Jump to content

Zlot pickupów na wschodzie lipiec/sierpień - wakacje : )

Jonko
 Share

Recommended Posts

Hejo!

Wychodzę z propozycją zorganizowania zlotu/spotkania na terenie mojego powiatu (powiat włodawski) przy atrakcyjnym jeziorku o którym zaraz napiszę.

Termin przewidywałbym na miesiąc lipiec/sierpień, planowałbym 2 - 3 dniowy zlot w domkach letniskowych położonych prawie przy samym jeziorze, organizacji podjąć mogę się sam, jeziorko (Okuninka - j.białe) znajduje sie zaledwie 6 km od mojej miejscowości, mógłbym zarezerwować spory ośrodek gdzie każdy na parkingu pomieściłby swojego mastodonta : )

W planach miałbym na pewno jakąś małą trasę terenową, terenowe zwiedzanie okolicy może i nawet wjazd na piaskownię, przejazd kolumną przez miasto itp. jeśli macie tylko jakieś propozycje, każdą chętnie przyjmę : )

Jako dodatkowe atrakcje możemy zaplanować paintball, sporty wodne, jazda konna, wypożyczyć quady, kajaki, rowery wodne, chętni mogą zabrać ze sobą wędki, koniecznie każdy zabiera ze sobą stroje kąpielowe - jezioro jest bardzo czyste a plaże są zadbane.

Ośrodków jest sporo do wyboru, starałbym się wybrać taki który dysponuje bardzo dużym parkingiem, wolną zieloną przestrzenią i w miarę komfortowymi domkami, niżej podaję link do jednego z ośrodków http://www.osrodekplus.pl/ - ośrodek ten położony jest w bardziej spokojnym miejscu z dala od żyjącego 24h/dobę centrum : )

Chciałbym zebrać listę chętnych którzy pisaliby się na taki zlot/spotkanie w okresie wakacji, jeśli wstępnie byłoby wystarczająco chętnych proponowałbym zrobić ankietę z bardziej przybliżonym terminem.

Leśnych i polnych terenów w okolicy jest sporo, moglibyśmy zrobić coś na wzór mazowieckiej włóczęgi : )

Sądzę, że ktoś z naszego forum już miał okazję zawitać nad j.Białe, nie jest to na pewno nie wiadomo jakie super piękne jeziorko natomiast jest przyjemne, w miarę spokojne, gdzie można fajnie spędzić czas (turystów w sezonie naprawdę zbiera się sporo), głównie liczy się by skupić jak najwięcej pickupów w jednym miejscu :mrgreen: '

Miejscowość : Okuninka, niedaleko Włodawy przy wschodniej granicy, z Warszawy 260 km

Jeśli zebralibyśmy wystarczającą ilość osób, chętnie podejmę się organizacji wszystkiego : )

Pewnie i tak pominąłem jakiś fakt o którym sobie później przypomnę :mrgreen:

Pozdro : )

My (ja z żoną) bylibyśmy (wstępnie ;-) ) zainteresowani :-)

Pytania są (na ten moment) dwa:

1. Czy można do tych domków zabrać dużego psa (labrador)?

2. Jaki byłby orientacyjny koszt zakwaterowania?

Pomysł super :-D

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

www.grokker.pl

www.bostikpolska.pl

.

Eazy,

pyt. 1, myślę, że nie byłoby z tym problemu, właścicielami ośrodka są generalnie znajomi : )

pyt. 2, z pewnością dostalibyśmy jakąś zniżkę jeśli zarezerwowalibyśmy większą ilość domków, mam na oku trzy ośrodki które spełniały by naszym wymaganiom : ) w tym tygodniu podjadę do ośrodków popytam, wtedy podam orientacyjny koszt za domek oraz zrobię również zdjęcia czy odpowiadał by dla Was domek, plac, otoczenie itp. : )

Na pyt. 2 postaram się odpowiedzieć dokładnie jeszcze w tym tygodniu : )

Lemmy, miejsce gdzie planuje zakwaterowanie jest z dala od centrum, jest o wiele luźniej i spokojniej od chmary turystów : )

Termin może być i nawet po sezonie, ważne by odpowiadał dla większości, póki co dużo osób nie wyraziło chęci, jeśli wstępnie zdeklaruje się 10 -15 samochodów będziemy myśleć o konkretniejszym terminie : )

Wstępnie jestem za. Potrzebuję tylko znać datę i jeśli tylko przypasi, to jadę. Czy do tego ośrodka można przyprowadzić przyczepę kempingową i w niej się przekimać, czy tylko domki?

http://shirehorsepoland.com/

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Czy do tego ośrodka można przyprowadzić przyczepę kempingową i w niej się przekimać, czy tylko domki?

Na ośrodku jest również plac kempingowy także namioty, przyczepy - no problem : )