie poradzić na jakiego polować?

Pozdrawiam.

J.K.

jkuna

(najlepiej europejskiego)
No to raczej niewielki masz wybór :roll:

Z europejskich pickupów to chyba tylko skoda felicia, stary vw caddy (ten oparty na golfie I) i f125p :mrgreen: :mrgreen:

Bo na amaroka to tak ze stówkę za mały budżet :lol:

Innych europejskich pickupów nie kojarzę :mrgreen:

F150 302 V8 4x4 - sprzedany :-(

Długo bym się nie zastanawiał, o ile Seba jeszcze nie sprzedał swojego RAMa to na Twoim miejscu brałbym go bez zastanowienia : ))

Ładowność, która Ci odpowiada równa się z zakupem trzech sztuk L200 bądź Hiluxa : ))

Jeśli auto na prawdę ma mieć ciężko pomyśl o RAMie Heavy Duty, to naprawdę pancerny sprzęt, katalogowo masz tonę ładowności, ja swoim woziłem do 2t max i nie było problemu, jeszcze jak wybierzesz Cuminnsa to już w ogóle bajka, auto z takim momentem nic nie czuje, obciążasz pakę podpinasz przyczepę a on wraz tak samo się zbiera, dlatego na Twoim miejscu rozejrzałbym się za Cuminnsem, ja co prawdia miałem wersje Heavy Duty z silnikiem HEMI dawał radę bez problemu, ale tak naprawdę do ciężkiej pracy to jest właśnie Cummins i taki silnik bym wybrał do woła roboczego : ))

I żeby nie było, to L200 i Hilux to są też dobre samochody i na aledrogo możesz dorwać takie w dobrych pieniądzach tzn w budżecie spokojnie się zmieścisz ale jeśli naprawdę auto ma mieć ciężko pomyśl o Heavy Duty Dodge RAMa a będziesz zadowolony

Pozdro : )