Skocz do zawartości

Oryginalne dywaniki gumowe do rama 1500 2006rok


WojtRybnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów.

 

 

Pytanie banalne, jednak nie potrafię znalezc na allegro oryginalnych gumowych dywaników do mojego Dodge'a.

Dodatkowo zastanawiam się nad kupnem chlapaczy. Mam felgi 20cali z oponami o szerokości 305. Jeżdzę 50% po terenie, wszystkie zabrudzenia idą na progi i karoserie samochodu. Przerabiał już któryś z kolegów ten temat??.

 

Pozdrawiam

Ram 5.7 hemi TRX4 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro oryginalnych w 99% nie znajdziesz a jak już coś to tylko używane, zerknij na ebay.com, możesz popytać też firmy które zajmują się produkcją dywaników gumowych i welurowych czy posiadają formę do RAMa z 2006r i możesz też coś zrobić na wzór oryginalnych jakiś symboliczny napis czy coś podobnego, natomiast polecam w tym przypadku tylko jebaja :-D

 

znalazłem kilka gumowych dywaników na ebay.com

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Dodge-Ram-SLUSH-STYLE-FLOOR-MATS-06-07-SLATE-GREY-mopar-/310218644597?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/06-07-08-DODGE-RAM-SLUSH-MATS-MAT-REAR-MOPAR-KHAKI-/350267255085?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories

 

http://motors.shop.ebay.com/i.html?_nkw=dodge+ram+2006&_sacat=6030&Interior%2520Part%2520Type=Floor%2520Mats%2520%2526%2520Carpets&Part%2520Type=Interior&_dmpt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&_odkw=&_osacat=6030&bkBtn=&_trksid=p4506.m270.l1313 - tutaj masz resztę dywaników bywają fajne zamienniki mopara z napisem HEMI, logiem Dodge'a, napisem RAM, do wyboru do koloru tylko cena też niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie poruszyłeś tego tematu wcześniej, bo ja zamówiłem sobie z US dywaniki akcesoryjne Heavy Duty do swojego, coś takiego: http://www.car-stuff.com/carparts/dodgeram150020042004niftyproductsm65423901738434.html Nie są może tanie ale myślę, że warto.

Jeśli chodzi o chlapacze to ja założyłem, kupiłem w Polsce i jestem bardzo zadowolony. Wreszcie mam drzwi, progi i błotniki czyste, polecam.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WojtRybnik, Nie jestem w stanie podać Ci kosztów przesyłki tylko dywaników, bo w mojej paczce jest sporo innych rzeczy oprócz dywaników. Rzeczy te wysyła mi mój znajomy bez pośrednictwa Bongo. Paczka jest obsługiwana przez firmę Doma www.doma.com.pl Jeśli znajdziesz jakieś produkty które byś chciał sprowadzić do Polski to daj mi linki, a ja wyślę to kumplowi i on Ci wyceni wszystko razem ze swoją prowizją.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżę trochę temat...

Poszukuję dywaników gumowych, grubych, głębokich. U nas chyba bardzo ciężko, pytałem w ASO (mają sprawdzić cenę), ale pozostaje chyba tylko kupno w USA...

Może ktoś coś pomóc... ma ktoś może oryginalne i mógłby jakąś fotę wrzucić.

Był Dodge RAM 5,7 HEMI 07r

Jeep Grand Cherokee 5,2 97r

Chrysler T&C 3,8 05r

 

501788039

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat...

Poszukuję dywaników gumowych, grubych, głębokich. U nas chyba bardzo ciężko, pytałem w ASO (mają sprawdzić cenę), ale pozostaje chyba tylko kupno w USA...

Może ktoś coś pomóc... ma ktoś może oryginalne i mógłby jakąś fotę wrzucić.

 

... widzę, że zaczyna się doposażanie Rama :twisted:

 

... wiem bezczelny jestem, ale nie mogłem się powstrzymać. ;-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego bezczelny... brakuje mi w nim progów i dywanów gumowych, dlatego pytam i poszukuję....

Dlatego jestem bezczelny, bo jesteś drugim użytkownikiem, który zrezygnował z zakupu ode mnie Rama i zaczyna wydawać kasę na doposażanie, mimo, że u mnie wszystkie te rzeczy są w pakiecie, ale oczywiście piszę to jako przekąs, bo Ram u mnie zostaje jeszcze na jakiś czas, a jego sprzedaż nie jest dla mnie priorytetem. ;-)

Twój zakup jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo Ram jak nowy, mały przebieg i również z pewnego źródła, ale ten inny użytkownik ( nie napiszę kto) :roll: , po prostu pożałował 4000zł, kupił taniej coś z allegro, , a teraz wydaje kase na wyposażenie dodatkowe, które go wyjdzie napewno więcej, niż wychodziła różnica w cenie. Nie kumam takiego toku myślenia. Dlatego jestem bezczelny. :twisted: ;-)

 

Oczywiście wszystkim Wam życzę bezawaryjnego użytkowania Ramów i udanych zakupów.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he

W moim są dywaniki gumowe, ale z logo VW :)) a tak na prawdę w swoim T&C mam oryginały i są super... tak pomyślałem, że fajnie do Rama takie nabyć.. ale nie jest łatwo.

Był Dodge RAM 5,7 HEMI 07r

Jeep Grand Cherokee 5,2 97r

Chrysler T&C 3,8 05r

 

501788039

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.