Skocz do zawartości

pytanie swierzaka jesli chodzi o Rama :)


dejwitt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

podlacze sie pod watek butli gazowej.

W Dodge Dakota na pace mialem 120L (tylko taka sie tam miescila) Bylo to z 5-6 lat temu wiec amerykance z duzymi butlami byly malo popularne. Duzo razy mi sie zdazalo ze gosc albo podbiegal do mnie przy 90 Litrze informujac ze mam nieszczelna instalacje albo wylaczali dystrybutor twierdzac ze to wina dystrybutora. jak juz zapamietali to nie bylo stresow. czas tankowania - okolo 7 minut.

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega o ktorym wspomniales jest z tego nizszego slaslka ale czesto w nocy jezdzi na autostrade sie przejechac wiec moze dodzie pokazak koledze z Zor

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak dejwitt, ? Zapadły jakieś decyzje?

 

oczywiscie ze zapadly decyzje hehe :) szukam po nowym roku dodge Rama 1500 5.7 Hemi quad cab, rocznik nei starczy niz 2007 z napeden na 4x4 :)...juz szukam i szukam i mam kilka fajnych aut na oku :)...w kazdym badz razie camaro bedzie miec brata :) hehe w garazu

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Chcesz kupić u nas w kraju czy sprowadzać z US? Ja jak zwykle polecam to drugie rozwiązanie.

..w kazdym badz razie camaro bedzie miec brata :) hehe w garazu
Taki zestaw mi się podoba. Sam bym taki chciał :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Zatem na polskie warunki raczej ok bo u nas nie jeździ się za szybko.

Mam nadzieje, że to żart... wolniejsza jazda owszem, ale powinna byc stabilna dla zauwazalnego efektu, a w Polsce brak autostrad, wiec jazda jest szarpana, czyli brak warunków dla efektywnego MDSu.

No bo Ty masz Ciężką nogę :mrgreen: . Ale sporóbuj sobie jechać 90 km/h i gwarantuję, że będzie o wiele łatwiej utrzymywać stałą prędkość przelotową. Ale zgadza się, masz rację. Większość naszych dróg jest tak zawalona i ma taka masę ograniczeń, że ciężko jeździć oszczędnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić u nas w kraju czy sprowadzać z US? Ja jak zwykle polecam to drugie rozwiązanie.

Taki zestaw mi się podoba. Sam bym taki chciał :twisted:

 

oczywiscie w stanach bede szukac auta :))))

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.