Skocz do zawartości

Projekt RAM


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Poza tym możesz sobie ze swojej zawsze zrobić sekwencyjną... lub gruntownie ją przebudować.

Możesz rozwinąć tą myśl?

Nigdy nie zagłębiałem się w ten temat. Nie wiem jak to zrobić za bardzo, ale wiem, że w tych sterowanych elektronicznie skrzyniach można. Kupienie całego kitu jest ponoć drogie, ale sporo można podłubać samodzielnie (lutownica etc...) Mogę się czegoś dowiedzieć od chłopaków z jeeporga, tam kiedyś taki temat był poruszany. Jednak wydaje mi się , że nie jest to jakaś rewelacja bo to raczej rzadkość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bullterier - Wrzucilem tu jako ze nie wiedizalem za bardzo gdzie wrzucic.

Jak slusznie zauwazyles, liftu ni ma. nawet 2 cali. Przy 2m01cm jestem w stanie zmiescic sie do wiekszosci garazy przygotowanych na 2m a jak wiesz ( jako osoba bywajaca we Wro : ) ) wiekszosc galerii i ich parkingow to niestety 2m. . . tym sposobem oprocz przetartego leciutko nadajnika GPS na dachu cala jego reszta jest w calosci. po lifcie nei bylo by juz tak kolorowo. Raczej nie planuje zadnych zmotek. Wysokosc jest ok, moc jak na razie starcza, hamulce w maire dzialaja. Najzwyczajniej w swiecie sam nie wiem co moglbym wrzucic sobie do niego. Taki podoba mi sie optymalnie. Czarny Grill, progi, owiewki na grill + na szyby.

W przyszlosci moze przyjdzie przykrycie paki, moze lepsze audio i wiekszy telepator, fajny tez jest system zdalnego odpalania na Ifona. ale jak na razie nie nacieszylem sie jeszcze nim w takiej formie w jakies wlasneisie przedstawia.

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercg - wlasnei napisalem ze nie chce za bardzo nic zmieniac w swoim aucie ale po przegladnieciu twoich fotek , dochodze do wniosku ze moglbym zmienic grill :D:D Super furka ,jeszcze lepszy jej oryginalny styl. Nawet wysoka zabudowa mu pasuje. uff......

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Anonymous
Ciekawe Wasze rozważania tylko do jakiego typu off-roadu w Polsce pasuje taki potworny RAM.

.

 

Do ofrołdu zimowego. Spróbuj swoim żelaźniakiem lub jakimś superzmotanym samurajem pojeździć po bardzo głębokim śniegu :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.