Jump to content

Co to znaczy dobre zawieszenie...

Lemmy
 Share

Recommended Posts

Muszę powiedzieć, że ze wszystkich postów na pickupowym forum,

jak dotąd najbardziej pouczający był ten:

http://www.pickupklub.pl/viewtopic.php?t=551&postdays=0&postorder=asc&start=15.

A wywód bullteriera tudzież opisy i fotki przeróbek MKmario - "wprost bezcenne".

Każdy, kto przymierza się do liftu powinien to przeczytać. Na pewno nie zaszkodzi.

Pozdro

MKmario - z tego co piszesz wynika, że po takim lifcie wychodzą różne kwiatki

po wyluftowaniu auta dosc szybko koncza mi sie seryjne sworznie dolnych wahaczy - wymieniam je srednio co 4 miesiace

uwierzysz, ze z tylu wyklepaly mi sie juz gorne mocowania KING-ow?

juz sie umowilem na serwis king-ow - podobno co roku trzeba olej wymieniac i sprawdzac unibole

Sądziłem, że tak dobry, nietani i wyglądający pancernie set jaki zastosowałeś powinien być bezobsługowy. Planują daleko mniej zaawansowane zmiany, ale zastanawiam się, co też wyjdzie u mnie...

Ram4x4fun

http://www.youtube.com/user/MKmarioPL#p/a/u/0/J4hKMpVEQ_w - 55 sekunda - tak radza sobie king-i

Wybierają bardzo ładnie ;-) Ale coś jest chyba jeszcze nie tak z geometrią, a właściwie z kinematyką pracy przedniego zawiasu. Pooglądałem sobie dla porównania skoki Raptora,

i o ile w Raptorze przednie koło dość ładnie pracuje w pionowej płaszczyźnie, o tyle u Ciebie przy maksymalnym dobiciu dość mocno zmienia się pochylenie koła i prawie jestem pewien, że również zbieżność (mówiąc po chłopsku koła rozjeżdżają Ci się dość mocno). Mam nadzieję, że rozumiesz, o co mi chodzi ;-)

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...