Skocz do zawartości

Nowy Ram 2009


Sebastian O.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

No autko ładniejsze od poprzedniej wersji moim skromnym zdaniem... Ale pewnie żłopie ze 30 litrów jak mu do 380 KM zwiększyli... Że też oni się uparli i nie moga disla wsadzić a przecież majatylko go do 3500 wsadzają... Ehhhh... Gdyby ten disel był dostepny w tym modelu to warto by pomyśleć o tym Ramie bo ładny, ładny... Ale kto u nas jest emirem kulczyk?... No benzyna po tyle ze łeb boli :evil: ropa też po 4,30... A jak to zeżłopie w mieście 30 litrasów no to :lol: zima totalna :mrgreen: a co do zawiasu no to już mamy SÓWA :mrgreen: nie PIKAPA :mrgreen: hehehehehe

Życie to nie bajka...

Nie głaszcze nas po jajkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
No autko ładniejsze od poprzedniej wersji moim skromnym zdaniem... Ale pewnie żłopie ze 30 litrów jak mu do 380 KM zwiększyli... Że też oni się uparli i nie moga disla wsadzić a przecież majatylko go do 3500 wsadzają... Ehhhh... Gdyby ten disel był dostepny w tym modelu to warto by pomyśleć o tym Ramie bo ładny, ładny... Ale kto u nas jest emirem kulczyk?... No benzyna po tyle ze łeb boli :evil: ropa też po 4,30... A jak to zeżłopie w mieście 30 litrasów no to :lol: zima totalna :mrgreen: a co do zawiasu no to już mamy SÓWA :mrgreen: nie PIKAPA :mrgreen: hehehehehe

 

 

myśle że w Hemi spalanie będzie mniejsze niż podajesz, tak z 20 literków po mieście :mrgreen:

 

nie robili by auta które więcej pali od poprzednika, ma mniejszą moc i wydziela więcej zanieczyszczeń :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... To jeszcze jest automat jak widziałem na zdjęciach... No kurcze w środku jest ekstra w końcu taki europejski trochę a nie w stylu amerykańskim z szeroka kanapą :mrgreen: :mrgreen:

Jednego nie rozumiem dlaczego amerykanie nie umieją się przemóc i wstawić do ciężarówki tego co ciężarówka powinna mieć czyli Diesla no tego Cumminsa co mają w Ramie 3500 no kurcze co by się stało gdyby go wsadzili a ja bym wtedy cętnie sobie taki kupił :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bo wyglad ekstera i trochę lepiej z boku wyglada jak zauważyłem. Poprawili to co mnie w linii bocznej w oczy kuło w poprzedniku.

Życie to nie bajka...

Nie głaszcze nas po jajkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
a co do zawiasu no to już mamy SÓWA nie PIKAPA hehehehehe

Zobaczymy jak to będzie. Ja też jestem zwolennikiem w pełni zależnego zawieszenia, bo łatwiej i taniej liftować, daje dobry wykrzyż itd , ale niekoniecznie będzie tragedia. Zauważcie, że zdecydowana wiekszość kołowych pojazdów wojskowych ma zawiasy niezależne i wcale nie rozwija dużych prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie troche to dziwne bo Pick Up to jest pojazd dla farmerów no takie jest przeznaczenie a robienie czegoś takiego w zawieszeniu... Hmmm... nie wiem... No chyba że to ma być konstrukcja w ogóle oderwana od jego przeznaczenia... Czyli wożenia siana i gnojówki po polach... No sam nie wiem... :-)

Życie to nie bajka...

Nie głaszcze nas po jajkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu no no ... A Hondę Pickup widziałeś 8-) 2008_Honda_Rdgline_ext_1.jpg Hehehe... Pakę ma na sztywno z nadwoziem... niech tylko załadują coś ciężkiego to pognie całe nadwozie :mrgreen: no chyba że już faktycznie tylko dla jaj sie robi takie wozy a nie dla rolników... Tylko po co wtedy paka zamiast bagaznika?...

Życie to nie bajka...

Nie głaszcze nas po jajkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

GregMar ...taka moda nastała . Kiedyś auto terenowe było terenowym, ale coraz wiecej ludzi tym zaczeło jeździć i coraz żadziej zjeżdzli z czarnego to... zaczeli stawiać je na zawiasach niezależnych... no to jeszcze więcej ludzi zaczęło to kupować bo i po drodze fajnie się jeździ i tak dalej. Zobacz co stało się z takimi legendami offroadu ja pejero czy discovery :cry: . Statystyki podają, że 90% europejskich użytkowników aut terenowych, suv i pickup nie zjeżdża wogóle z drogi. No i powstały tak kretyńskie konstrukcje jak Q7, cayenne czy Tuareg...jak widzę te pojazdy na drogach to mnie śmiech ogarnia. Naprwdę jeśli miałbym kupować samochód do jazdy po drogach to 100 razy lepszy jest np A8 niż takie Q7. Mam nadzieję , że pickupy nie pójdą w tą samą stronę co "terenówki". W końcu kategoria pickup to ostatni bastion pojazdów offroadowych z klasycznymi rozwiązaniami mechnicznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie pełna zgoda mam takie samo podejście. I też wolę A8 (zwłaszcza tą najnowszą wersję :mrgreen: ) od Q7 masakrycznego mastodonta który jednak w błoto nigdy nie powinien wjezdząć 8-) , ale takie rzeczy jak zaczynaja wymyślać jak ta Honda czy te koncepcyjne czy nawet ten Koreański pickup którego już sprzedaja to na prawda dziwolągi. Zawieszenia niezalezne, przypominaja sedany czy duze vany tylko zamiast bagaznika mają pakę. Trudno mi zrozumieć nabywców takich samochodów po co kupują przerośniętego sedana czy kombi ale do tego bez bagażnika :?: :mrgreen: :mrgreen:

Miejmy nadzieję ze jednak wszyscy producenci Pick Upów nie poszaleją i nie pójda ta drogą razem z Sabą i Ludwikiem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jesli już ktoś się decyduje na takie auto to powinien wiedzieć do czego ono jest i nie narzekać później ze myslał że to taka duża limuzyna, że ma za twarde zawieszenie, ze nie jest niezalezne, ze nie ma stałego napędu 4x4 jak w Subaru tylko jest jak w Wilisie podczas II wojny swiatowej (a to było prawdziwie terenowe auto którym na czarnym jezdziło się z tylnym napędem), ze są resory, że paka... Ja co prawda jak w kocu kupie sobie pikapika to też bede w 80% po czarnym ale jak przyjdzie weekend to w piątek, sobotę i niedzielę po moim terenie przepięknym pełnym wzgórz, lasów i jezior... Ahhh... To będzie :-P

 

pozdrawiam :-)

Życie to nie bajka...

Nie głaszcze nas po jajkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No to jest włąśnie ten jedyny wyjątek od reguły :lol: własnie poza tym wyjątkiem nie wsadzają... Ale ta maszyna fajna szkoda że zwykłe prawko na nią to za mało... Ehhh... Z taką mocą to można przesunąć miasto ma prawie połowę Nm które ma mój DAF 480 :lol: tylko trochę za długi mogli by mu ze 2 mety odciachnać między tylkną osia a kabiną 8-)

Życie to nie bajka...

Nie głaszcze nas po jajkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest włąśnie ten jedyny wyjątek od reguły :lol: własnie poza tym wyjątkiem nie wsadzają... Ale ta maszyna fajna szkoda że zwykłe prawko na nią to za mało... Ehhh... Z taką mocą to można przesunąć miasto ma prawie połowę Nm które ma mój DAF 480 :lol: tylko trochę za długi mogli by mu ze 2 mety odciachnać między tylkną osia a kabiną 8-)

Ale ty marudzisz GregMar ;-) :-D :-D :-D

Jak kobita w ciaży.RAMik jest po prostu śliczny i jedyne co pozostaje to delektować sie jego widokiem 8-) DAF to niestety nie pickup :lol: :lol: :lol:

Pozdro ;-)

TOYOTA HILUX 2,5 D4D SR5 4X4 2006

Cześć [you] ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

A widzieliscie patent opcjonalny? Schowki nad tylnymi kołami. Załączam zdjecie - az dziwne, że nikt tego wczesniej nie wymyslił. Wykorzystana powierzchnia, która normalnie sie marnowała - no i jaka ładna foremna paka... :roll:

post-25-15323754344548_thumb.jpg

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a do mnie jakoś nie przemawia ta stylistyka.

Wydaje mi się, że trochę mało RAMA-a w tym RAMI-ie (zewnętrznie oczywiście).

Schowki i patenty jak najbardziej OKI.

Wnętrze, zegary, konsola to chyba najmocniejsza jego strona.

 

Ale gustach się nie dyskutuje :-)

- a każda sroczka......

 

pozdrawiam Jarek

Dodge Ram 1500 HEMI 5,7 MegaCab - Pajero II V6 Super Select

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czyli jak by się troche postarać to można stworzyć coś podobnego w zasadzie do każdego modelu..... hmm ciekawy pomysł na mały binesik :twisted: :idea: :!:

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.