Jump to content

Oświetlenie przednie

roboterm
 Share

Recommended Posts

Problem z oświetleniem przednim czy można jakoś ledy koloru pomarańczowego wykorzystać do jazdy dziennej? Może jakoś mogą świecić na biało dzięki programowaniu? mało światła jest podczas jazdy być może jeździłem europejskimi autami i całkiem inaczej świecą.

ROBOTRAK

• 2 months later...
Guest Anonymous

Temat stary ale może się komuś przyda.

Proponuje SMD dwu funkcyjne dla wersji gniazd US, aby rozwiązać problem przeróbek.

F150 postojowe/dzienne białe + kierunek pomarańczowy w jednym.

smdjpg_ashqhps.jpg

RAM postojowe/dzienne białe + kierunek pomarańczowy w jednym.

smdjpg_ashqhnw.jpg

Guest Anonymous

dmisieekk, ja wszystko kupowałem na alledrogo.... tylko wpisz smd usa czy dwufunkcyjna

http://allegro.pl/dual-color-led-p27-7w-30x-smd-5050-3157-3457-usa-i6136769875.html

21280f7544f5bc8619531200121a

[ Dodano: 2017-03-07, 20:33 ]

..... "będzie Pan zadowolony" :-D

Tylko weź kombinerki zakrzywione i wyrwij z lampy te plastiki to zmieścisz dłuższą z wiekszą ilością diód.

Guest Anonymous

dmisieekk, tak, tylko pierw usuń plastikowy refleks ze srodka jesli chcesz dłuższą, patrz mocniejszą. Kup z oszukaniem can. Jeśli nie wstaw równolegle rezystor lub żarówke.

Efekt po wsadzeniu bedzie że postój się wygasza i włacza kierunek jak kierunek skończy z powrotem włacza się pozycja.

One bedą tak mocne jak dasz prznajmniej 50smd że dadzą światła do jazdy dziennej.

P.s. ogarnołeś już cofania i przeciwmgielne?

Guest Anonymous

dmisieekk, spróbuj poszukać tańszych, cena może spaść do ok. 28zł. Ja w Ramie zamieniłem w lewym tylnym kloszu górna żarówkę postojową jednowłóknową na dwu i tam realizowałem na potrzebę kontroli przeciwmgielne.

Do cofania polecam WAŚ listwa led dwu rzędowa, wystepuje z białymi i czerwonymi ledami.

0_0_productGfx_967a168a25b08403f24b396b01b788ce.jpg

http://www.was.eu/index/product/1238

Guest Anonymous

Ja bym tego 'głośno' na publicznym poście nie pisał.... ja jeździłem 21km do sąsiedniego miasta bo u mnie ci co zazwyczaj nadmiernie się spuszczali. Ram miał gorzej, eFka nie podpadała.

co myślicie o wymianie tych pseudo ksenonów na coś europejskiego? Czy da się to zrobić?

Ja zmieniłem na LEDy. Zenony mogą się schować. Ale... LEDy są równie niekoszerne jak chińskie zenony.

"Ptaki i zwierzaki pod drzewami stały,

jak do nich strzelano - umierały..."

"zrobiłem" != "zleciłem"

--

http://i190.photobucket.com/albums/z155/Madcatw/WhereIHideMostofMyMoney3.jpg