Jump to content

TOYOTA OFF ROAD

jacoblack
 Share

Recommended Posts

• 1 year later...

Ładna fotka, a czemu ten offroad jest po drodze. W śniegu i koleinach to można jeździć bez trzymania kierownicy i gładziutko pójdzie do przodu. Ciekawe jak by Toyotka się sprawowała jakbyś wyjechał z kolein i sam przedzierał szlak w głaębokim śniegu?

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Ładna fotka, a czemu ten offroad jest po drodze. W śniegu i koleinach to można jeździć bez trzymania kierownicy i gładziutko pójdzie do przodu. Ciekawe jak by Toyotka się sprawowała jakbyś wyjechał z kolein i sam przedzierał szlak w głaębokim śniegu?

właśnie chciałem to napisać ale zrezygnowałem bo znowu posądzono by mnie o czepianie się :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Ciekawe jak by Toyotka się sprawowała jakbyś wyjechał z kolein i sam przedzierał szlak w głaębokim śniegu?

Właśnie to robiłem przez jakiś czas podczas tego weekendu, ale nie mam fotki, bo wszyscy jechali za mną gęsiego i nie chciało się im wysiadać w śnieg żeby cykąć zdjątka

A przede mną nie było nikogo.

Śnieg był o tyle ciekawy, że na wierzchu 5~10 cm sypkiego świerzego puchu, a pod nim powierzchnia lekko zmrożona, utrzymująca przy ostrożnym stąpaniu człowieka.

Ale samochodu w żaden sposób nie chciała utrzymać i się skubany zapadł.

Ale Toyka parła do przodu, choć nie było lekko i parę razy trzeba było jednak się cofać i próbować po własnych śladach przedzierać rozpędem.

Dalim rade ;-)

Hilux 3.0 '09 +2" Snorkel, osłony Asfir, konsola CB, WA-27, BFG MT, osłony reflektorów

Grand Cherokkee 4.7 V8 '99 - OFF-ROAD

Commander 3.0CRD '07 - BOULEVARD

• 9 months later...