Skocz do zawartości

Plyn chlodzacy znika


Blizniaq

Rekomendowane odpowiedzi

płyn moze Ci wyciekać wszedzie gdzie sa laczenia przewodow (trójniki itd, moze przepuszczac jakas objemka) nagrzewnica moze przepuszcac, mozesz miec uszkodzona uszczelke pod glowica (sprawdz czy po odkreceniu korka nie pojawiaja sie bombelki w zbiorniczku wyrownawczym, czy nie wyrzuca plynu, czy nie ma w nim tlustych sladow po oleju)

tworzywa Sztuczne

www.aluplex.com.pl

 

 

Dodge Ram 1500 5,7 Hemi 4x4 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płyn moze Ci wyciekać wszedzie gdzie sa laczenia przewodow (trójniki itd, moze przepuszczac jakas objemka) nagrzewnica moze przepuszcac, mozesz miec uszkodzona uszczelke pod glowica (sprawdz czy po odkreceniu korka nie pojawiaja sie bombelki w zbiorniczku wyrownawczym, czy nie wyrzuca plynu, czy nie ma w nim tlustych sladow po oleju)

 

Albo jak odpala po nocce to dymi na biało. Wreszcie może być lekki przedmuch i wyrzuca Ci płyn wężykiem ze zbiorniczka wyrównawczego. U mnie tak jest od momentu jak go kupiłem. Do wężyka przymocowana jest butelka i raz na jakiś czas wlewam płyn z powrotem do układu.

Zrobiłem na tym patencie 100000mil i nie narzekam. Nie będę przez tą pierdołę zwalał głowic. Podłóż sobie jakąś butelkę i zobacz, czy z biegiem czasu nie zbiera Ci się tam płyn.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma tlustych plam w zbiorniczku, nie ma pęcherzyków, auto nie dymi na biało, temp w normie,pod autem sucho, a co parę miesięcy dolewam płynu do zbiorniczka wyrównawczego. Jeśli nie wystepują powyższe objawy to bym się w ogóle tym nei przejmował, dolał brak i pojechał dalej :)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma tlustych plam w zbiorniczku, nie ma pęcherzyków, auto nie dymi na biało, temp w normie,pod autem sucho, a co parę miesięcy dolewam płynu do zbiorniczka wyrównawczego. Jeśli nie wystepują powyższe objawy to bym się w ogóle tym nei przejmował, dolał brak i pojechał dalej :)

 

dokladnie, czasami wyciek spod jakiejs objemki jest tam niewielki, ze zanim cokolwiek spadnie na glebe to zdazy wyparowac z powodu goracosci samego plynu (a moze sie to dziac np. jedynie na goracym plynie, gdzie w obwodzie jest wyzsze cisnienie, natomiast na zimnym moze byc niezauwazalne), natomiast wierze, ze potrafi to byc denerwujace, ze ubywa

tworzywa Sztuczne

www.aluplex.com.pl

 

 

Dodge Ram 1500 5,7 Hemi 4x4 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zajelo mi to chwile ale znalazlem przyczyne;)okazalo sie ze to nie glowica(dzieki bogu)

Za obudowa wiatraka znalazlem maly uszczerbek na chlodnicy;p dopiero na zdjetej obudowie test cisnienia wykazal;) nowy cooler i ramidlo bedzie latal;)

 

 

Ps. Takie dziwne syczenie z podmaski jak z tira ( spuczenie cisnieni) po wyl silnika

Co to moze byc jeden siecsmial ze mam blok z chargera a mnie bardzo interesuje;p

:-P :lol:

Ecco to moze byc torba!

Dodge Ram1500 5.7hemi 4x4 Laramie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zarówno w jednym jak i drugim Ramie, po wyłączeniu silnika, słychać syk spod maski. Zawsze tak było a jednym z nich jeżdżę już prawie pięć lat. Mechanik powiedział mi że to z klimy, i żeby się tym nie przejmować, bo to normalny objaw. Nie przejmuję się więc i jak dotąd nic nie kucło.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi czynnika nie ubywa. To ponoć coś tam z kompresora się upuszcza. Ale nie znam się, ja tu tylko sprzątam. :-)

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.