Skocz do zawartości

ILe życia spędzamy w samochodzie ?


GlongV8

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś mnie naszło.Ile życia spędzam w samochodzie.Ile kilosów trzasakm na miesiąc.

 

Nieodparte wrażenie mam że połowe życia spędzam w samochodzie :idea:

 

Ale średnio 1000 km po miescie na miesiąc wydaje się mało.Tylko te ciągłe stanie w korkach zmniejsza zasięg w kilosach a wydłuża stracony czas co wydaje się ze człowiek tak duzo jezdzi bo całe dnie w samochodzie?

 

Kiedyś korki doprowadzały mnie do pasji jak miałem plaskacza europa.Teraz czytam sobie gazetkę w usa car muzyczka gra zegarek cyka.I mi wiszą korki bo czuję się jak w pokoju.

To chyba związane jest z przestrzenią.Jak ciasno to irytacja jak wygdonie i dużo miejsca to człowiek spokojny wyluzowany itd.

 

Mijam innych kierowców usa car.Oni spokojni wyluzowani.A nie jak ci z małych popierdółek europa.Wiecznie wnerwieni gdzieś się spiesżą.Lewy pas Prawy pas lewy pas pisk hamowanie pisk ruszanie.A na czerwonym i tak stoją znowu obok. :mrgreen:

 

Naszły mnie jesienne dywagacje.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja średnio robię około 5kkm(nie licząc motocykla quada i skutra) miesięcznie, głównie na trasie Bochnia Kraków Zakopane plus jakieś wypady nad nasze morze kilka razy w roku i czasem jakaś zagranica, czyli ogólnie spędzam sporo czasu w aucie ale przy dzisiejszych korkach coraz więcej jeżdżę motocyklem :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zas okolo 10tys km miesiecznie tluke wiec troszku jezdze ale powiem Wam szczerze odkad przesiadlem sie na rama jakos jezdze spokojniej i wszedzie dojezdzam z tym samym czasem przejazdu jak zapierd*** gnojowozem po autostradach

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dawno temu w dwa lata 160 tys zrobiłem plaskaczem europa.To był nowy samochód dosłownie.I dosłownie rozpadał się po kawałku.Nie był w terenie tylko po całej europie smigał po autostradach.No i się rozpadł.Pierwsza urwała się skrzynia biegów :-D ..

 

Mandatów nie licze.Prawko robiłem od nowa...ogólnie lipa po całości.

 

Odkąd smigam mastodontem.Zero mandatów.Relax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.