Jump to content

Drzwi lewe kierowcy dodg ram 1500 rok 2011 kupie

mikers
 Share

Recommended Posts

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By schakal
      Witam
      Szukam zabudowy paki (hardtop) do Forda F150 z roku 2010 do modelu o długości krypy 5,5 ft.
      O informacje proszę na pocztę lub telefon 501211702

• By French Kris
      szukam ramy do hiluxa z 98 roku lub tego modelu , podwójna kabina . Może tez być rozbitek , bez silnika albo anglik. Moja rama pod paka prawie przestała istnieć.
    • By radek bartnik
      Witam mam yukon i trochę irytujące jest ze blokują się drzwi po ruszeniu a odblokują się po wbiciu P. Poszperałem już trochę i mój rocznik nie ma funkcji w ustawieniach z menu całkowitego wył tej funkcji. Poczytałem US forum i piszą że bcm niema takiej funkcji. Może ktoś spotkał się z tematem w tym roczniku lub 2006 któryś chevy, lub jest może magik na forum co by spróbował hakować bcm bo na jakimś poście w US ktoś opisał jakas procedurę z jakimś kodem co to właśnie się obchodzi. Pozdrawiam 
    • By Andrzej333
      Czołem Koledzy,
      debiutuję na forum,więc proszę o wyrozumiałość w razie nie dotrzymania standardów.
      Jestem psczelarzem z Mazur i chce kupić l200 do tyrania po lasach i łąkach.Stąd budżet nie imponujacy-ok40-45 tys.Pojutrze mam jechac 500 km,by zakupić umówione auto.Delikatnie rzecz ujmując słąbo znam się na samochodach.Stąd serdeczna prośba o opinię n/t wybranego auta.Moze wrecz ktoś je widział?link:
      https://www.otomoto.pl/oferta/mitsubishi-l200-2-5-diesel-136-km-zarejestrowany-4x4-130-tys-przebieg-ID6DFiVW.html
      vin: MMCCNKB40AD015341
      będę bardzo wdzięczny za każdą radę/sugestię.Na co zwrócić uwagę,co i gdzie można sprawdzić po vin.
      Pozdrawiam na przywitanie
      Andrzej
    • By Raffo82
      Szukam rama tak do 35000 zł na gotowo dajcie znac czy warto w tych pieniądzach szukać jeśli tak to jakiego byście doradzili 

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.