Jump to content

Nakrętki kół - Dodge RAM 1500

Basia_L200
 Share

Recommended Posts

Koledzy, pomóżcie proszę w doborze odpowiednich nakrętek dla jednego z moich klientów, który kupił u mnie komplet kół, a za nic nie możemy dobrać do nich nakrętek. Na pewno muszą to być nakrętki przykręcane kluczem typu Torx lub imbusem (jak na zdjęciu, które załączam), gdyż gniazda w felgach (aluminiowych) są tak wąskie, że nie ma już możliwości włożenia w nie nasadki.

Sądziłam, że w RAM'ie jest M14x1,5, ale się myliłam. Czyżby zatem było to M14 x 1,25?

Ja i mój klient będziemy bardzo wdzięczni za pomoc.

post-1016-15323756302053_thumb.jpg

Mitsubishi L200, 2009 w najuboższej wersji... wzbogaconej o F E L G I :-)

• Administrators

Według katalogu czesci zamiennych gwint szpilek w Ramie 1500 jest w rozmiarze calowym 9/16-18

Te powiny paswac do twoich felg http://www.ebay.com/itm/4pc-LOCKING-LUG-NUTS-CUSTOM-WHEEL-LOCKS-DODGE-RAM-1500-/390513312985?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3ADodge%7CModel%3ARam+1500&hash=item5aec6844d9&vxp=mtr

Wielkie dzięki za podsunięcie rozwiązania. Bardzo ładne te nakrętki, jednak zakup za Oceanem uznałam za absolutną ostateczność, głównie z uwagi na czas.

Nie chciało mi się wierzyć, że nikt w Polsce nie ma w ofercie takich nakrętek.

No i nie myliłam się. Firma Masterpart z podwarszawskich Łomianek ma nakrętki chyba do wszystkich amerykańskich wozów:-))

Wprawdzie są zakryte i czarne, a do tego przykręcane tradycyjną 19-ką, to jednak jest wielce prawdopodobne, że i w takiej konfiguracji będą pasowały:-)

W dodatku cena przystępna, bo 6zł brutto/szt.

Niemniej jednak jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam i Życzę Pogodnych i Radosnych Świąt oraz Szerokiej Drogi :-D

Mitsubishi L200, 2009 w najuboższej wersji... wzbogaconej o F E L G I :-)