Skocz do zawartości

Witam wszystkich


donald

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Moja ksywka to Donald. Jestem wlascicielem Dodge RAMA 1500 4.7 po malych przeróbkach. Sory , ze wjechalem na tematy od razu z pytaniem o skrzynie zanim sie przedstawilem. Z moim atem mam wiele klopotow a mialo byc tak pieknie. Mysle ze dzieki Waszym radom zdolam sie uporac z problemami. Z samochodami V8 mam od kilku lat do czynienia ale to wielki D robi najwiecej klopotow. Dzis dzwonilem do pana Leszka i chyba sie tam wybiore na naprawe skrzyni. Dzieki i pozdrawiam

donald

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Moja ksywka to Donald. Jestem wlascicielem Dodge RAMA 1500 4.7 po malych przeróbkach. Sory , ze wjechalem na tematy od razu z pytaniem o skrzynie zanim sie przedstawilem. Z moim atem mam wiele klopotow a mialo byc tak pieknie. Mysle ze dzieki Waszym radom zdolam sie uporac z problemami. Z samochodami V8 mam od kilku lat do czynienia ale to wielki D robi najwiecej klopotow. Dzis dzwonilem do pana Leszka i chyba sie tam wybiore na naprawe skrzyni. Dzieki i pozdrawiam

Natychmiast podaj szczegóły o przeróbkach. I to już!

:foto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest podniesiony o 5" jest w trakcie montazu przelozenia 4.56 z fabrycznego 3.92. mam kolka 33''ale czekam na 325x65x18 mickey thompson ATZ radial. dojdzie jeszcze 4 " na przyszly rok. troche chromu wersia slt 2x4 uzywam tylko na czarnym.a graty w skrzyni siedza nieco mocniejsze ... konwenter i sprzegla z przekladkami.

donald

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest podniesiony o 5" jest w trakcie montazu przelozenia 4.56 z fabrycznego 3.92. mam kolka 33''ale czekam na 325x65x18 mickey thompson ATZ radial. dojdzie jeszcze 4 " na przyszly rok. troche chromu wersia slt 2x4 uzywam tylko na czarnym.a graty w skrzyni siedza nieco mocniejsze ... konwenter i sprzegla z przekladkami.

 

Zajebioza!

DAJ FOTY!

Czemu zmieniłeś konwerter i sprzęgła? Ze względu na średnicę kół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ z fotami to ciezko na ta chwile mam stare z czasow jak go kupilem i przed montazem liftu. ale za miesiac jak bede w kraju-a jestem teraz na wyjezdzie, zrobie pare i wstawie. Wiec tak finalowo ma miec 9'' na kolach liczac w calach -jakies 35'' na 13.50'' R18 a przelozenia zmienilem w moscie ze wzgledu na rozmiar kol i sa teraz optymalnie dobrane czyli jak wspominalem 4.56 Mopar. graty byly zalozone do skrzyni przy nieudolnej jej naprawie na mocniejsze. od strony mechanicznej jest ok ale troche jeszcze elektronika szwankuje.parametry silnika sa nieco zmienione poprzez maly modyfikator (jego fotki tez dolacze ) Mam zalozony gaz 235L zbiornik na pace a z tego powodu ze duzo podrozuje ale niemam z tego tytulu klopotow i kompleksow. Poza tym mam troche zalozonych gadzetow chromirowanych wiec wyglada to tak sobie -niema bidy. :-|

donald

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

OJ z fotami to ciezko na ta chwile mam stare z czasow jak go kupilem i przed montazem liftu. ale za miesiac jak bede w kraju-a jestem teraz na wyjezdzie, zrobie pare i wstawie. Wiec tak finalowo ma miec 9'' na kolach liczac w calach -jakies 35'' na 13.50'' R18 a przelozenia zmienilem w moscie ze wzgledu na rozmiar kol i sa teraz optymalnie dobrane czyli jak wspominalem 4.56 Mopar. graty byly zalozone do skrzyni przy nieudolnej jej naprawie na mocniejsze. od strony mechanicznej jest ok ale troche jeszcze elektronika szwankuje.parametry silnika sa nieco zmienione poprzez maly modyfikator (jego fotki tez dolacze ) Mam zalozony gaz 235L zbiornik na pace a z tego powodu ze duzo podrozuje ale niemam z tego tytulu klopotow i kompleksow. Poza tym mam troche zalozonych gadzetow chromirowanych wiec wyglada to tak sobie -niema bidy. :-|

 

Zawsze mnie śmieszą opowieści różnej treści jak to nie mam czasu fotki pstryknąć. To nie czasy, kiedy fotografię się robiło w kilka dni. Dzisiaj nawet mikrofalówki za chwile będą miały aparaty fotograficzne...

Stary, z twojego opisu to większość nie może zasnąć na to, co tu opisałeś. Pisząc o takich akcjach z autem, a nie pokazując choćby jednej fotografii zostaniesz postrzegany tak samo wiarygodnie jak ten twój imiennik z rządu... :lol:

 

Oczywiście tradycyjnie witam!

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - beda Fotki jak wroce do polski , jak pisalem jestem na wyjezdzie . A pierwsze moje pytanie o skrzynie swiadczylo o tym ze z autem cos jest nie tak i zostalo w kraju wiec nie mam teraz mozliwosci pstrykac fotki w tym stanie jakim jest . Mam tak jak wspominalem stare z momentu jak go kupilem.To ze jak pisze ze auto jes takie czy nie takie- nie jest to forma chwalenia sie tylko odpowiedz na pytanie JBednarczyka. Jesli kogos do siebie tym zrazilem a na to sie zapowiada- Przepraszam.

post-962-15323756149637_thumb.jpg

donald

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kogos do siebie tym zrazilem a na to sie zapowiada- Przepraszam.

 

Nic się nie martw, to tylko takie droczenie się z zawiści :twisted:

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo!!

 

Widzę, że jesteś z okolic, jeśli chcesz to mogę Ci polecić dobry serwis skrzyń niedaleko Białej Pod. : ) sam remontowalem tam skrzynke - polecam

 

tez myslalem o zmianie przelozen w mostach, jezdze na 35 calowych kolach i wydaje mi sie, ze zmiana przelozen na 4.56 byla by slusznym pomyslem, jesli moglbys mi powiedziec skad zamawiales zestaw do zmiany przelozen byloby super : )

 

bedziesz w okolicach. daj znac : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Jonko wiec tak-Pierwszym razem przelozenie zalozylem lacznie z rematem skrzyni we wloszech w firmie extremme motors znajdujacej sie w seregno. wydawalo sie ze bedzie dobrze gosc byl mily i wogle. zalozyl mi przelozenie aftermacet 4.55 i prze kolkach 33'' ktore i tak od fabrycznych byly wiekrze o jakies 2'' auto frowafo jak wsciekle.ale dyfer zaczof wyc po czasie a niemowiac nic o skrzyni masakra. Postanowilem oddac dyfer do doktora Vette na instalatorow on znalazl mi mopar 4.56 ciut wiekrze, ma byc dobrze cena to 3500 tys , jeszcze chwile musze poczekac ZOBACZYMY> Gosc zazeka sie ze bedzie idealnie. a skrzynia? mam jakis problem z elektronika jakies selenoidy.Wracajac do dyfra to najwiekrze przelozenie bez zmiany obudowy t 4.88 ale z tego co wiem na zamowienie trzeba czekac jakies 8 tygodni- wtedy kola 38'' jak znalaz idealne. cena za usluge DR.V tyczy sie 1 dyfra a ja mam 4x2. Poza tym jak mozesz daj mi adres firmy osmiele sie zadzwonic tez i tam. A u CIEBIE co sie dzialo ze skrzynka??? :-|

donald

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.