Skocz do zawartości

DODGE RAM - pompa paliwa


SANDRA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zacznę od początku :-P ..zgasiłam auto i niestety już go nie odpaliłam.. Chyba padła pompa paliwa.. są zwarcia:(

o to moje pytanie.. można spóbować ją przeczyścić? czy nie warto się w to bawić bo i tak nic to nie da.. i odrazu wymienić? słyszałam że idzie ją jakoś zregenerować..

 

potrzebuję pilnie auta lecz niestety ramidło jest chyba innego zdania... :-(

 

Panowie, co doradzacie :?:

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sandra, mamy taki zwyczaj że pierwszy post piszemy w dziale powitalnia z wiadomych względów.

 

podaj więcej danych odnośnie twojego ramika,

 

który rok produkcji , benzyna, diesel czy gaz , automat czy manual,

 

Skąd wiesz że to pompa?

Skąd wiesz że są zwarcia?

 

Pompa znajduje się w zbiorniku paliwa, jej wyczyszczenie raczej nic nie pomoże, mogła się zatrzeć jeśli jeździłaś na gazie bez benzyny w baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przedstawiłam się.. no fakt :-/ ciapa ze Mnie :lol:

Cześć jestem Sandra :lol:

 

skąd wiem ze to pompa i skąd wiem ze sa zwarcia? hehe grzebałam przy Nim to wiem.. :lol: no co, kobieta też potafi.. :oops:

 

Ramidło -> 2005rok, automat, gaz...

 

Podejrzewam własnie ze powodem może być zatarcie :-( choc benzynę w baku zawsze mam :-(

 

[ Dodano: 2012-03-23, 17:23 ]

mam jeszcze jedno pytanko.. jest to mozliwe ze w Ramie jest czujnik ilości oleju? gdy sprawdzałam stan oleju (a wymieniałam całkiem niedawno..+filtr) zauwazyłam że na filtrze sa jakies dziwne narosla, takie twarde bąble :-/ i wycieka olej.... wada fabryczna filtra?? zamawiałam na usaolkusz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
skąd wiem ze to pompa i skąd wiem ze sa zwarcia? hehe grzebałam przy Nim to wiem.. :lol: no co, kobieta też potafi.. :oops:

 

brawo :-P

a na gazie odpala (awaryjnie ) ?

 

na filtrze sa jakies dziwne narosla, takie twarde bąble :-/ i wycieka olej.... wada fabryczna filtra?? zamawiałam na usaolkusz..

 

być może jest zbyt słabo dokręcony, lub jakaś chińszczyzna, filtr powinnaś kupić w ASO, oryginał moparowski kosztuje około 40 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Panowie,pobawilem sie wczoraj w offroad moim Ramikiem i cos mu narobilem..Dosc mocno zawiesilem sie na skarpie,z mocno pochylonym w dol przodem.Mialem rezerwe paliwa,auto pracowalo na gazie w tej pozycji z 15min zanim nadjechala pomoc..Wybilo mi bezpiecznik pompy paliwa,zmienilem go na nowy ale pompa nadal nie dziala..(awaryjnie pali na gazie)Mozliwe ze pompa sie zatarla bo pracowala na sucho??Przez to spalilo bezpiecznik??A ha,dosc mocno walnąłem w ta skarpe,jest w ramie wylacznik uderzeniowy?

 

[ Dodano: 2015-02-12, 10:31 ]

widze ze stara gwardia sie posypala a z nowych forumowiczow nikt nic nie wie..

Dodge Ram 1500 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli pompa się zatarła to bezpiecznik będzie walić. Gdyby zastartował wyłącznik uderzeniowy to odcięłoby Ci zapłon. Więc niestety wygląda na to, że pompa leży.

Pozdrawiam Piotr

512776789

 

HONDA CIVIC VI (3D) SWAP na 1,8 mod na 240HP - zabawka weekendowa

RENAULT ESPACE IV 2,0T 171HP bez modów silnikowych - auto żony

2014 DODGE RAM 1500 Sport 5,7 HEMI - lekkie poprawianie fabryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że będzie gorzej finansowo, a nie wygląda to tragicznie :)

Pozdrawiam Piotr

512776789

 

HONDA CIVIC VI (3D) SWAP na 1,8 mod na 240HP - zabawka weekendowa

RENAULT ESPACE IV 2,0T 171HP bez modów silnikowych - auto żony

2014 DODGE RAM 1500 Sport 5,7 HEMI - lekkie poprawianie fabryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.