Skocz do zawartości

II Mazurska Majówka 4x4 1-3 maj


lenin

Rekomendowane odpowiedzi

Mazurska majówka 4x4

 

Mazury na mapie wskaże niemal każdy z Nas, automatycznie skojarzy z jeziorami, żaglówkami, piękną przyrodą, cudnym krajobrazem i ciekawymi zabytkami. Niektórzy z Was z pewnością widzieli Mazury z pokładu jachtu, okna pociągu czy autobusu a niektórzy jedynie na widokówkach i fotografiach...

 

Zapraszamy do obejrzenia Mazur jakich nie znacie, tych od tyłu, z dala od zgiełku portów i miast.

 

Będzie to wyprawa drogami szutrowymi szutrowymi, śród polnymi alejami i leśnymi ścieżkami często zapomnianymi i nie używanymi od lat. Wzdłuż trasy napotkamy : zabytki architektury, ruiny, pomniki przyrody, punkty widokowe oraz inne godne uwagi ciekawostki - zaznaczone w materiałach nawigacyjnych.

 

Majówka będzie imprezą turystyczno - integracyjną bez cienia rywalizacji, dedykowana wszystkim użytkownikom aut terenowych w tym SUV.

 

Dla łaknących mocniejszych wrażeń wzdłuż trasy przewidziane są miejsca do upalania czyli zabawy w ciężkim terenie.Tak więc po kilku km jazdy i zwiedzaniu będzie można się zrelaksować w ... błocku.

 

Bazą wyprawy jest Twierdza Boyen w Giżycku.

 

Koszt uczestnictwa 300zł od wozu, limit osób wg. dowodu rejestracyjnego.

 

Szczegóły imprezy niebawem na stronie www.offroad.mazury.pl

 

Pozdrawiam

lenin

www.offroad.mazury.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
... a nie?

No, ok, to jeszcze zależy co jest w tej cenie.

tankuję auto za 360pln więc myślę że wydatek 300 zł nie jest jakoś przesadzony, policz sobie ile trzeba zapłacić za zrobienie takiej imprezy i ile baków trzeba wyjeździć żeby ułożyć trasę, czasy imprez po 150pln już dawno przeminęły...z resztą nikt nikogo nie zmusza do uczestnictwa

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj mudder, przeciez wiem, ze nikt na siłe mnie tam nie ciągnie. Ja tankuje do pełna z 700zet :-D W kwestii kosztów no to ok. rzeczywiście trzeba się napracować żeby to zrobić, ale moje pytanie brzmiało co mam za te trzysta zł. Kiedyś byłem na imprezie za 400 zł i nie było zbyt wiele, nawet żadnej pamiątki nie mam z tamtego wypadu, więc straciłem zaufanie do ogłoszen typu jest impreza, bedzie fajnie, kosztuje tyle i tyle przyjezdzajcie.

Niech kolega lenin napisze cos wiecej, albo daje linki z wieksza iloscia danych.

 

EDIT: Przepraszam już mi się otworzyło... wszystko jest zwracam honor.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj mudder, przeciez wiem, ze nikt na siłe mnie tam nie ciągnie. Ja tankuje do pełna z 700zet :-D W kwestii kosztów no to ok. rzeczywiście trzeba się napracować żeby to zrobić, ale moje pytanie brzmiało co mam za te trzysta zł. Kiedyś byłem na imprezie za 400 zł i nie było zbyt wiele, nawet żadnej pamiątki nie mam z tamtego wypadu, więc straciłem zaufanie do ogłoszen typu jest impreza, bedzie fajnie, kosztuje tyle i tyle przyjezdzajcie.

Niech kolega lenin napisze cos wiecej, albo daje linki z wieksza iloscia danych.

no widzisz dało się ładnie napisać :mrgreen:

a nie aj waj czemu tak drogo :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest drogo, jest to normalna cena za taką imprezę. Są nawet droższe od moich a pakiet startowy zawiera .... nic :mrgreen:

U mnie są pakiety startowe + niespodzianki.Tym razem będą to fajowe nalepy i ognicho z niespodzianką

Zorganizowanie czegoś takiego to nie tylko wytyczenie trasy i jedziemy, to również mnóstwo ślęczenia nad książkami by wiedzieć dokąd poprowadzić wycieczkę, aby było ciekawie.

Trasa majówki to ok 200 - 250 km, dla was, ja mam do przejechania ok 1000.

A jeep 4.0i na wodę nie chodzi...

www.offroad.mazury.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest drogo, jest to normalna cena za taką imprezę. Są nawet droższe od moich a pakiet startowy zawiera .... nic :mrgreen:

U mnie są pakiety startowe + niespodzianki.Tym razem będą to fajowe nalepy i ognicho z niespodzianką

Zorganizowanie czegoś takiego to nie tylko wytyczenie trasy i jedziemy, to również mnóstwo ślęczenia nad książkami by wiedzieć dokąd poprowadzić wycieczkę, aby było ciekawie.

Trasa majówki to ok 200 - 250 km, dla was, ja mam do przejechania ok 1000.

A jeep 4.0i na wodę nie chodzi...

Czasem trzeba zadać pytania prowokacyjne, żeby zmusić ogłoszeniodawcę do większego wysiłku niż tylko wklejenie tekstu ze swoich ogłoszeń do wszystkich zainteresowanych. ... no i prowokacja się powiodła :kasztan:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bullterrier, Masz w podpisie wroc-wawa, czy my się czasem nie nie spotkaliśmy w serwisie w Chróstniku k/Lubina?

Nie, napewno nie. W życiu nie byłem kolo lublina.

 

BTW To jest dla mnie ogloszenie typowo komercyjne a nie chęć organizacji zlotu klubowego pickupowców, zatem temat powinien się znaleźć w dziale giełda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.