Skocz do zawartości

Crank Cafe - Spotkania


Kemlar

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy!!!

 

Serdecznie zapraszamy na warszawski Mokotów, przy Racjonalizacji 7 do Klubu CRANK Cafe -> www.crank.pl

 

Jest to idealne miejsce na spoty i spotkania nie tylko samochodowe :)

 

Wszyscy jesteśmy motoryzacyjnie skrzywieni :) Uwielbiamy włoską motoryzację kochamy włoskie motocykle i samochody, ale cenimy też niemiecką solidność i amerykański styl...

 

Nasz duży parking przed klubem jest w stanie pomieścic wiele pojazdów, a do tego będą one pięknie wyeksponowane, tak, że wszyscy goście nie przejdą obojętnie obok Waszych maszyn...

 

 

Ogródek z grillem zapewnia miejsce gdzie w cieniu możecie napić się zimnego piwka i dlektować się smakiem pysznej karkóweczki, napawając się widokiem lśniących w słońcu lub w blasku księżyca maszyn.

 

Na barze oferujemy Wam specjalne promocje - poza cotygodniowymi “PIĄTKAMI za PIĄTKI”, gdzie cała oferta baru jest dostępna za okrągłe 5 PLN, możemy zaproponować Wam specjalne ceny i upsty.

 

W poniedziałki mamy już cotygodniowe spotkania właścicieli amerykańskich wozów i przyznam, ze warto to zobaczyć na żywo, a jeszcze lepiej usłyszeć rasowy ryk kilkunastu V6 i V8 jednocześnie....

 

W środy zjawiają się motocykle różnych typów i marek - każdy znajdzie coś dla siebie

 

W piątki króluje Rock&Roll i często pojawiają się miłośnicy VW Garbusów i Ogórków.

 

Znajdziecie nasz też na FaceBook’u: http://www.facebook.com/crank.klub

 

Wszelkie dodatkowe info przez maila biuro@crank.pl

 

Zapewnimy Wam klimat i atmosferę, jakich nie znajdziecie w żadnym innym miejscu w Warszawie.

 

ZAPRASZAMY

Crank CAFE Team

Silverado C3500 7.4L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z miłą chęcią, ale teraz po narodzinach mojej drugiej córki musze być bardziej zorganizowany i nie mogę sobie na razie pozwolić na spontana, ale może inni są chętni lub coś można zorganizować na przyszły tydzień.

Ciężko jest zorganizować sponatana, bo i forum kameralne. Zanim wszyscy przeczytają, że będzie spontan to już będzie po spontanie, ale czasem się udaje, tak było w Jankach. :-D

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec miejmy nadzieje ze bedzie nas coraz wiecej i spontany beda czestsze;-)

 

ps. potrzebuje tylnych amorow do swojego k3500, najlepiej:

Bilstein F4BE52568H0 - Bilstein Heavy-Duty Series Shocks

http://www.summitracing.com/parts/BSN-F4BE52568H0/

czy ktos zna dobre sklepy ktore mozna polecic u nas?

Silverado C3500 7.4L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

przepraszam ze tak późno odpisuje, niestety czekałem aż mi się wyjaśnią pewne sprawy

niestety na dzień dzisiejszy klub zmuszony byłem zamknąć i w obecnej chwili go likwiduje:(

 

szukam nowego lokalu w wawie już nie na klub a bardziej kameralny pub, prawdopodobnie w stylu amerykańskim, rocknrolla, ale zobaczymy jak się poukłada.

 

pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze i tak niedługo się jakoś zobaczymy, poznamy w szerszym gronie:))

Silverado C3500 7.4L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ew dzisiaj na szybko jest szansa byc w lokalu do 21;) drugiej takiej okazji juz napewno tutaj nie bedzie:))))

No, niestety, jutro wstaje o 4 rano, w tygodniu odpada. Piątek lub sobota i nie musi być u Ciebie skoro masz taką restrukturyzację. Na spokojnie trzeba się umówić i tyle.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.