Skocz do zawartości

Najbardziej zajeb.isty samochód


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz dla odmiany proponuję wstawiać swoje propozycje najfajniejsze fury wszechczasów. Z podziałami na kategorie bez podziałów ... itd... wedle pomysłu i uznania

 

Ja fury dzielę na pickupy i resztę.

 

Co do reszty... bezkonkurencyjnie pierwsze miejsce zajmuje u mnie Plymouth Roadrunner 1971-1972

 

 

 

plymouth_roadrunner-1971_r4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

A pickupy to oczywiście RAM 2nd gen heavy duty V10 i CTD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Numer 1 Dodge RAM

Numer ostatni wszystko co na F

:kasztan: :kasztan:

 

Ok poważniej, zawsze zakochany byłem w Chargerze z 69' później jeszcze bardziej w Challangerze rocznik 72", to jest mój numer jeden z muscle car, dalej można wymieniać Camaro, GTO etc. każdy wie : ), Podoba mi się również nowy Challanger, ale silnik 6.1 HEMI i 426 HP to za mało jak na taki samochód z taką przeszłością, oczekiwał bym jednostki pośredniczącej między 8.3l Vipera a 6.1 HEMI, oraz jakieś 500 HP w Dodgeu które naprawdę czuć, a więc moja osoba degustuje głównie w muscle carach można powymieniać jedynie które bardziej które mniej. Poza naszymi pięknymi krążownikami niesamowicie mi się podoba Maserati Quatroporte, jest to całkiem inna limuzyna niż wszystkie S-klasa i BMW serii 7, jest to coś moim zdaniem innego tak samo jak nasze pickupy z pośród europejskich, nie chodzi tu bardziej o osiągi ale o wyjątkowość i unikatowość całego projektu. Bardzo ciekawy temat zapewne jeszcze coś dopiszę : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kategorii limuzyn to u mnie No 1 jest Jaguar X305, czyli XJ z lat 94-97 z silnikiem V12, a w kategori nowoczesnych samochodów sportowych oczywiście Viper 1 i 2 generacji. O Viperze nie mam co marzyć, ale Jaguara sobie na pewno kupię. Jednak teraz mam o wiele ważniejsze wydatki niż samochody ... ale za jakiś czas na pewno ;-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, to bez conaj mniej 50 tyś zł nie ma co wogóle się zastanawiać na BMW serii 8xx. A za tyle to ja bym kupił już Roadrunnera '71 440 sixpack

 

 

A jeśli już kręcimy się w tych klimatach to BMW 850 wymięka przy Porsche 928 jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeśli chodzi o super samochody... hmn

 

Hummer H1, Jeep Wrangler z silnikiem 4.0 benzynka;)

Toyota HZJ 78 lub UZJ 105

 

Toyota Tundra z silnikiem 5,7 litra :)

 

VW Passat B5 z silnikiem 1,9 TD z mocą 110 km :) na pompie:)

Cobra, Nowy jestem nie bić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo Dodge RAM jeśli chodzi o auto codziennego użytku natomiast zawsze sentyment do E36 Coupe pozostanie. A marzy mi się takie M3 w garażu. Tak tylko żeby stało :) Mojej ieSki się już nigdy nie pozbędę :) Co do amerykanów to Chevy Camaro '70 '80

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo Dodge RAM jeśli chodzi o auto codziennego użytku natomiast zawsze sentyment do E36 Coupe pozostanie. A marzy mi się takie M3 w garażu. Tak tylko żeby stało :) Mojej ieSki się już nigdy nie pozbędę :) Co do amerykanów to Chevy Camaro '70 '80

 

 

 

Kolego u mnie też stoi stare BMW E36 320, i raczej zostanie do końca swoich dni :-) :-)

BYŁ: DODGE RAM 1500

4,7 V8 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bullterier, mało się robi miejsca dla krytyków BMW, ale to przecież forum pickupów.
A ja nie znoszę tej marki, pomimo, że uważam ją za dobrą... choć może zbyt drogą.

W przeciwieństwie do motocykli oczywiście. BMW uważam za najlepszą i najfajniejszą markę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zajebiste auto stoi u mnie na podwórku :kasztan: a tak na serio to Ferrari GTO moje wielkie marzenie...

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.