Skocz do zawartości

[RAM 1500] Performance'owe hamulce do Rama


drug

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ze swojego wzmocnienia i poprawy jakości jestem całkowicie zadowolony. Zapraszam na jazdę próbną. ;-)

 

bardoz chetnie z tego z korzystam :)...zaczne na poczatek od performancowych tarczy,klockow i zmienie przewody hamulcowe :) zobaczymy czy to mnie zadowoli :)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

odświeżam temat

 

W moim RAMie muszę wymienić tarcze i klocki z tyłu. W jednym z warsztatów w okolicach Elbląga polecono mi zestaw firmy Raybestos model R-300 w cenie 590 PLN za szt. czy może ktoś z Was ma zamontowane tarcze lub klocki tego producenta? Czy to dobry zestaw czy może w tej cenie lub zbliżonej dostanę coś lepszego?

 

Jaki producent robi tarcze dla MOPARA? Czyli co idzie w standardzie?

 

[ Dodano: 2015-09-05, 17:12 ]

Ja ze swojego wzmocnienia i poprawy jakości jestem całkowicie zadowolony. Zapraszam na jazdę próbną. ;-)

 

gdzie kupiłeś wzmocnione przewody hamulcowe?

Dodge RAM 1500 2007 Big Horn Edition 5,7 HEMI LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez polecam EBC ..nie mam doświadczenia firmą Raybestos model R-300 więc się nie wypowiadam ale odkąd zmieniłem moje hamulce na EBC jestem zadowolony..

Pewniejsze hamowanie ,a najważniejsze nie ma bicia i efektu drżącej kierownicy po kilku gwałtownych hamowaniach tak jak miało to miejsce przy innych firmach..

 

Dejwit wcześniej miałem Klocki Yellowstuffy były super ale są droższe od greenstuffy teraz mam greenstuffy..chyba 400 zł taniej ale nie pamiętam ..

www.tmtwentylacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawy greenstuffy daja rade z masa Rama? Jeszcze jeden komplet klockow zjade i tarcze bede musial zmienic, oczywiscie znowu wezme te same z EBC ale klocki Hawki HPS, mam je w jednym Camaro, jak i w drugim, i stwierdzam ,że lepszych klocków jeszcze nie miałem :)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejwit czy dają radę ..założyłem te klocki w lutym 2015 i tak naprawdę zrobiłem na nich 1200 km od lutego ( raz zabrałem Rama na dwa miesiące do Austrii ) i to wszystko więc więcej stoi niż jeździ ,nie mogę powiedzieć że je przetestowałem w ekstremalnych warunkach bo bym skłamał ale na moją emerycką jazdę i warunki Tyrolskie ( 100 km/h na autostradzie :-)) są wystarczające ..

www.tmtwentylacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawy greenstuffy daja rade z masa Rama? Jeszcze jeden komplet klockow zjade i tarcze bede musial zmienic, oczywiscie znowu wezme te same z EBC ale klocki Hawki HPS, mam je w jednym Camaro, jak i w drugim, i stwierdzam ,że lepszych klocków jeszcze nie miałem :)

 

Czyli EBC Yellowstuffy czy Hawki HPS ?

Dodge RAM 1500 2007 Big Horn Edition 5,7 HEMI LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno klocki jak i drugie bardzo dobre. Jako że zjeździłem sobie Yellostuffy juz 3 komplet teraz przyjdzie czas na przetestowanie Hawków w Ramie. Jak pisałem wyżej, klocki Hawk HPS w Camarosach spisują się rewelacyjnie :)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.